استاد اجرایی در کسب و کار بین المللی (100٪ آنلاین) - Track English

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

تبدیل شدن به بخشی از نخبگان بین المللی کسب و کار

  • 100٪ روش آنلاین.
  • ESCP Europe دیپلم
  • بهترین برنامه های آموزش در سراسر 6 پردیس های ESCP Europe .
  • به طور کلی در یادگیری در محل کار با بالاترین کیفیت چند رسانه ای الکترونیکی آموزش متمرکز شده است.
  • محتوای HTML5 در دسترس با دسترسی چند دستگاه از طریق رایانه، تبلت و گوشی های هوشمند است.

کارشناسی ارشد بین المللی کسب و کار (EMIB) یک برنامه آنلاین شامل 14 دوره مدیریت و رهبری استاد پایان نامه است. اینها شما را با مهارت هایی که برای بسیاری از زمینه های استراتژی شرکتی در بازارهای بین المللی مورد نیاز است، تجهیز خواهد کرد.

ما شما را به عنوان یک حرفه ای آموزش خواهیم آموخت، شما را با بهترین ابزار برای تجزیه و تحلیل کسب و کار آماده می کند. در یک روش عملی، تمام مهارت های مورد نیاز برای مدیریت و مدیریت یک شرکت بین المللی محور را یاد بگیرید. مهارت ها و تکنیک های مدیریتی لازم برای ارتباط، مدیریت و مذاکره را در یک محیط جهانی به دست بیاورید.

1. از طریق چالش ها کار کنید

در آخرین روند مدیریت بین المللی، تصویب نقش تصمیم گیرنده اجرایی در سناریوهای واقعی کسب و کار.

2. آموزش و توسعه

تمام مهارت های مورد نیاز برای هدایت یک کسب و کار در یک محیط چند فرهنگی، با استفاده از تمرینات و موقعیت هایی است که در آن شرکت کنندگان در کنار فرهنگ های مختلف، چالش کار در یک زمینه جهانی را تجربه می کنند.

3. تجارب ارزشیابی

با شرکت کنندگان از سراسر جهان، همیشه با کمک کارشناسان از معلمان سطح بالا در رشته های مختلف، به اشتراک گذاری دانش و تجربه از طریق رسانه های آموزشی عملی، آموزشی و تعاملی.

داستان های موفقیت

روبرتو کاستندانا

مدیر ارشد، عملیات مشتریان جهانی، گروه EXPEDIA

السالوادور

" این برنامه در مورد نوع بسیار زیادی از یادگیری و چیزی است که شما می توانید به طور مستقیم به کار خود اعمال کنید"

"من این برنامه را به دلیل قدرت برنامه درسی، انعطاف پذیری و به دلیل میزان کاربرد پذیری انتخاب می کنم. این برنامه همه چیز را در مورد نوع یادگیری و چیزی که شما می توانید مستقیما به کار خود اعمال کنید. این انتخاب تصمیم گیرنده برای من زمانی بود که من این برنامه را انتخاب کردم.

به رغم داشتن یک برنامه آنلاین، سطح تعامل بسیار بالا است و سطح بازخورد بسیار شخصی و شخصی است. آنچه من واقعا دوست دارم این واقعیت است که بازخورد زیادی در مورد هر وظیفه دریافت می کنید و به شما اجازه می دهد تا کاربرد عملی آنچه را که در روز به روز انجام می دهید را مشاهده کنید. نه تنها شما را از اساتید فرا می گیرید، بلکه از مشارکت، از همکلاسی های مختلف، همه بحث های مختلف و فراخوان های مشارکتی که اساتید انجام می دهند، بسیار یاد می گیرید.

من قطعا می توانم بگویم که من با توجه به تمام دانش هایی که در دوره ها به دست می آورم تبدیل به یک متخصص حرفه ای گردم. "

ریکاردو ماریانی

مدیر پروژه
Fondazione Italia اوگاندا Onlus

ایتالیا

" من برنامه EMIB را به افرادی که بلندپرواز هستند توصیه می کنم و می خواهم وضعیت حرفه ای خود را بهبود ببخشند"

"یکی از ارزش افزوده این برنامه این واقعیت است که من توانستم تمریناتی را که تقریبا بلافاصله یاد گرفتم، انجام دادم. این به من یک افزایش حرفه ای بزرگ داد. ارزش افزوده دیگری چند ملیتی و چند فرهنگی EMIB است. افراد زیادی از کشورهای مختلف وجود دارند و این امر به شما کمک زیادی می کند تا دیدگاه های مختلف و روش های انجام کارها را به دست آورید. همچنین تجربه شخصی دیگر شرکت کنندگان و داشتن فرصتی برای ایجاد ارتباط نزدیک با استادان، ارزش مهم EMIB است. "

اریک کوئسی سوسو

رئیس بخش بانکداری شرکت، BAIC

جمهوری بنین / غرب آفریقا

" این برنامه زندگی من را تغییر داده است، راه من برای دیدن چیزهایی را تغییر داده است .. اکنون بزرگم را می بینم"

"کیفیت دانشکده EMIB بی نظیر است: همه آنها متخصصین و متخصصان بسیار متنوع در زمینه های مختلف هستند. بخشی از EMIB تاثیر زیادی در کار روزانه من دارد. من دانش و ابزار جدیدی را از لحاظ مدیریت، مالی، استراتژی، برنامه ریزی کسب و کار و بسیاری از جنبه های دیگر به دست آورده ام. حالت تفکر من نیز تغییر کرده است: من اکنون یک متفکر انتقادی هستم، که راه جدیدی برای برنامه ریزی فعالیت هایم و چیزهایی را در راه استراتژیک تر نشان می دهد. حالا بزرگم!

Margaux Chauve

مشاور آفریقای ارتباطات
TOTAL SA

فرانسه / ایالات متحده آمریکا

" من برنامه EMIB را انتخاب کردم چون می خواستم اطمینان حاصل کنم که می توانم روی حرفه و کارم تمرکز کنم و انعطاف پذیری را با مطالعات با کیفیت بالا حفظ کنم"

"از زمانی که برنامه را شروع کردم، قطعا احساس می کنم که من در حال تحول هستم، زیرا می توانم تمام پروژه هایی را که در حال حاضر انجام می دهم گسترش دهم. من می توانم به مسائل عمیق بروم و مکالمات را با زمینه های مختلف بهتر و سازگار کنم.

سطح اساتید در ESCP Europe بسیار بالا است. نه تنها ما باید کارهای زیادی را با آزمونها و مدارک ارائه کنیم، اما اساتید برای ما از طریق ایمیل یا تماس های بسیار در دسترس هستند و همچنین از ارسال روزنامه های ما به ما می خواهند برای بهتر درک دوره های ما به ما کمک کنند. "

جیا وو

معاون تجارت الکترونیک
ECOVACS رباتیک، آلمان

چين

" امروز مردم نیاز به تجربه های چند فرهنگی و چند فرهنگی دارند و من واقعا فکر می کنم که دارایی های واقعی این نوع برنامه برای دیدار با بسیاری از مردم از سراسر جهان است"

"امروزه مردم بیشتر و بیشتر نیاز به تجربه های متقابل فرهنگی و چند فرهنگی دارند. یکی از دارایی های این برنامه همچنین با بسیاری از افراد جالب از سراسر جهان ملاقات می کند. در EMIB شما می توانید از همه آنها از نظر فرهنگ و کسب و کار، و از نظر تبادل روش های خوب و کمک به یکدیگر یاد بگیرند. تحصیل در EMIB من بسیاری از افراد جالبی را دیدم که به من کمک کرد تا محدوده من را گسترش دهم. "

برنامه تحصیلی EMIB در ESCP Europe انتخاب مناسب برای شما چیست؟

طراحی فردا

ESCP Europe تاسیس شده در سال 1819 قدیمی ترین و یکی از مهم ترین مدارس کسب و کار در جهان است. مأموریت آن توسعه نسل بعدی رهبران تجاری فراملی است و آماده سازی آنها برای دسترسی به فرصت های ارائه شده از سوی تنوع فرهنگی است.

تنها 1٪ از مدارس کسب و کار در سراسر جهان دارای سهمیه معتبر هستند، ESCP Europe یکی از این موارد است، با AACSB ، EQUIS و AMBA .

EMIB / استاد کارشناسی ارشد در امور بین الملل

  • یکی از بهترین برنامه های آنلاین در مدیریت کسب و کار در یکی از بهترین مدرسه های کسب و کار در اروپا است
  • یک شبکه بین المللی موثر از مطالعه در کلاس چند فرهنگی
  • انعطاف پذیری ارائه شده توسط این برنامه آنلاین 100٪ به شما امکان می دهد تا مطالب درس 24/7 دسترسی پیدا کنید
  • توسط استادان کارشناسی ارشد از دانشکده ESCP Europe 6 دانشگاه ESCP Europe تدریس می شود

روش یادگیری با استفاده از رویکرد آموزشی که از تمرین به تئوری می آید و دانش جدید را بلافاصله در محل کار اعمال می کند

آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

Established in 1819, ESCP Europe is the oldest business school in the world. Its mission is to develop the next generation of transnational business leaders, preparing them to embrace the opportunitie ... اطلاعات بیشتر

Established in 1819, ESCP Europe is the oldest business school in the world. Its mission is to develop the next generation of transnational business leaders, preparing them to embrace the opportunities offered by cultural diversity. اطلاعات محدود
اسپانیا آنلاین , مادرید + 1 بیشتر کمتر

اعتیار سنجی ها