آموزش SAP ERP مبتنی بر مدیریت

Delphi Star Training

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

آموزش SAP ERP مبتنی بر مدیریت

Delphi Star Training

دوره آموزش مدیریت SAP BASIS

پایان دوره کامل زندگی به پایان دوره پیاده سازی در دبی

SAP BASIS - نرم افزار سیستم عامل اصلی که یک پلتفرم موثر برای برنامه های کاربردی مشتری و ماژول خاص را تشکیل می دهد، معمولا برنامه Mid-ware است. این فاصله بین معماری محاسباتی SAP، شبکه و سیستم عامل آن را می شکند. و دیگر ماژول هایی مانند حسابداری، مالی، مدیریت کیفیت و غیره. SAP BASIS شامل RDBMS، GUI و دیگر اجزای قدرتمند برای مدیریت سیستم است.

این ماژول اصول مختلف مدیریت سیستم SAP را توصیف می کند و یک فناوری موثر است که پشتیبانی لازم را برای برنامه های SAP، مدیریت سیستم و مدیریت حافظه فراهم می کند. SAP BASIS تاکید بر مدیریت RDBMS (سیستم مدیریت ارتباط پایگاه داده) و یا هر پایگاه داده دیگر مورد استفاده توسط معماری SAP Environment، Client-Server Architecture و GUI GUI است.

این یک تعریف از رابط بین BASIS و اجزای سیستم است. کاربر / سیستم مدیریت؛ و ابزارهای مختلف مانیتورینگ. این شامل دیکشنری داده ها و یک پلت فرم توسعه مقیاس پذیر برای برنامه های مبتنی بر SAP نیز می باشد.

SAP BASIS یک ماژول SAP بسیار محبوب بین فارغ التحصیلان همه رشته ها است.

معیارهای ظهور

SAP BASIS یک ماژول SAP بسیار محبوب بین فارغ التحصیلان همه رشته ها است. داوطلبان با آگاهی قبلی از فناوری اطلاعات و دیگر مهارتهای مدیریتی رایانه، بدیهی است که در موقعیت مطلوبی در برنامه قرار دارند.

MCAs، لیسانس علوم رایانه و دانشجویان مربوط به جریان مهندسی به طور کلی برای این دوره ترجیح داده می شود.

اگرچه سیستم SAP قبل از تجربه و آشنایی با محیط کاری SAP ضروری نیست اما مطمئنا کمک می کند.

کسانی که نمایه های شغلی یک مدیر SAP BASIS را هدف قرار می دهند نیاز به یک پایگاه دانش خوب در مدیریت سیستم دارند؛ با یک مدرک دانشگاهی یک پاداش اضافی است. همراه با در در عمق دانش سیستم ابزار مدیریت در سیستم های مختلف مانند لینوکس و ویندوز؛ نامزدهای چشم انداز با افتخار از مهارت های DBA، صدور گواهینامه پایه SAP و دانش پایه در سایر زمینه های متفقین می تواند منتظر موقعیت های شغلی شغلی نیز باشد.

پروفیل مربیان ما SAP BASIS

YOUSUF WAHEED

SAP Certified BPC، HANA یا FI Solution Architect Trainer

20 سال تجربه از جمله 12 سال تجربه به عنوان تحلیلگر کسب و کار، مشاوره فنی و کارآمد و مربی در صنایع متنوع (دولت - دولت و فدرال، بخش خدمات، ساخت و صنعت سنگین) در ایالات متحده / اروپا / استرالیا / مالزی / تایلند / هندوستان او همچنین با SAP EPM، FI Implementation، BPC و Disclosure Management مشغول به کار بوده است. او یکی از اعضای اصلی تیم FRICEW در جمع آوری الزامات کسب و کار، تجزیه و تحلیل کسب و کار FIT-GAP، طراحی سیستم و معماری، و توسعه، سفارشی سازی، تست و پشتیبانی از برنامه های کاربردی گسترده در محصولات SAP است. او همچنین دارای مهارت های خوبی در - بودجه بندی (عملیات، پول نقد و سرمایه)، گزارش (مدیریت و قانونی) و مدیریت مالی و برنامه ریزی به دست آورد در حسابداری حرفه ای و مطالعه برنامه CPA و بیشتر در حالی که کار توسعه یافته است.

رحلت چیتی

گواهینامه SAP PROFESSIONAL، SAP Basis، HANA، BW، GRC، Solman & Trainer / Architect

  • SAP Trainer برای AS JAVA، ABAP، HANA، ORACLE، SYBASE ASE، SOLMAN مدیریت و ارتقاء دوره های ADM100، ADM200، ADM800، ADM315، ADM325، ADM326، ADM328، HA100، HA200، GRC100، GRC300. BW310، BW360
  • دوره آموزشی SAP Trainer برای امنیت و حسابرسی ADM940، ADM950، ADM960.
  • تدریس SAP برای Netweaver / مدیریت پایه TADM10، TADM12 دوره ها.
  • SAP Trainer برای دوره های مهاجرت OS / DB TADM70.
  • دوره آموزشی SAP برای پایگاه داده TADM51 و TADM56.
  • SAP Trainer برای پایان دادن به راه حل E2E040، E2E060، E2E100 و E2E200 دوره.
  • SAP Trainer for Solution Manager SM100، SM200، SM300، SM400، SM500 Courses.
  • او آموزش در همه شهرهای بزرگ دنیا را انجام داده است.

تفاوت کلیدی در آموزش SAP BASIS ما

به غیر از تجربه طولانی ما در کمک به متخصصان برای به دست آوردن موقعیت SAP مورد نظر، بر خلاف رقبای ما در این زمینه آموزش و صدور گواهینامه SAP، ما نیز به شما اجازه دسترسی رایگان 2 ماهه به SAP Cloud Server برای اعمال دانش تازه به دست آورده خود را می دهد.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی


آخرین به روز رسانی January 11, 2018
مدت زمان و قیمت
این دوره Online
Start Date
تاریخ شروع
ژانویه 2019
Duration
مدت زمان
پاره وقت
Price
قیمت
1,199 USD
مربی زنده هدایت آنلاین
Information
Deadline
Contact school
Locations
امارات متحده عربی - Dubai, Dubai
تاریخ شروع : ژانویه 2019
آخرین مهلت تقاضا Contact school
تاریخ پایان Contact school
Dates
ژانویه 2019
امارات متحده عربی - Dubai, Dubai
آخرین مهلت تقاضا Contact school
تاریخ پایان Contact school