آموزش گواهینامه بازاریابی دیجیتال

Edureka

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

آموزش گواهینامه بازاریابی دیجیتال

Edureka

آموزش آنلاین آنلاین دیجیتال Edureka کمک خواهد کرد که شما را در جنبه های مختلف رسانه های دیجیتال مانند برنامه ریزی کلمات کلیدی، جستجوگرها، بازاریابی رسانه های اجتماعی، بازاریابی موتور جستجو، بازاریابی ایمیل، بازاریابی سهامداران و گوگل تجزیه و تحلیل.

آموزش بازاریابی دیجیتال Edureka مناسب است برای تازه واردان و یا هر مدیران ارشد و ارشد، این دوره درک استراتژیک از بازاریابی دیجیتال را فراهم خواهد کرد. شرکت کنندگان یاد خواهند گرفت که چگونه بازاریابی دیجیتال برند و فروش را تحت تاثیر قرار می دهد، بهترین شیوه های بازاریابی دیجیتال، ابزار و تکنیک ها. این دوره همچنین مکانیزم های برنامه ریزی، بودجه بندی، گزارشگری و ردیابی برای بازاریابی دیجیتال را پوشش می دهد. شرکت کنندگان نیز برای اجرای یک پروژه به عنوان آنها از طریق آموزش کار می کنند.

اهداف دوره

پس از اتمام آموزش بازاریابی دیجیتال در ادورکا، شما قادر خواهید بود: 1. درک استراتژیک بازاریابی دیجیتال 2. درک نحوه استفاده از آن برای نام تجاری و فروش 3. درک مزایا و محدودیت های آن 4. با بهترین روشها، ابزارها و فنون آشنا شوید 5. ترکیب دیجیتال با بازاریابی آفلاین 6. برنامه ریزی و مدیریت بودجه بازاریابی دیجیتال 7. مدیریت گزارش دهی و ردیابی متریک 8. درک آینده بازاریابی دیجیتال و آماده شدن برای آن

چرا بازاریابی دیجیتال را یاد بگیریم

بازاریابی دیجیتال در حال رشد استثنایی در سراسر جهان است. از آنجا که بخشی از مجموعه بازاریابی کلی است، رسانه های دیجیتال در حال حاضر تبدیل به تمرکز اصلی طرح های بازاریابی هر شرکت می شود. به عنوان یک مدیر، شما باید بدانید که چگونه رسانه های دیجیتال بر روی نام تجاری و فروش شرکت شما تأثیر می گذارد و چطور می توانید از رقابت جلوگیری کنید.

چه کسی باید برای این دوره است؟

این دوره یک پایه محکم برای مدیران میانی و ارشد برای درک چگونگی استفاده از قدرت بازاریابی دیجیتال برای ساختن نام تجاری و رشد فروش است.

پیش نیازهای این دوره چیست؟

دانش در بازاریابی و آشنا با اینترنت.

Edureka فرآیند صدور گواهینامه:

  • هنگامی که شما از طریق پروژه موفقیت آمیز هستید (توسط یک متخصص edureka مرور شده)، شما با گواهینامه حرفه ای دیجیتال بازاریابی Edureka دریافت خواهید کرد.
  • گواهینامه edureka به رسمیت شناختن صنعت و ما شریک ترجیحی آموزش برای بسیاری از MNCs از جمله سیسکو، فورد، Mphasis، نوکیا، Wipro، Accenture، آی بی ام، فیلیپس، Citi، فورد، Mindtree، BNYMellon و غیره
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی


آخرین به روز رسانی July 30, 2017
مدت زمان و قیمت
این دوره Online
Start Date
تاریخ شروع
آگوست 2018
Duration
مدت زمان
پاره وقت
Price
قیمت
389 USD
Locations
هندوستان - India Online
تاریخ شروع : آگوست 2018
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
آگوست 2018
هندوستان - India Online
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات