آموزش گواهینامه انتقال خدمات Itil®

Edureka

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

آموزش گواهینامه انتقال خدمات Itil®

Edureka

این واجد شرایط، یک مرور کلی از انتقال خدمات را شامل تمام فعالیت های مرتبط با آن مانند تضمین انتقال موثر خدمات و بهبود خدمات در سازمان می دهد.

ITIL® چارچوب بهترین شیوه های شناخته شده جهانی است که توسط بسیاری از سازمان ها به تصویب رسیده است. به دنبال شیوه های ITIL ® به ارائه خدمات فناوری اطلاعات به طور موثر و کارآمد کمک می کند، در نتیجه ارزش مشتری را تامین می کند.

Edureka یک برند جهانی شناخته شده Brain4ce Education Solutions، یک سازمان آموزشی معتبر (ATO) است که در Peoplecert ثبت شده است.

ITIL® Progression & Prerequisites

ITIL® پس از صدور گواهینامه ای است که مورد تایید جهانی است. ITIL® دارای سه سطح صدور گواهینامه می باشد.

من. سطح بنیاد ii متوسط ​​سوم مدیریت در سراسر LifeCycle (MALC).

سطح متوسط ​​دارای 2 جریان نامیده می شود - چرخه عمر سرویس (SLC) و قابلیت های خدمات (SC).

جریان SLC شامل پنج ماژول است. آنها عبارتند از: 1. استراتژی خدمات 2. طراحی خدمات 3. انتقال خدمات 4. عملیات سرویس 5. عملیات سرویس مداوم ظرفیت جریان شامل 4 ماژول است. آنها عبارتند از: 1. حفاظت و بهینه سازی برنامه ریزی (PPO) 2. تحلیل عملکرد عملیاتی (OSA) 3. کنترل و تأیید انتشار (RCV) و 4. ارائه خدمات و موافقت نامه ها (SOA) شرکت کنندگان با موفقیت انجام معاینه بنیاد 2 اعتبار دریافت می کنند. این یک پیش شرط برای پیگیری سطح متوسط ​​است. ماژولهای جریان SLC به صورت موفقیت آمیز، 3 اعتبار و 4 اعتبار برای هر جریان برای Capability دریافت خواهند کرد. اگر شرکت کننده باید معاینه MALC را انجام دهد حداقل 17 اعتبار لازم است. گذراندن MALC منجر به تبدیل شدن به یک ITIL ® Expert می شود. ITIL ® استاد بعدی و بالاترین درجه است. برای این، پیش نیاز ITIL ® کارشناس صلاحیت است.

حرفه ایانی که در بنیاد ITIL v3 یا ITIL 2011 Edition یا ITIL v2 با پایه ITIL Foundation v2 تایید شده اند.

اهداف دوره

کاندیدان می توانند پس از اتمام موفقیت آمیز اجزای آموزشی و معاینه مرتبط با این گواهینامه، در مورد زیرمجموعه های ذیل صلاحیت کسب کنند: مقدمه ای بر انتقال خدمات؛ اصول انتقال خدمات؛ فرآیند انتقال خدمات؛ مدیریت مردم از طریق انتقال خدمات؛ ملاحظات فناوری؛ پیاده سازی سرویس انتقال؛ چالش ها، عوامل موفقیت و عوامل خطرساز.

چه کسی باید برای این دوره است؟

این دوره برای افرادی که نیاز به درک پایه ای از چارچوب ITIL® دارند و چگونگی استفاده از آن برای ارتقای کیفیت مدیریت خدمات IT در یک سازمان طراحی شده است. متخصصان فناوری اطلاعات که در سازمان هایی کار می کنند که ITIL ® را تصویب کرده اند، باید آنها را مطلع و پس از آن به یک برنامه بهبود مستمر خدمات کمک کنند. مدیران فناوری اطلاعات، مدیران فناوری اطلاعات، مدیران سیستم، تیم های پشتیبانی IT، مدیران پایگاه داده، تحلیلگر سیستم، تیم مدیریت برنامه، تیم توسعه نرم افزار، مالکین فرایندها و متخصصین فرایند می توانند این دوره را همراه با افسران اطلاعات (CIO)، افسران فن آوری (CTOs) مدیران فناوری اطلاعات، طراحان خدمات فناوری اطلاعات، معماران فناوری اطلاعات، رهبران تیم، مشاوران فناوری اطلاعات، مدیران مدیریت امنیت اطلاعات، مدیران حسابرسی IT، افرادی که مایل به تبدیل شدن به یک کارشناس فناوری اطلاعات ITIL یا استاد ITIL هستند، افرادی که در سطح مدیریتی جدی هستند.

چرا آموزش انتقال ITIL را یاد بگیریم؟

صدور گواهینامه ITIL در انتقال خدمات برای کاندیدانی است که می خواهند بدانند چطور چارچوب ITIL® می تواند به آنها کمک کند تا خدمات IT را به طور موثر و کارآمد به مشتریان ارائه دهند. برای درک پایه ای از چارچوب ITIL® و چگونگی استفاده از آن برای ارتقاء کیفیت مدیریت خدمات IT در یک سازمان.

مزایا: صدور گواهینامه در ITIL® کمک بسیاری به پیشرفت حرفه ای خود - از طریق فنی تا رسیدن به سطح مدیریت. همچنین فرصت هایی را در زمینه های آموزش، مشاوره ای ایجاد کرده است و تا حد زیادی به درک نیاز مشتری به ارائه خدمات IT به طور مؤثر و کارآمد کمک کرده است.

پیش نیازها

هرکسی که در زمینه ارائه خدمات فناوری اطلاعات، مدیریت خدمات یا سرویس میز کار مشغول به کار است یا اینکه خدمات فناوری اطلاعات یک شایستگی اصلی است، می تواند این دوره را بگیرد. دانش در IT برای دوره بنیاد کافی است. گواهینامه بنیاد ITIL® لازمه دوره متوسطه است. برای MALC، 17 اعتبار ITIL ® پیش نیاز است.

که در این صورت، مطالعات خواهد بود بخشی از این دوره؟

چند تمرین در طول تمرین انجام خواهد شد. این امر برای مشارکت همه شرکت کنندگان الزامی خواهد بود. آنها باید در میان یکدیگر بحث کنند، به عنوان یک تیم کار کنند و سپس آن را ارائه کنند. این تقویت یادگیری است. مربی همچنین نمونه های صنعت زندگی واقعی را ارائه خواهد کرد.

صدور گواهینامه

در پایان دوره شما، شما در یک پروژه زمان واقعی کار خواهید کرد. شما یک بیانیه مشکلی همراه با یک مجموعه داده برای کار دریافت خواهید کرد. هنگامی که با پروژه (با استفاده از یک متخصص) با موفقیت انجام می شود، یک گواهی با رتبه بندی عملکردی به شما داده می شود. اگر پروژه شما در مرحله اول مورد تایید قرار نگیرد، می توانید کمک بیشتری کنید تا مفاهیم را بهتر درک کنید و پروژه را بدون هزینه صرف کنید.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی


آخرین به روز رسانی July 30, 2017
مدت زمان و قیمت
این دوره Online
Start Date
تاریخ شروع
زمان ثبت نام باز است
Duration
مدت زمان
پاره وقت
Price
قیمت
199 USD
Locations
هندوستان - India Online
تاریخ شروع : زمان ثبت نام باز است
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
زمان ثبت نام باز است
هندوستان - India Online
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات