آموزش صدور گواهینامه جامع

Edureka

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

آموزش صدور گواهینامه جامع

Edureka

زبان پرس و جو استاد کندو، UDF Hive و سایر مفاهیم مانند بارگیری، پرس و جو و وارد کردن داده ها در کندو.

انجیر یک مقیاس منبع باز، مقیاس peta-byte مقیاس داده انبارداری مبتنی بر Hadoop است. پرسنل صدور گواهینامه جامع در زمینه مدیریت پایگاه داده برای مدیریت داده های بزرگ تقاضا می کنند. در تکمیل این دوره در شرکت کنندگان Edureka درک عمیق از تمام مفاهیم در Hive خواهد شد.

اهداف دوره

پس از اتمام دوره Combi Hive در Edureka، شما قادر خواهید بود: 1. درک مزایای Hive و HiveQL 2. انجام تجزیه و تحلیل داده ها با استفاده از Hive

چه کسی باید برای این دوره است؟

این دوره برای کسانی است که می خواهند به یاد بیاورند و آن را در چارچوب Hadoop اجرا کنند. حرفه ای های زیر می توانند عصاره جامع یاد بگیرند: 1. تحلیلگران حرفه ای 2. BI / ETL / DW Professionals 3. مدیران پروژه 4. آزمایشکنندگان حرفه ای 5. متخصصین ماهوارهای 6. توسعه دهندگان نرم افزار و معماران 7. فارغ التحصیلان با هدف ایجاد یک حرفه در Big Data و Hadoop

پیش نیازهای این دوره چیست؟

درک دستورات لینوکس و پرس و جوهای SQL مفید خواهد بود برای یادگیری هوی. این فرصت را به متخصصان غیر جاوا میدهد تا در Hadoop کار کنند. دانش پایه ای از جاوا اصلی برای کار در UDF مفید خواهد بود.

چرا جوجه جامع یاد بگیرند؟

کندو یک ابزار ضروری است که به متخصصان کمک می کند تا اطلاعات بزرگ را با سهولت مدیریت و کنترل کنند. در حالی که در Hadoop اجرا می شود، Hive از ویژگی Structuredness به Data Big داده می شود و به همین دلیل است که Hive Comprehensive یک دوره ای است که به شدت دنبالشده توسط حرفه ای ها به دنبال تخصص در Hadoop است.

گواهینامه Edureka:

در پایان دوره شما، شما در یک پروژه زمان واقعی کار خواهید کرد. شما یک بیانیه مشکلی همراه با یک مجموعه داده برای کار دریافت خواهید کرد. هنگامی که با پروژه (با استفاده از یک متخصص) با موفقیت انجام می شود، یک گواهی با رتبه بندی عملکردی به شما داده می شود.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی


آخرین به روز رسانی July 27, 2017
مدت زمان و قیمت
این دوره Online
Start Date
تاریخ شروع
زمان ثبت نام باز است
Duration
مدت زمان
پاره وقت
Price
قیمت
135 USD
Locations
هندوستان - India Online
تاریخ شروع : زمان ثبت نام باز است
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
زمان ثبت نام باز است
هندوستان - India Online
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات