آپاچی کافکا صدور گواهینامه آموزش

Edureka

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

آپاچی کافکا صدور گواهینامه آموزش

Edureka

در مورد دوره

زمان واقعی تجزیه و تحلیل ترافیک Edureka با دوره آپاچی کافکا طراحی شده است برای ارائه دانش و مهارت برای تبدیل شدن به موفق توسعه کافکا بزرگ داده. آن را به مفاهیم اساسی مانند کافکا خوشه، کافکا API شامل برای پیشبرد موضوعاتی مانند ادغام کافکا با Hadoop، طوفان، جرقه، Maven را و غیره این دوره همچنین پوشش می دهد نصب و راه اندازی و پیکربندی کافکا و دیگر اجزاء مانند هادوپ، جرقه، طوفان، Maven را و غیره

اهداف دوره

پس از اتمام تجزیه و تحلیل همزمان با دوره آپاچی کافکا در Edureka، شما باید قادر باشید:

 1. درک کافکا و اجزای آن
 2. تنظیم پایان برای پایان دادن خوشه کافکا همراه با Hadoop و خوشه نخ
 3. یکپارچه سازی با سیستم های کافکا جریان زمان واقعی مثل جرقه و طوفان
 4. توصیف ویژگی های اساسی و پیشرفته در طراحی و توسعه یک سیستم پیام توان بالا
 5. استفاده از کافکا به تولید و مصرف پیامهای از منابع مختلف از جمله زمان واقعی جریان منابع مانند توییتر
 6. درک بینش کافکا API
 7. کار بر روی یک پروژه زندگی واقعی، اجرای جریان توییتر با کافکا، از Hadoop و طوفان

چه کسی باید برای این دوره است؟

این دوره برای حرفه ای ها که می خواهند به یادگیری تکنیک های کافکا و مایل به آن را بر روی داده بزرگ طراحی شده است. این بسیار برای توصیه می شود:

 1. توسعه دهندگان که می خواهند برای به دست آوردن شتاب در حرفه خود به عنوان یک "توسعه دهنده کافکا داده بزرگ"
 2. حرفه ای تست که در حال حاضر در صف بندی و سیستم های پیام رسانی درگیر
 3. بزرگ داده معماران که خواهم که شامل کافکا در اکوسیستم خود
 4. مدیران پروژه در پروژه های از سیستم های پیام رسانی

پیش نیازهای این دوره چیست؟

دانش مفاهیم جاوا هسته پیش شرط لازم برای این دوره است. ما با ارائه یک مثال البته تعریف "جاوا ملزومات برای آپاچی کافکا" به تمام شرکت کنندگان که برای تجزیه و تحلیل همزمان با آموزش آپاچی کافکا ثبت نام.

که در این صورت، مطالعات خواهد بود بخشی از این دوره؟

در اواخر این دوره، به شما خواهد شد بر روی یک پروژه زندگی می کنند که در آن شما خواهد شد با استفاده از سیستم پیام کافکا به انجام تجزیه و تحلیل در توییتر جریان همراه با Hadoop، جرقه و طوفان کار.

چرا یادگیری زمان واقعی تجزیه و تحلیل ترافیک با آپاچی کافکا؟

کافکا توان بالا و سیستم های پیام رسانی مقیاس پذیر فراهم می کند. طراحی و توسعه در LinkedIn، می توان آن را به طور موثر به جای سیستم پیام های سنتی مانند JMS، آپاچی MQ غیره استفاده می شود از آنجا که کافکا می توان به سیستم مانند جرقه، طوفان، از Hadoop و غیره یکپارچه، آن را به یک سیستم پیام رسانی بسیار توصیه می شود برای حل مشکلات داده های بزرگ درگیر در سیستم پیام رسانی است. ویژگی های کافکا خوشه مانند مقیاس پذیری، تحمل خطا، توان بالا، دوام و غیره آن را به یک رهبر در بازار امروز در سیستم های پیام رسانی است. با توجه به استفاده گسترده از کافکا در امروز بازار، افزایش شدید در فرصت شغلی وجود ندارد.

ویژگی های دوره

کلاس های آنلاین: 15 ساعت

وجود خواهد داشت 5 تعاملی کلاس های آنلاین استاد به رهبری در طول دوره. هر کلاس از حدود 3 ساعت و در زمان برنامه ریزی شده از دسته ای را انتخاب می کنید اتفاق می افتد. شما از این انعطاف پذیری را به برنامه ریزی مجدد کلاس خود را در یک دسته های مختلف اگر شما هر کلاس را از دست ندهید. ضبط کلاس خواهد شد در LMS بعد از کلاس آپلود. دسترسی به ضبط کلاس عمر است.

ساعت آزمایشگاه: 25 ساعت

هر کلاس خواهد شد تکالیف عملی است که می تواند قبل از کلاس آینده تکمیل می شود. این تکالیف در استفاده از مفاهیم تدریس در کلاس های زنده کمک خواهد کرد. تیم پشتیبانی متخصص 24x7 در ما در دسترس است به شما کمک کند از طریق ایمیل، تلفن یا پشتیبانی زنده برای هر گونه مسائل شما ممکن است در طول ساعات آزمایشگاه روبرو هستند.

پروژه: 20 ساعت

در اواخر این دوره، به شما خواهد شد بر روی یک پروژه که در آن شما انتظار می رود که اجرای تکنیک به دست در طول دوره کار می کند.

طول عمر دسترسی

شما دریافت می کنید دسترسی به طول عمر سیستم مدیریت آموزشی (LMS). همه ضبط کلاس، راهنماهای نصب و راه اندازی، ارائه کلاس، کدهای نمونه و پروژه های اسناد در LMS در دسترس هستند. همچنین، ورود خود را هرگز از منقضی خواهد شد.

24 X 7 پشتیبانی

ما 24x7 در تیم پشتیبانی آنلاین در دسترس شما کمک کند با هر گونه نمایش داده فنی شما ممکن است در طول دوره است. همه نمایش داده شد به عنوان بلیط ردیابی و شما از پاسخ تضمین شده از یک مهندس پشتیبانی دریافت کنید. در صورت نیاز، تیم پشتیبانی نیز می تواند به شما پشتیبانی زنده با دسترسی به دستگاه خود را از راه دور فراهم می کند. این تضمین می کند که همه شک و تردید و مشکلات در طول آزمایشگاه و کار پروژه مواجه خود را دور ساعت روشن شده است.

دریافت گواهی

در اواخر این دوره، به شما خواهد شد بر روی یک پروژه کار می کند. Edureka شما گواهی به عنوان یک متخصص آپاچی کافکا بر اساس پروژه بررسی توسط پنل متخصص ما. هر کسی تایید شده توسط Edureka نیاز به نشان دادن مهارت های عملی در Apache کافکا.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی
مدت زمان و قیمت
این دوره Online
Start Date
تاریخ شروع
زمان ثبت نام باز است
Duration
مدت زمان
پاره وقت
Locations
هندوستان - India Online
تاریخ شروع : زمان ثبت نام باز است
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
زمان ثبت نام باز است
هندوستان - India Online
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات