آموزش گواهی Apache Solr

Edureka

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

آموزش گواهی Apache Solr

Edureka

کسب تجربه در نمایه سازی، Faceting، خوشه بندی، صفحه بندی و موارد دیگر با دوره Apach Solr در Edureka. Apache Solr همچنین مدیریت و مدیریت برنامه های جستجو و سرویس های سازمانی را به عهده دارد.

دوره Apache Solr در Edureka دانش و مهارت های خود را به استفاده و اتخاذ محبوب ترین موتور جستجو درجه درجه. این پلت فرم برای ارائه ویژگی های جستجو سریع و مقیاس پذیر استفاده می شود. این دوره همچنین یادگیرندگان را قادر میسازد تا با مفاهیم پلتفرم Apache Lucene و Solr همراه با مفاهیم API های Lucene هسته و ویژگی های Solr نمایه سازی، جستجو، ویژگی های پیشرفته، پیکربندی، مدیریت، SolrCloud و Hands-on در پروژه زمان واقعی آشنا شوند. با استفاده از Solr 4

اهداف دوره

پس از اتمام دوره Apache Solr در Edureka، باید قادر باشید: 1. مفاهیم Apache Lucene و API ها را مد نظر قرار دهید 2. درک Apache Solr 3. یادگیری فهرست بندی و جستجو با استفاده از Solr 4. ویژگی های پیشرفته Solr و Solr 5 را بیاموزید. یاد بگیرید که یک Solr Cloud 6 ایجاد کنید. اجرای پروژه Solr 7. کار بر روی یک پروژه زندگی واقعی در Apache Solr و به دست آوردن دست در تجربه پروژه

چرا Apache Lucene و Solr را یاد بگیریم؟

SolrTM پلتفرم جستجوی سریع و محبوب Open Source Enterprise از پروژه Apache LuceneTM است. ویژگی های اصلی آن عبارتند از جستجو قدرتمند کامل متن، برجسته کردن مطلب، جستجوی گسسته، تقریبا زمانبندی نمایه سازی، خوشه بندی دینامیکی، ادغام پایگاه داده، مدیریت سند (مانند Word، PDF) و جستجوی جغرافیایی. Solr بسیار قابل اعتماد، مقیاس پذیر و متضاد است، ارائه نمایه توزیع شده، تکرار و پرس و جو بار متعادل، شکست خودکار و بازیابی، پیکربندی متمرکز و بیشتر. سلر ویژگی های جستجو و ناوبری بسیاری از بزرگترین سایت های اینترنتی جهان مانند (AOL، Yahoo، Buy.com، Cnet، CitySearch، Netflix، Zappos، Stubhub !، Digg، eTrade، Disney، Apple، NASA و MTV) را فعال می کند.

چه کسی باید این دوره را می کشد؟

توسعه دهندگان نرم افزار، معماران، تحلیلگران و مدیران کیفیت که در جستجوی یا استفاده از سیستم عامل های جستجو برای تجارت الکترونیک و برنامه های کاربردی تجاری هستند.

پیش نیازهای این دوره چیست؟

پیش نیازهای یادگیری Solr شامل دانش فنی در جاوا در سطح متوسط، مبانی لینوکس و پایگاه های داده و دانش خوب در مورد علوم کامپیوتر است.

فرآیند صدور گواهینامه

  • هنگامی که شما از طریق پروژه موفق می شوید (توسط یک متخصص edureka مرور شده)، شما با گواهینامه Apache Solr Professional Edureka اعطا می شوید.
  • صدور گواهینامه edureka است به رسمیت شناختن صنعت و ما شریک آموزش ارجح برای بسیاری از شرکتهای چند ملیتی egCisco، فورد، Mphasis، نوکیا، ویپرو، اکسنچر، آی بی ام، فیلیپس، سیتی، فورد، Mindtree، BNYMellon و غیره لطفا مطمئن باشید.
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی


آخرین به روز رسانی July 29, 2017
مدت زمان و قیمت
این دوره Online
Start Date
تاریخ شروع
زمان ثبت نام باز است
Duration
مدت زمان
پاره وقت
Price
قیمت
199 USD
Locations
هندوستان - India Online
تاریخ شروع : زمان ثبت نام باز است
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
زمان ثبت نام باز است
هندوستان - India Online
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات