آموزش صدور گواهینامه پایه Itil®

Edureka

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

آموزش صدور گواهینامه پایه Itil®

Edureka

یک دوره ITIL® آنلاین که به شما مهارت و مهارت لازم را ارائه می دهد که یک رویکرد مدولار را به چارچوب ITIL® ارائه می دهد و از جنبه های مختلف ITIL® بهترین شیوه ها مانند عملیات سرویس و طراحی طراحی ITIL® است.

ITIL® چارچوب بهترین شیوه های شناخته شده جهانی است که توسط بسیاری از سازمان ها به تصویب رسیده است. به دنبال شیوه های ITIL ® به ارائه خدمات فناوری اطلاعات به طور موثر و کارآمد کمک می کند، در نتیجه ارزش مشتری را تامین می کند.

Edureka یک برند جهانی شناخته شده Brain4ce Educational Solutions، یک سازمان آموزش حسابرسی شده (ATO) است که در Peoplecert ثبت شده است.

ITIL® Progression

ITIL® پس از صدور گواهینامه ای است که مورد تایید جهانی است. ITIL® دارای سه سطح صدور گواهینامه می باشد.

 • من. سطح بنیاد
 • دوم حد واسط &
 • iii مدیریت چرخه زندگی (MALC).

سطح متوسط ​​دارای 2 جریان نامیده می شود - چرخه عمر سرویس (SLC) و قابلیت های خدمات (SC). جریان SLC شامل پنج ماژول است. آن ها هستند :

 1. استراتژی خدمات
 2. خدمات طراحی
 3. انتقال سرویس
 4. عملیات سرویس
 5. عملیات سرویس مداوم

Capability Stream شامل 4 ماژول است. آن ها هستند :

 1. حفاظت و بهینه سازی برنامه ریزی (PPO)
 2. تحلیل پشتیبانی عملیاتی (OSA)
 3. کنترل و تأیید انتشار (RCV) و
 4. ارائه خدمات و موافقت نامه ها (SOA)

شرکت کنندگان موفق به انجام معاینه بنیادی 2 اعتبار کسب می کنند. این یک پیش شرط برای پیگیری سطح متوسط ​​است. ماژولهای جریان SLC به صورت موفقیت آمیز، 3 اعتبار و 4 اعتبار برای هر جریان برای Capability دریافت خواهند کرد. اگر شرکت کننده باید معاینه MALC را انجام دهد حداقل 17 اعتبار لازم است. گذراندن MALC منجر به تبدیل شدن به یک ITIL ® Expert می شود. ITIL ® استاد بعدی و بالاترین درجه است. برای این، پیش نیاز ITIL ® کارشناس صلاحیت است.

اهداف دوره

پس از اتمام دوره ITIL ® در Edureka، شما قادر خواهید بود:

 1. ITIL® 2011 مدارک صلاحیت را درک کنید
 2. بهترین روش مدیریت خدمات را توضیح دهید
 3. توصیف چرخه زندگی خدمات
 4. شناسایی اصول کلیدی و مدل های ITIL® 2011
 5. مفاهیم عمومی را در ITIL® 2011 تعریف کنید
 6. بحث در مورد فرآیندها، نقش ها و توابع در ITIL® 2011
 7. خلاصه استفاده از فناوری با ITIL® 2011
 8. امتحان پایه ITIL® 2011 خود را به صورت موفقیت آمیز پاک کنید.

چه کسی باید برای این دوره است؟

این دوره برای افرادی که نیاز به درک پایه ای از چارچوب ITIL® دارند و چگونگی استفاده از آن برای ارتقای کیفیت مدیریت خدمات IT در یک سازمان طراحی شده است. متخصصان فناوری اطلاعات که در سازمان هایی کار می کنند که ITIL ® را تصویب کرده اند، باید آنها را مطلع و پس از آن به یک برنامه بهبود مستمر خدمات کمک کنند. مدیران فناوری اطلاعات، مدیران فناوری اطلاعات، مدیران سیستم، تیم پشتیبانی IT، مدیران پایگاه داده، تحلیلگر سیستم، تیم مدیریت برنامه، تیم توسعه نرم افزار، صاحبان فرایندها و متخصصان فرایند می توانند این دوره را بگیرند.

چرا ITIL® را یاد بگیریم؟

گواهی بنیاد ITIL® در مدیریت فناوری اطلاعات برای کاندیدانی است که می خواهند بدانند چطور چارچوب ITIL® می تواند به آنها کمک کند تا خدمات IT را به طور موثر و کارآمد به مشتریان ارائه دهند. برای درک پایه ای از چارچوب ITIL® و چگونگی استفاده از آن برای ارتقاء کیفیت مدیریت خدمات IT در یک سازمان.

مزایا: صدور گواهینامه در ITIL® کمک بسیاری به پیشرفت حرفه ای خود - از طریق فنی تا رسیدن به سطح مدیریت. همچنین فرصت هایی را در زمینه های آموزش، مشاوره ای ایجاد کرده است و تا حد زیادی به درک نیاز مشتری به ارائه خدمات IT به طور مؤثر و کارآمد کمک کرده است.

پیش نیازها

هرکسی که در زمینه ارائه خدمات فناوری اطلاعات، مدیریت خدمات یا سرویس میز کار مشغول به کار است یا اینکه خدمات فناوری اطلاعات یک شایستگی اصلی است، می تواند این دوره را بگیرد. دانش در IT برای دوره بنیاد کافی است. گواهینامه بنیاد ITIL® لازمه دوره متوسطه است. برای MALC، 17 اعتبار ITIL ® پیش نیاز است.

که در این صورت، مطالعات خواهد بود بخشی از این دوره؟

چند تمرین در طول تمرین انجام خواهد شد. این امر برای مشارکت همه شرکت کنندگان الزامی خواهد بود. آنها باید در میان یکدیگر بحث کنند، به عنوان یک تیم کار کنند و سپس آن را ارائه کنند. این تقویت یادگیری است. مربی همچنین نمونه های صنعت زندگی واقعی را ارائه خواهد کرد.

صدور گواهینامه

در پایان دوره شما، شما در یک پروژه زمان واقعی کار خواهید کرد. شما یک بیانیه مشکلی همراه با یک مجموعه داده برای کار دریافت خواهید کرد. هنگامی که با پروژه (با استفاده از یک متخصص) با موفقیت انجام می شود، یک گواهی با رتبه بندی عملکردی به شما داده می شود. اگر پروژه شما در مرحله اول مورد تایید قرار نگیرد، می توانید کمک بیشتری کنید تا مفاهیم را بهتر درک کنید و پروژه را بدون هزینه صرف کنید.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی


آخرین به روز رسانی July 30, 2017
مدت زمان و قیمت
این دوره Online
Start Date
تاریخ شروع
زمان ثبت نام باز است
Duration
مدت زمان
پاره وقت
Price
قیمت
189 USD
Locations
هندوستان - India Online
تاریخ شروع : زمان ثبت نام باز است
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
زمان ثبت نام باز است
هندوستان - India Online
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات