آموزش در زمینه گواهینامه ریل

Edureka

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

آموزش در زمینه گواهینامه ریل

Edureka

با استفاده از مفاهیم مانند MVC، Gems، Action View، Controller عمل، ضبط و اعمال فعال و برنامه های کاربردی وب، از برنامه های توسعه وب کامل با Ruby on Rails کاوش کنید تا برنامه های کاربردی بسیار مقیاس پذیر را در مقایسه با همتایان خود ایجاد کنید.

دوره آموزشی Ruby on Rails Edureka یک کلاس آنلاین کلاس درس است که زبان آموزان را قادر می سازد تا برنامه های کاربردی وب را با استفاده از چارچوب قدرتمند Rails و زبان روبینی بسیار پویا، شی گرا به کار گیرند. این تمام مفاهیم اساسی OOPS و برنامه های کاربردی وب، اسکریپت Ruby، معماری MVC را به موضوعات پیشرفته مانند پلاگین های Gemified، برنامه های کاربردی، کنوانسیون API، پشتیبانی ابر توسط Heroku، Front End و همکاری Back End DB و دیگر موارد پوشش می دهد. شرکت کنندگان همچنین به پیاده سازی یک پروژه در اواخر دوره خواهد شد.

اهداف دوره

پس از اتمام Ruby on Rails در Edureka، باید قادر باشید: 1. تکنیک های اصلی کلید ریل، از جمله REST، امنیت، مدل سازی داده ها و بیشتر 2. یادگیری در مورد جواهرات که اجازه می دهد شما را به توسعه توابع اجتماعی، قالب های حسابرسی، ادغام با API های خارجی و بیشتر 3. استفاده از ضبط فعال (ORM راه آهن) با انجمن ها، اعتبار سنجی ها و تماس های تلفنی 4. با استفاده از RSpec و Capybara 5، توسعه TDD را انجام دهید. انجام رفتار مبتنی بر رفتار (BDD) با خیار 6. ساخت وب سایت های مبتنی بر پایگاه داده مبتنی بر وب

چه کسی باید برای این دوره است؟

البته برای حرفه ایانی که می خواهند تکنیک های کاربرد وب را یاد بگیرند، طراحی شده است. کسانی که فقط شروع به دنبال به دنبال یادگیری اصول اولیه روبی در ریل. هر کسی که علاقه مند به یادگیری وب سایت ها، برنامه نویسان با تجربه است که به دنبال یک زبان جدید / تکنولوژی جدید هستند و روبیست های با تجربه به دنبال پیشرفت مهارت های خود هستند.

پیش نیازهای این دوره چیست؟

پیش نیازهای این دوره عبارتند از: اصول Ruby، مبانی سیستم های پایگاه داده (جداول، انواع داده ها)، انواع پایگاه های داده (متعارف و NoSQL)، مبانی JavaScript، HTML، CSS، HTTP (GET vs POST).

چرا یادگیری روبی در ریل؟

آموزش Ruby on Rails شما را با تقاضاهای فناوری Web Application ادغام می کند تا به شما کمک کند تا عنوان شغلی IT بالا را با مهارت ها و مهارت های کاربردی وب در Full Stack بدست آورید. ریل در روبی نوشته شده است، که زبان به صراحت با هدف افزایش شادی برنامهنویس طراحی شده است. این نمایه بی طرفانه و جهانی، Ruby on Rails را به عنوان یک رهبر در پلت فرم وب کاربردی، در بازار شغل امروز منحصر به فرد می کند.

صدور گواهینامه

در پایان دوره شما، شما در یک پروژه زمان واقعی کار خواهید کرد. شما یک بیانیه مشکلی همراه با یک مجموعه داده برای کار دریافت خواهید کرد. هنگامی که با پروژه (با استفاده از یک متخصص) با موفقیت انجام می شود، یک گواهی با رتبه بندی عملکردی به شما داده می شود.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی


آخرین به روز رسانی July 30, 2017
مدت زمان و قیمت
این دوره Online
Start Date
تاریخ شروع
زمان ثبت نام باز است
Duration
مدت زمان
پاره وقت
Price
قیمت
199 USD
Locations
هندوستان - India Online
تاریخ شروع : زمان ثبت نام باز است
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
زمان ثبت نام باز است
هندوستان - India Online
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات