توضیحات رسمی را مطالعه کنید

استاد آنلاین در رشته علوم در فناوری اطلاعات (IT)

تمام سازمان امروز در کامپیوتر و فناوری اطلاعات تکیه می کنند به انجام کسب و کار و عمل موثر تر است. فن آوری اطلاعات (IT) پروژه به طور کلی توسط مدیران است که باید درک درستی از مفاهیم اساسی کسب و کار و نیازهای، الزامات کاربران نهایی و ذینفعان، و درک درستی از فن آوری های مورد نیاز به آدرس مورد نیاز است.

استاد ALU علوم در فناوری اطلاعات برنامه (MSIT) دانشجویان برای مشاغل در سطح میانی در فن آوری اطلاعات آماده می شود. این برنامه آن را پایه برای دانش آموزان به دنبال به دست آوردن یک سطح بالا از دانش از پایگاه گسترده ای از علوم کامپیوتر و اطلاعات مفاهیم و مهارت های ایجاد راه حل برای مشکلات معاصر در علوم کامپیوتر و مدیریت اطلاعات را فراهم می کند. Comporable به MBA در IT، دانش آموزان دانش و مهارت های انتقادی و جریان مورد نیاز برای یکپارچه سازی مهندسی نرم افزار، برنامه نویسی، توسعه پایگاه داده، اینترنت و مدیریت اطلاعات به دست آوردن.

اهداف برنامه

برنامه MSIT مجهز آموزان با مهارت های اساسی فنی همراه با اصول فن آوری اطلاعات فروشنده خنثی از جمله ارتباطات داده ها، توسعه اینترانت و مدیریت پروژه.

در این برنامه، دانش آموز:

  • کشف یک پایه کار از فن آوری های مورد نیاز به منظور به طور موثر استفاده از فناوری اطلاعات برای انواع مختلف برنامه های کاربردی.
  • درخواست مهارت های در تجزیه و تحلیل و طراحی سیستم های اطلاعاتی مختلف لازم برای مدیریت پروژه های توسعه سیستم.
  • توسعه توانایی برنامه ریزی، سازماندهی و مدیریت فن آوری، افراد و منابع.
  • کشف توانایی کنترل فرآیندهای به منظور بهبود کیفیت، قابلیت اطمینان، و بهره وری.
  • سنگ تیز کردن مهارت مدیریت منابع انسانی از جمله چگونه به مقابله با توسعه یک محل کار در حال تغییر برای رسیدن به اهداف سازمانی است.
  • درخواست حل مسئله و مهارت های تفکر خلاق است.
1
برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 11 برنامه دیگر ارائه شده توسط Abraham Lincoln University »

این دوره آنلاین
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
پاره وقت
Price
12,600 USD
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019