آموزش صدور گواهینامه وب

Edureka

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

آموزش صدور گواهینامه وب

Edureka

یاد بگیرید چگونه برای ایجاد وب سایت های چشمگیر با استفاده از HTML5، CSS3، توییتر بوت استرپ 3، جی کوئری و API های گوگل و گسترش آن به سرویس ذخیره سازی ساده آمازون (S3). پس از اتمام این دوره، گواهی توسعهدهنده وب را کسب کنید. در حال حاضر همراه با این دوره ماژول های ضمانت شده از قبل ضبط شده از جاوا اسکریپت شامل!

Course Web Developer Course - ساخت 5 وب سایت ها در Edureka از ابتدای توسعه وب مانند عناصر HTML شروع می شود، ظاهر سازی عناصر HTML با CSS، با استفاده از ویژگی های جدید معرفی شده در HTML5 و CSS3 برای استقرار وب سایت ها در سرویس ذخیره سازی ساده آمازون.

شما یاد خواهید گرفت که چگونه از اجزای توییتر بوت استرپ 3 مانند چرخ فلک، ScrollSpy، نوار ناوبری ثابت، آکاردئون، Jumbotron، ریز عکسها، فرم ها، Modals، تور بوت استرپ و غیره استفاده کنید.

در زیر لینک هایی از پروژه هایی که در جریان این دوره ایجاد می کنیم، عبارتند از: 1. نوشیدن نرم افزار وب 2. منوی وب سایت تجارت الکترونیک 3. ساعت قوطی 4. URL shortener 5. برنامه Edureka Bootstrap 6. مشخصات مایکل شوماخر 7. نوشیدن 8. برنامه Potluck 9 برنامه AJAX 10 Tour Edureka Bootstrap

اهداف دوره

پس از اتمام Course Complete Developer Web - ساخت 5 وب سایت در Edureka، شما قادر خواهید بود: 1. وب سایت های طراحی با استفاده از HTML 2. وب سایت ها را در سرویس ذخیره سازی ساده آمازون مستقر کنید 3. وب سایت های سبک با HTML با استفاده از CSS 4 ساخته شده است. برای استفاده از HTML5 Canvas 5. کار با جاوا اسکریپت برای رسیدگی به رویدادها 6. ایجاد وب سایت های قابل توجه با توییتر بوت استرپ 3 7. کار با امکانات توییتر بوت استرپ 8. استفاده از پلاگین پیمایش محتوا جی کوئری 9. استفاده از اجزای رابط کاربری جی کوئری، مانند انتخاب تاریخ در صفحات وب خود. 10. نمایش نقشه های Google در صفحات وب شما 11. کار با Google API 12. استفاده از افزونه های اجتماعی از فیس بوک، توییتر، لینکدین، کوورا در صفحات وب خود

چرا توسعه وب را یاد بگیریم؟

توسعه وب همیشه بخش مرکزی اینترنت بوده است. اما در حال حاضر امروزه، شرکت های بیشتری و بیشتر در حال پیاده روی هستند و تجارت الکترونیک به مدل موثر کسب شده تبدیل شده است، تقاضا برای توسعه دهندگان ماهر به میزان قابل توجهی افزایش یافته است. با یادگیری HTML، CSS، توییتر بوت استرپ 3، جی کوئری و API های شخص ثالث می توانید خود را در پنل نخبگان توسعه دهندگان وب قرار دهید. توسعه وب یک کار خلاق است و تنها با تخیل توسعه دهنده محدود می شود.

چه کسی باید برای این دوره است؟

این دوره می تواند توسط هر کسی که می خواهد هنر توسعه وب را یاد بگیرد. علاوه بر این هرکسی که می خواهد وب سایت های خیره کننده را با استفاده از HTML5، CSS3، توییتر بوت استرپ 3 و jQuery ایجاد کند می تواند این دوره را بگیرد.

پیش نیازها چه هستند؟

این دوره هیچ دانش برنامه نویسی قبلی نیازی ندارد. دانش پایه علوم رایانه به اندازه کافی برای شروع این درس کافی خواهد بود. در صورت تمایل به تکمیل مهارت های خود، Edureka به شما یک دوره ضبط شده از پیش ضبط شده ارائه می دهد: «Essentials جاوا اسکریپت» برای Full Web Developer.

Edureka فرآیند صدور گواهینامه:

  • هنگامی که شما از طریق پروژه موفقیت آمیز هستید (توسط یک متخصص edureka مرور شده)، شما با گواهی Web Developer توسعه دهنده Edureka اهدا خواهد شد.
  • گواهینامه edureka به رسمیت شناختن صنعت و ما شریک ترجیحی آموزش برای بسیاری از MNCs از جمله سیسکو، فورد، Mphasis، نوکیا، Wipro، Accenture، آی بی ام، فیلیپس، Citi، فورد، Mindtree، BNYMellon و غیره
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی


آخرین به روز رسانی July 29, 2017
مدت زمان و قیمت
این دوره Online
Start Date
تاریخ شروع
آگوست 2018
Duration
مدت زمان
پاره وقت
Price
قیمت
389 USD
Locations
هندوستان - India Online
تاریخ شروع : آگوست 2018
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
آگوست 2018
هندوستان - India Online
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات