توضیحات رسمی را مطالعه کنید

بررسی اجمالی

آیا می خواهید به سرعت عمل تدریس خود را بهبود بخشد؟ آموزش 8 ماهه PG CERT (تمرین آموزشی) شما را با دانش و مهارت های لازم برای تطبیق روش های آموزش و یادگیری، منابع و ارزیابی موثر برای طیف متنوعی از نیازهای یادگیرنده تجهیز خواهد کرد.

این کار در کنار متخصصان تعلیم و تربیت، این دوره، تمرین حرفه ای در آموزش عالی را بررسی می کند و در عین حال مهارت ها و دانش را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید فعالیت های حرفه ای خود را ادامه دهید، از جمله بازتاب های انتقادی، تحقیق و تحقیق، و مشارکت در گفتمان با جوامع مرتبط تمرین.

این آموزش PG CERT (آموزش آموزشی) می تواند به عنوان یک رشته مستقل به دست آید یا می تواند اولین گام در جهت آموزش PG Gap یا Master Master of Education (M.Ed.) باشد.

یادگیری و ارزیابی

معرفی

مطالعه در اینترنت به شما آزادی می دهد برای مطالعه زمانی و جایی که برای شما مناسب است - در خانه، در طول ناهار یا هر مکان دیگر که شما دسترسی به اینترنت دارید.

همه دوره های آنلاین ما یک دوره تحصیلی توصیفی است که راهنمای آن است که دوره شما برای تکمیل دوره چه مدت باشد. مدت زمان واقعی ممکن است بسته به سرعت مطالعه شما، طول دوره کوتاهتر یا کوتاهتر باشد، گزینه های مطالعه انتخاب شده و دسترسی به ماژول. ممکن است مطالعات خود را سریعتر از دوره دوره توصیفی انجام دهید با دو برابر شدن در ماژول ها در زمان مشخص؛ با این حال، حداقل دوره تحصیلات اعمال می شود.

همه دوره های ما به طور منظم شروع می شود در طول سال. سال تحصیلی ما به ماژول ها، معمولا با یک یا دو هفته تعطیل بین ماژول ها و یک دوره سه هفته ای ساختاری برای دوره کریسمس سازماندهی شده است. دانش آموزان در طول فرآیند درخواست یک دوره زمانی آموزشی دریافت خواهند کرد.

روش های آموزشی و سبک

همانطور که ما یک دانشگاه آنلاین 100٪ هستیم، ما از یک محیط یادگیری مجازی به جای یک پردیس سنتی استفاده می کنیم. این سیستم فرایند یادگیری را در زمان واقعی پیگیری و مدیریت می کند و دسترسی سریع به مواد یادگیری شما را فراهم می کند.

این پلت فرم یادگیری اجازه می دهد تا هر دو دانش آموزان و معلمان به طور فعال در مکالمات در زمان واقعی شرکت کنند و شما می توانید به سخنرانی ها و سمینارهای زنده در اینترنت گوش دهید و مشاهده کنید. تمام دوره ها فقط به زبان انگلیسی ارائه می شوند.

شما در طول دوره خود توسط یک مشاور دانش آموز اختصاصی پشتیبانی می کنید و این فرصت را دارید تا به طور مرتب با دانش آموزان و معلم خود ارتباط برقرار کنید. برای حصول اطمینان از پشتیبانی مورد نیاز خود را از معلم خود دریافت می کنید، ما اندازه کلاس ها را در 20 دانش آموز محدود می کنیم.

ارزیابی

ما بر مبنای رویکرد مبتنی بر انتساب به ارزیابی به جای امتحانات اتخاذ میکنیم. ارزیابی آموزش PG CERT (تمرین آموزشی) بر مبنای ترکیبی از درسهای نوشته شده، سوالات یادگیری مشارکتی، ارائه و سهم به یک مجموعه الکترونیکی است.

شما همیشه از شروع برنامه فعلی خود از مقدماتی فعلی مطلع هستید، به شما این امکان را می دهد که موفقیت روش های فعلی مطالعه خود را ارزیابی کرده و مناطق را بهبود بخشید. ما بر این باوریم که این شفافیت اطلاعاتی را که شما نیاز دارید تا بیشتر از دوره تحصیلات تکمیلی خود را در اختیار شما قرار دهد، به شما می دهد. ما این کار را با:

  • نشان دادن علائم خود را به وضوح در کتاب درجه خود را، که می تواند مشاهده شود هر زمان که شما به سیستم وارد شوید
  • چرخش سریع کار برآورده شده برای اطمینان از اینکه کتاب درجه شما همیشه به روز است
  • ارزیابی کار خود را در سراسر ماژول به جای انتظار برای پایان سال امتحانات
  • اطمینان از داشتن تماس منظم با مشاور دانشجویی شما
  • سادگی و شفافیت در طراحی معیارهای ارزیابی ما

ما همچنین داریم که اطمینان حاصل کنیم که کار ارائه شده توسط دانش آموزان معتبر است. علاوه بر این واقعیت که اغلب کارها اغلب ارزیابی می شوند، از یک سیستم نظارت الکترونیک معتبر برای بررسی سرقت ادبی استفاده می کنیم.

چشم انداز شغلی

ما برای بهبود اشتغال در میان فارغ التحصیلان ما اختصاص داده ایم. دوره های آنلاین ما به شما فرصتی برای بهبود چشم انداز حرفه شما و به دست آوردن بالقوه با ترکیبی از مهارت های کلیدی است که به طور مستقیم قابل انتقال به محل کار است.

