آموزش صدور گواهینامه Microsoft Sharepoint 2013

Edureka

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

آموزش صدور گواهینامه Microsoft Sharepoint 2013

Edureka

مایکروسافت Sharepoint آموزش Edureka کمک خواهد کرد که راهکارهای وب را توسعه و استفاده کنید، مدیریت هویت و مجوزها، استفاده از گردش کار برای مدیریت فرآیندهای کسب و کار، استفاده از API REST، سفارشی کردن رابط کاربر، مدیریت محتوای وب و غیره. این دوره شما را به عنوان Microsoft Sharepoint Developer تایید می کند.

دوره آموزشی برنامه نویسی مایکروسافت شیرپوینت 2013 شامل مهارت هایی مانند کار با مدل های شیء سمت سرور و سمت سرویس گیرنده، توسعه و به کارگیری ویژگی ها، راه حل ها، برنامه ها، مدیریت هویت و مجوز، جستجو و به روز رسانی اطلاعات لیست، مدیریت طبقه بندی، استفاده از گردش کار برای مدیریت پروسه های کسب و کار و سفارشی سازی رابط کاربر، جستجوی سازمانی، خدمات متادیتا مدیریت (MMS)، خدمات ارتباطی کسب و کار (BCS)، مدیریت محتوا سازمانی (ECM)، مدیریت محتوا وب (WCM)، برنامه محاسبات اجتماعی و شیرپوینت.

اهداف دوره

پس از اتمام دوره مایکروسافت شیرپوینت 2013 در Edureka، شما باید قادر باشید: 1. ویژگی های کلیدی شیرپوینت 2013 2 را توصیف کنید. ایجاد سایت های سفارشی و لیست ها و مدیریت چرخه زندگی سایت 3. استفاده از زمینه ها و انواع محتوا برای مدیریت طبقه بندی 4. ظاهر و رفتار عناصر رابط کاربر را سفارشی کنید 5. کنترل های محتوا صفحه در سایت های انتشارات 6 را سفارشی کنید. پیکربندی ساختار وب سایت و ناوبری 7. از مدل شیء سمت سرویس و REST API 8 استفاده کنید. توسعه، توزیع و استقرار برنامه های SharePoint میزبانی شده و خودکار میزبانی شده 9. کنترل و احراز هویت، مجوز و اجزای سفارشی سمت سرور 10. ایجاد گردش کار سفارشی برای خودکار سازی فرآیندهای کسب و کار 11. پیاده سازی تغییرات در سایت های چند زبانه 12. سفارشی کردن ناوبری و نام تجاری سایت 13. تعامل با تنظیمات و پیش زمینه ابرداده مدیریت شده از کد سمت سرویس گیرنده و کد سمت سرور 14. پیام های اطلاع رسانی رویداد فرمت 15. پیکربندی هشدارها و گیرنده های رویداد در لیست های خارجی 16. پیکربندی ذخیره برای بهبود عملکرد رندر سایت 17. بهینه سازی دارایی ها و منابع سایت برای به حداکثر رساندن عملکرد 18. مدل های BDC را ایجاد و پیکربندی کنید 19. بهینه سازی عملکرد برنامه های شیرپوینت با اجرای بهترین شیوه ها، اندازه گیری عملکرد و تست بار 20. کار بر روی پروژه زندگی واقعی در مایکروسافت شیرپوینت 2013 و به دست آوردن دست در تجربه پروژه

چه کسی باید برای این دوره است؟

حرفه ای های زیر می توانند برای این دوره بروید: 1. نرم افزار حرفه ای 2. تست حرفه ای 3. مدیران پروژه سایر حرفه ایانی که به دنبال پیروی از پایه محکم برای طراحی کد سفارشی برای محیط های شیرپوینت می باشند نیز می توانند این دوره را انتخاب کنند.

پیش نیازهایی

پیش نیازهای این دوره شامل تجربه عملی در دات نت چارچوب می باشد.

چرا مایکروسافت شیرپوینت 2013 را یاد بگیرد؟

مایکروسافت شیرپوینت 2013 یک بستر سازمانی سازمانی است که طیف گسترده ای از راه حل های یکپارچه از جمله مدیریت محتوا سازمانی (ECM)، شبکه های اجتماعی سازمانی، مدیریت فرآیند کسب و کار (BPM)، مدیریت محتوای وب (WCM)، هوش کسب و کار (BI)، جستجوی سازمانی و غیره. در حال حاضر بیش از 80 درصد از شرکت های Fortune 500 از راه حل های Microsoft SharePoint استفاده می کنند و این تعداد با Cloud Based SharePoint Online در حال افزایش است. توسعه دهندگان می توانند از مدل Cloud App استفاده کنند و مدل های برنامه نویسی آشنا و ابزارهای توسعه را برای ایجاد راه حل های سفارشی برای تحرک، جستجوی اجتماعی و همکاری و گردش کارها استفاده کنند.

گواهینامه Edureka:

  • هنگامی که شما با موفقیت از طریق پروژه (توسط یک متخصص edureka مرور شده)، شما با گواهی توسعهدهنده Microsoft Sharepoint 2013 Edureka اعطا می شوید.
  • گواهینامه edureka به رسمیت شناختن صنعت و ما شریک ترجیحی آموزش برای بسیاری از MNCs از جمله سیسکو، فورد، Mphasis، نوکیا، Wipro، Accenture، آی بی ام، فیلیپس، Citi، فورد، Mindtree، BNYMellon و غیره
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی


آخرین به روز رسانی July 29, 2017
مدت زمان و قیمت
این دوره Online
Start Date
تاریخ شروع
آگوست 2018
Duration
مدت زمان
پاره وقت
Price
قیمت
389 USD
Locations
هندوستان - India Online
تاریخ شروع : آگوست 2018
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
آگوست 2018
هندوستان - India Online
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات