استاد آموزش و پرورش (med / alta) آموزش ابتدایی (آنلاین)

عمومی

شرح برنامه

مشتاق. متعهد شد آماده برای ایجاد یک تفاوت است

آیا این کلمات شما را توصیف می کنند؟ برنامه کارشناسی ارشد ما برای شما روشن و تغییر در زندگی جوانان با تمرکز در آموزش ابتدایی است.

اگر میخواهید مهارتهای خود را بسازید، این برنامه آنلاین برای شما طراحی شده است - به شما این امکان را می دهد تا در حالی که هنوز کار می کنید درجه خود را کسب کنید. ASU پیشنهاد صدور گواهینامه و عدم صدور گواهینامه برای هر دو غلظت در برنامه استاد آموزش آنلاین ارائه می دهد.

این برنامه آنلاین با شما در ذهن طراحی شده است. روز کار خود را حفظ کنید و مدرک کارشناسی ارشد خود را در همان زمان کامل کنید. ASU پیشنهاد صدور گواهینامه و عدم صدور گواهینامه برای M.Ed. در برنامه آموزش ابتدایی.

در سال تحصیلی 2013-2014، در مجموع 1،083 مدرسه شامل 284،645 دانش آموز پایه ای بود که شامل بیش از 38 درصد دانش آموزان مدارس دولتی در ایالت آلاباما بود. با یک برنامه استراتژیک در آلاباما برای آماده شدن همه دانش آموزان برای موفقیت در کالج و / یا حرفه ای پس از فارغ التحصیلی از دبیرستان، هیچ وقت بهتر برای پیدا کردن و آموزش نسل بعدی مربیان ابتدایی نبوده است.

آلاباما در برنامه ریزی آینده خود تنها نیست و این برنامه برای یافتن و تهیه مدرسان ابتدایی طراحی شده است که علاقمند به ایجاد تغییر در زندگی دانش آموزان جوان هستند.

لطفا فرم را در این صفحه پر کنید و برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه درخواست شما به این برنامه، کمک شخصی دریافت خواهید کرد. مشاوره پذیرش با شما تماس خواهد گرفت تا به سوالات پاسخ دهد و شما را به روند درخواست معرفی کند.

* منبع: alsde.edu

در یک نگاه

 • 33-36 ساعت اعتباری
 • 100٪ آنلاین
 • ابزار و تکنولوژی پیشرفته کشور
 • 3 شروع می شود در سال
 • 24 ماه کامل است

برنامه تحصیلی

تمام دوره ها 3 ساعت اعتبار است

دروس

 • SED 500 دانشجویان استثنایی در مدارس فراگیر - این دوره بر ویژگی های دانش آموزان و استادان استثنایی که دارای زمینه های متنوع در محیط های فراگیر هستند تمرکز می کند. این (1) اطلاعات پس زمینه از آموزش ویژه و همچنین دانش فعلی در مورد ناتوانی ها و نگرش ها (2) تاثیر قوانین در خدمات برای دانش آموزان استثنایی و نحوه تطبیق و یا تغییر روش های آموزشی برای آموزش دانشجویان استثنایی و متنوع در کلاس های عمومی (قبلا SED 574)
EDU 511 Techniques of Statistics، Research & Evaluation - این دوره با برنامه های کاربردی فرایندهای ارزیابی و اندازه گیری ها در ارتباط است؛ اصول اساسی آزمون و اندازه گیری با تاکید بر کاربرد عملی در کلاس درس؛ و ارزیابی تدریس، یادگیری و تحقیق در آموزش و پرورش.

EDU 527 توسعه و رفتار انسانی - این دوره دانشجویان را به توسعه انسانی در حوزه های جسمی، اجتماعی، احساسی، اخلاقی، گفتار / زبان و حوزه شناختی شامل مشارکت نظریه پردازان برجسته معرفی می کند؛ پیشرفت های عمده در هر حوزه توسعه و محدوده تغییرات فردی در هر حوزه؛ و تأثیر توسعه فیزیکی، اجتماعی، عاطفی، اخلاقی و شناختی دانش آموزان بر یادگیری آنها و نحوه برخورد با این عوامل در هنگام تصمیم گیری های آموزشی. EDU 531 مسائل مدرن در آموزش و پرورش - این دوره دانشجویان را با موضوعات فلسفی مربوط به K-12 آشنا می کند؛ مسائل، چالش ها و فرصت های مربوط به معلمان K-12؛ و مسائل مربوط به آموزش های ویژه، آموزش های چند فرهنگی و مسائل مربوط به تنوع دیگر. REA 560 تکنیک ها و مهارت ها در خواندن - این دوره ارائه یک مرور کلی از مهارت ها و تکنیک های لازم برای آموزش خواندن در نمرات ابتدایی. مهارت های عملی مانند صدا، واژگان، درک و مدیریت در این درس مورد بررسی و بررسی قرار می گیرد و همچنین در حال توسعه دانش کار در زمینه برنامه ریزی و توسعه درس است. EDT 574 فن آوری های آموزشی مبتنی بر کامپیوتر - این دوره تمرکز بر اصول عملیات کامپیوتر با تاکید ویژه بر برنامه های کاربردی در آموزش کامپیوتر و مدیریت آموزشی است.

دوره های تمرکز ابتدایی آموزش و پرورش

 • EDU 504 برنامه درسی ابتدایی - این دوره بر اساس اصول برنامه درسی، مواد و روش ها در مدرسه ابتدایی تمرکز دارد.
EDU 542 Seminar: آموزش ریاضی در مدرسه ابتدایی - این دوره معاینه ای است که در حال حاضر در مورد روش های تدریس ریاضیات در کلاس های ابتدایی انجام شده است. پیش نیاز: EDU 375

EDU 543 Seminar: مطالعات اجتماعی در مدرسه ابتدایی - این دوره در حال بررسی تحقیقات فعلی در مورد تکنیک های تدریس مطالعات اجتماعی در مقاطع ابتدایی است. EDU 544 Seminar: آموزش علوم در مدرسه ابتدایی - این دوره شامل یک مطالعه انتقادی از برنامه های آموزشی علمی اولیه و متوسط ​​می باشد. تاکید ویژه بر ارزیابی شیوه های تدریس مناسب و تجزیه و تحلیل محتوا برنامه درسی است. پیش نیاز: EDU 377 EDU 545 Literature for Children - این دوره تمرکز بر مطالعه کتاب ها و استراتژی های کودکان برای ترکیب این مواد در برنامه درسی ابتدایی است. طراحی شده برای معلمان در مدرسه ابتدایی (نمرات K-6). EDU 548 Seminar: زبان هنر در مدرسه ابتدایی - این دوره در حال بررسی تحقیقات فعلی در مورد تکنیک های تدریس زبان هنر در مقاطع ابتدایی است.

پذیرش

دانشگاه ایالت آلاباما منتظر دریافت درخواست شما است. ما مشاوران پذیرش داریم که شما را به فرآیند درخواست معرفی می کنند و به شما در سراسر کمک می کنند. لطفا فرم را در این صفحه پر کنید مشاوره پذیرش با شما تماس خواهد گرفت تا به هر سوالی پاسخ دهید. امروز آغاز شده است.

شرایط پذیرش:

 1. ASU پیشنهاد صدور گواهینامه و عدم صدور گواهینامه برای هر دو غلظت را در برنامه کارشناسی ارشد آموزش می دهد. برای پذیرش فارغ التحصیلان در مقطع کارشناسی ارشد آنلاین در نظر گرفته شده است. برنامه در دانشگاه ایالت آلاباما، شما باید یک مدرک لیسانس یا معادل آن را از یک کالج یا دانشگاه معتبر با حداقل GPA 2.5 داشته باشید.
اسناد مکمل زیر لازم است:
 • کپی گواهی آموزش الباما کلاس B (فقط برای گزینه صدور گواهینامه)
 • ریز نمرات رسمی از کالج ها و دانشگاه حضور داشتند
 • سه حرف حرفه ای از افراد واجد شرایط برای ارزیابی توانایی شما برای انجام کار در سطح کارشناسی ارشد
 • بیانیه هدف (هدف و هدف در پیگیری تحصیلات تکمیلی در ASU و تجارب مرتبط با اشتغال و تحصیلی به حوزه انتخابی شما)
 • نمرات GRE یا MAT (باید در طی 5 سال گذشته گرفته شود.)

دانشجویان بین المللی

تمام دانشجویان بین المللی باید برای تمام الزامات فوق، و همچنین نمره رضایتمندی برای TOEFL و یک کپی اصلی از رونویسی کالج به زبان انگلیسی یا ارزیابی خدمات آموزشی جهانی (www.wes.org) را ارائه دهند. لطفا توجه داشته باشید که دانشجویان بین المللی نیز نیاز به تأییدیه حمایت مالی دارند که توانایی شما برای پرداخت هزینه تحصیل و هزینه های مربوطه را نشان می دهد.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

The fundamental mission of The Murphy Graduate School is to (1) provide leadership for the University’s doctorate, educational specialist, master’s and certificate level, post-baccalaureate degree pro ... اطلاعات بیشتر

The fundamental mission of The Murphy Graduate School is to (1) provide leadership for the University’s doctorate, educational specialist, master’s and certificate level, post-baccalaureate degree programs; (2) serve as the campus-wide advocate for the advancement of graduate education; and (3) provide oversight for standards of excellence, fairness and equity in all graduate programs. اطلاعات محدود