از راه دور سازندگان آکادمی (البته توسعه دهنده وب سایت)

عمومی

شرح برنامه

تبدیل شدن به یک
تاریخ و توسعه دهنده وب
100٪ از راه دور | 100٪ زمان FULL | 100٪ شغل واقعی

351

سازندگان آکادمی راه دور چیست؟

کاملا آنلاین، بسیار همهجانبه، تمام وقت و به طور کامل در گرفتن شما را به اولین کار خود را به عنوان یک توسعه دهنده متمرکز - سازندگان آکادمی از راه دور یک دوره شبیه هیچ دیگر است.

ما در چند سال گذشته تحقیق و پالایش چگونه برای تبدیل مردم به مهندسان نرم افزار، اما هر کسی نمی تواند به لندن برای پیوستن به ما در پردیس در شخص ما حرکت می کند صرف کرده ام.

در فوریه سال 2015، ما راه اندازی سازندگان آکادمی از راه دور: یک دوره است که همه چیز ما در سازندگان آکادمی به دست آوردید برای کمک به مردم در سراسر جهان یاد بگیرند که به کد اهرم - از راحتی از خانه خود.

آیا این واقعا کار می کند؟

ما در مراحل اولیه است، اما نتایج تا کنون با فارغ التحصیلان از راه دور سازندگان آکادمی من گرفتن متوسط ​​28 روز برای پیدا کردن کار فوق العاده مثبت بوده است.

از آن زمان، ما 3 و 4 دوره از راه دور سازندگان آکادمی، حتی بزرگتر و حتی بهتر راه اندازی کرده ام، و آنها فروخته شده!

ثبت نام در حال حاضر برای سه نسخه های بعدی از گزینه یادگیری از راه دور فوق العاده ما. اماکن موکدا محدود است، بنابراین درخواست کن قبل از اینکه خیلی دیر شده است.

گام به گام آموزش

یکی از مشکلات اصلی مردم در هنگام یادگیری به کد فعال است دانستن اینکه چه چیزی به منظور یادگیری همه چیز در. باید به شما HTML برای اولین بار یاد بگیرند، سپس روبی؟ یا شاید با جاوا اسکریپت شروع به کار و راه خود را به ریل؟

ما حذف این مانع را با برنامه درسی ما - توسعه یافته با بهترین مهندسین نرم افزار - راه رفتن شما را از طریق بهترین راه برای یادگیری هر یک از قطعات به صورت جداگانه، پس چگونه به همه آنها را متناسب با هم، همیشه با استفاده از آخرین بهترین شیوه.

بر خلاف تمام دیگر برنامه های آنلاین و یا از راه دور، به شما خواهد شد نه فقط نحو یاد بگیرند. شما باید یاد بگیرند برای تبدیل شدن به یک مهندس. شما اصول نرم افزار استادکاری یاد بگیرند. شما باید یاد بگیرند به نوشتن زیبا، قابل خواندن، کد زیبا، و به شما امکان کار متعدد فیلدینگ ارائه می دهد به عنوان یک نتیجه.

برنامه جفت

آموزش چگونه به کد را می توان به چالش کشیدن - اما آن را بسیار ساده تر اگر شما این کار را با افراد دیگر.

سازندگان آکادمی از راه دور اولین برنامه آموزش آنلاین و از راه دور است که شما متصل با دیگر زبان آموزان، اجازه می دهد شما را به جفت برنامه از راه دور با آنها را در زمان واقعی است.

250

همتا به همتا مدل

چیزی که باعث می شود سازندگان آکادمی بسیار ویژه ای است ما یک مدرسه طبیعی نیست. بله، ما مربیان، اما نه، ما در تمام طول روز در کلاس درس، صرف نکرده است. ما با استفاده از یک مدل همکار رانده می شود، بنابراین شما از طریق خلاق، توسعه پروژه محور یاد بگیرند، درست مثل در محل کار. در حالی که شما می خواهید دسترسی به یک تسهیل البته با تجربه که به شما در همه زمان هدایت، ارائه کارگاه های آموزشی و جلسات برک آوت و به کمک زمانی که شما گیر کرده اند، اکثریت قریب به اتفاق یادگیری شما می شود توسط دیگر اعضای گروه خود را پشتیبانی می کند.

سازندگان آکادمی از راه دور برای اولین بار آنلاین گزاره / آفلاین برای کسی که در مورد یادگیری چگونه به کد جدی است. وجود دارد مقدار زیادی از منابع خارج وجود دارد برای یادگیری در مورد تکه های کوچکی از پازل، اما سازندگان آکادمی از راه دور یکی از اولین که همه چیز به ارمغان می آورد با هم، به شما یک مسیر روشن به یک کار به عنوان یک توسعه دهنده وب تاریخ و زمان، و یک سیستم پشتیبانی است که به است شما بیش از خط پایان هل داد.

ثبت نام به عنوان یک دانش آموز در راه دور سازندگان آکادمی معنی خواهد بود که شما در 12-16 هفته آینده صرف شبیه سازی زندگی به عنوان یک توسعه دهنده، انجام روزانه ایستاده یو پی اس و مشغول به کار در تیم بر روی پروژه های واقعی است. این شما را در یک موقعیت خارق العاده پس از فارغ التحصیل، که شما یک تن از تجربه است که بسیاری از مبتدیان تنها می تواند برای امید.

شغل واقعی در پایان

بر خلاف همه "یادگیری برای کد آنلاین 'گزینه خارج وجود دارد، فارغ التحصیلان سازندگان آکادمی از راه دور پایان برنامه های دیگر به عنوان توسعه دهندگان صنعتگر" به شدت استخدام، درست مثل دانش آموزان در سازندگان آکادمی HQ.

هنگامی که شما فارغ التحصیل، تیم استخدام ما با شما کار خواهد کرد درست مثل آنها با دانش آموزان ما به طور منظم انجام دهید، دادن آموزش مصاحبه، انجام تست فنی عمل، و شما را به استخدام همکار شبکه ما.

آخرین به روز رسانی مارس 2017

درباره این دانشگاه

Makers Academy takes students from novice to Junior Web Developers by providing intensive, hands-on course modules which provide the student with an understanding of cutting edge coding techniques suc ... اطلاعات بیشتر

Makers Academy takes students from novice to Junior Web Developers by providing intensive, hands-on course modules which provide the student with an understanding of cutting edge coding techniques such as agile & TDD. At the courses conclusion, there is extensive Job Support to help graduates enter in to the workforce quickly. اطلاعات محدود