این آموزش PG Cert (تمرین آموزشی) به شما امکان می دهد تا با حرفه ای های دیگر هم ارتباط برقرار کنید و ارتباط برقرار کنید و در عین حال کشف کردن پیشرفت های مناسب برای تمرین حرفه ای خود را نیز داشته باشید.

در پایان این دوره، شما قادر خواهید بود تا روش ها، تکنیک ها و منابع مناسب را برای تسهیل یادگیری در هر زمینه آموزشی مشخص انتخاب و استفاده کنید، در حالی که همچنین انتقاد از تاثیر ارزیابی و بازخورد در مورد یادگیرندگان و یادگیری آنها را ارزیابی کنید.

توانایی بررسی عملکردهای حرفه ای در آموزش و پرورش از طریق فرایندهای تحقیق، بازتاب و تحقیق مبتنی بر تمرین، شما را توسعه خواهد داد همچنین شما را قادر به ارزیابی و انتقاد از عمل تدریس خود را بازتاب می کند.

شرایط ورود

محتوا از این برنامه مستلزم آن است که در مورد تجارب آموزشی خود تجدید نظر کنید؛ بنابراین، شما باید در حال حاضر در نقش آموزشی تدریس شود یا تجربه تحصیلی در زمینه تحصیلی پس از اجباری داشته باشید یا در طول تحصیلات خود به طور منظم دسترسی به ظرفیت آموزشی برای محل کار یا سازمان آموزشی داشته باشید.

با این حال، این متقاضیان تنها کسانی را که فقط در یک مدرسه، کالج یا دانشگاه کار می کنند محدود نمی کند برنامه های کاربردی نیز بر اساس یک مورد بر اساس دانش آموزانی که در سازمان های جایگزین که در آن یک برنامه آموزشی سازماندهی شده به دست می آیند، به عنوان مثال گالری ها، موزه ها، سازمان های غیر دولتی یا سایر بخش های مربوط به آموزش، مورد توجه قرار می گیرند.

ما الزامات ورودی انعطاف پذیر را داریم که در هر دو تجربه تحصیلی و تحصیلی شما و همچنین انگیزه شما برای انجام این درس به کار می رود. دو مسیر ورودی به برنامه آموزشی PG Cert (تمرین آموزشی) وجود دارد:

1. مسیر ورود آکادمیک

برای برآورده ساختن الزامات ورودی تحصیلی برای برنامه آموزشی PG Cert (Practice Educational) شما باید حداقل شرایط زیر را داشته باشید:

  • یک مدرک کارشناسی از موسسه تایید شده به معنی افتخارات بریتانیایی یا یک مدرک حرفه ای مربوطه است.

اگر انگلیسی زبان اول شما نیست، IELTS (Academic) 6.5 یا معادل آن. اگر شما IELTS یا معادل آن را نپردازید، ما نیاز به دانش آموزان برای آزادی آزمون آنلاین آنلاین انگلیسی.

شما ملزم نیستید که دانش خود را از زبان انگلیسی اثبات کنید یا اگر یک مدرک تحصیلی معادل درجه بالایی از انگلیس در هر یک از این کشورها داشته باشید.

2. مسیر ورود به محل کار

ما متوجه می شویم که شما می توانید مهارت های مختلف را به دست آورید و عملکرد پیشین علمی نه تنها نشان دهنده توانایی متقاضیان نیست. بنابراین، اگر حداقل حداقل استانداردهای علمی بالا را رعایت نکنید، هنوز ممکن است واجد شرایط ثبت نام از طریق مسیر ورود به کار خود باشید.

برای برآورده شدن نیازهای مسیر ورود به سیستم برای برنامه آموزشی PG CERT (تمرین آموزشی) شما باید حداقل معیارهای زیر را داشته باشید:

  • حداقل دو سال تجربه تدریس در محیط آموزشی پس از اجباری.
  • مهارت زبان انگلیسی باید در سطح معادل IELTS 6.5 باشد.
  • اگر شما IELTS یا معادل آن را نپردازید، ما نیاز به دانش آموزان برای آزادی آزمون آنلاین آنلاین انگلیسی.

شما ملزم نیستید که دانش خود را از زبان انگلیسی اثبات کنید یا اگر یک مدرک تحصیلی معادل درجه بالایی از انگلیس در هر یک از این کشورها داشته باشید.

درخواست شما به صورت فردی در نظر گرفته می شود و با توجه به انگیزه شما برای انجام این دوره، تجربه کاری قبلی و سایر مدارک مربوطه که توانایی شما برای موفقیت برنامه کامل را نشان می دهد، در نظر گرفته می شود.

تضمین بازگشت پول 21 روزه

اگر شما در برنامه آموزشی PG Cert (Practice Educational) ثبت نام کرده اید، اما تصمیم بگیرید که یادگیری آنلاین برای شما مناسب نیست، ما به شما اجازه می دهیم تا در 21 روز از تاریخ شروع اعلام شده در نامه پیشنهاد خود، اخطار دهید. اگر سپرده اولیه را قبل از پرداخت هزینه کرده اید، یک بازپرداخت کامل دریافت خواهید کرد.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 30 برنامه دیگر ارائه شده توسط University of Essex Online »

آخرین به روز رسانی July 2, 2018
این دوره آنلاین
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
پاره وقت
Price
3,536 GBP
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019