استاد اجرایی کسب و کار بین المللی (100٪ آنلاین) - آهنگ فرانسوی

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

کارشناسی ارشد بین المللی تجارت (EMIB) یک برنامه آنلاین است که شامل 14 دوره مدیریت و رهبری پروژه پایان کارشناسی ارشد است. این دوره ها مهارت های لازم را در زمینه های استراتژیک بسیاری از شرکت های فعال در بازارهای بین المللی به شما ارائه می دهد.

پیوستن به ELITE تجارت بین المللی

 • روش 100٪ آنلاین زبان هر درس را انتخاب کنید (انگلیسی / فرانسوی)
 • ESCP Europe Education and Network: مجموع 60 اعتبار ECTS
 • بهترین برنامه های آموزش در کلاس های آموزشی در 6 پردیس ESCP Europe
 • به طور کلی در یادگیری در محل کار با آموزش چند رسانه ای الکترونیکی آموزش داده شده است
 • محتوای HTML5 در دسترس با دسترسی چند دستگاه از طریق رایانه، تبلت و گوشی های هوشمند است

پرنده اولیه

برای هر سال تحصیلی (در ماههای آوریل، سپتامبر و ژانویه)، ما بورس تحصیلی (پرندگان اولیه) را ارائه می دهیم. برای اطلاعات بیشتر در مورد این با ما تماس بگیرید.

تکرار از دانش آموزان سالم ما

اریک کوئسی سوسو

رئیس بخش بانكداری شركت، بانک آفریقا برای صنعت و بازرگانی (BAIC)

REPUB. از بنین / غرب آفریقا

" این برنامه زندگی من را تغییر داده است، راه من برای دیدن چیزها ... حالا بزرگ می بینم"

"کیفیت هیات علمی EMIB بی نظیر است: همه متخصصان و متخصصین بسیار متخصص در زمینه های مختلف هستند. بخشی از EMIB تا حد زیادی بر کار روزانه من اثر گذاشته است. من دانش و ابزار جدیدی را در مدیریت، مالی، استراتژی، برنامه ریزی کسب و کار و بسیاری از جنبه های دیگر به دست آورده ام. راه من برای تفکر نیز تغییر کرده است: من اکنون یک متفکر انتقادی هستم، که راه جدیدی برای برنامه ریزی فعالیت هایم و چیزها را به روش استراتژیک ایفا می کند. حالا بزرگم!

طبل مارگاکس

مدیر پروژه آفریقا
TOTAL SA

فرانسه / ایالات متحده آمریکا

" من برنامه EMIB را انتخاب کردم چون می خواستم اطمینان حاصل کنم که می توانم روی حرفه و کار من تمرکز کنم و تمام انعطاف پذیری را با مطالعات با کیفیت بالا حفظ کنم"

"از زمانی که برنامه را شروع کردم، احساس می کنم که من در حال تحول هستم، زیرا می توانم پروژه هایی را که در حال حاضر انجام می دهم، توسعه دهم. من می توانم به جزئیات سوالات برویم و مکالمات بهتر با مناطق مختلف داشته باشم.

سطح دانشکده در ESCP Europe بسیار بالا است. نه تنها ما باید با امتحانات، کارهای خانگی کار زیادی انجام دهیم، اما معلمان برای ما از طریق ایمیل یا تلفن بسیار به ما دسترسی دارند و همچنین دوست دارند روزنامه ها را به ما بفرستند تا کمی زمان بیشتری به ما بدهند تا بتوانیم دوره های ما را بهتر درک کنیم. . "

جیا وو

معاون تجارت الکترونیک
ECOVACS رباتیک، آلمان

چین

" امروز مردم نیاز به تجربه های بین فرهنگی و چند فرهنگی دارند و من واقعا فکر می کنم که دارایی واقعی این نوع برنامه برای دیدار با بسیاری از مردم از سراسر جهان است"

"امروزه مردم به طور فزاینده نیاز به تجربه های بین فرهنگی و چند فرهنگی دارند. یکی از نقاط قوت این برنامه، ملاقات با بسیاری از افراد جالب از سراسر جهان است. در EMIB، شما از هر یک از آنها از نظر فرهنگ و تجارت و از نظر تبادل رویکردهای خوب و کمک متقابل یاد خواهید گرفت. به عنوان یک دانشجوی EMIB، من بسیاری از افراد جالبی را دیدم که به من کمک کرد تا زمینه فعالیتم را گسترش دهم. "

روبرتو کاستندانا

مدیر ارشد، عملیات مشتریان جهانی، گروه EXPEDIA

السالوادور

" این برنامه بر روی یادگیری با انجام تمرکز تمرکز دارد. آنچه شما آموخته اید به طور مستقیم به حوزه "

"من این برنامه را به خاطر شهرت، انعطاف پذیری و کاربرد آن انتخاب کردم. این برنامه به سمت یادگیری با انجام تمرین تمرکز دارد. آنچه شما یاد می گیرید مستقیما به حوزه می پردازد. زمانی که این برنامه را انتخاب کردم تصمیم گرفتم که تصمیم بگیرم.

اگر چه این یک برنامه آنلاین است، سطح تعامل بسیار بالا است و بازخورد بسیار شخصی است. آنچه واقعا من دوست دارم این واقعیت است که شما بازخورد زیادی در مورد هر ماموریت دریافت می کنید و همچنین به شما اجازه می دهد تا کاربرد کار شما در کار روزانه خود را ببینید. شما نه تنها از معلمان زیاد یاد می گیرید، بلکه در مورد مشارکت، شرکت کنندگان مختلف، تمام مشاغل مختلف و فراخوان های مشارکتی که معلمان ایجاد می کنند، بسیار یاد می گیرید.

من قطعا می توانم بگویم که من به لطف تمام دانش هایی که در کلاس به دست می آورم بیشتر حرفه ای می شوم. "

ریکاردو ماریانی

مدیر پروژه
Fondazione Italia اوگاندا Onlus

ایتالیا

" من برنامه EMIB را به افرادی جاه طلبی توصیه می کنم که می خواهند وضعیت حرفه ای خود را بهبود ببخشند"

"یکی از ارزش های افزوده شده این برنامه، این واقعیت است که من توانستم تمریناتی را که تقریبا بلافاصله آموختم را اجرا کنم. این به من یک افزایش حرفه ای بزرگ داد. ارزش افزوده دیگر چند ملیتی و چند فرهنگی EMIB است. افراد زیادی از کشورهای مختلف وجود دارند و به منظور کمک به دیدگاه های مختلف و روش های انجام کارها بسیار کمک می کند. علاوه بر این، تجربه شخصی دیگر شرکت کنندگان و فرصتی برای ایجاد روابط نزدیک با استادان، ارزش مهم EMIB است. "

آیا شما برای چالش آماده هستید؟

ما شما را به عنوان یک حرفه ای آموزش خواهیم آموخت، شما را با بهترین ابزار برای تجزیه و تحلیل کسب و کار آماده می کند.

در یک راه عملی، شما می توانید تمام مهارت های مورد نیاز برای مدیریت و مدیریت یک شرکت بین المللی گرا.

مهارت ها و تکنیک های مدیریتی لازم برای ارتباط، مدیریت و مذاکره را در یک زمینه جهانی به دست آورید.

 • 1. برطرف کردن چالش های فعلی در زمینه مدیریت بین المللی، پذیرش نقش تصمیم گیرنده اجرایی در صحنه های تجاری واقعی.
 • 2. آموزش و توسعه تمام مهارت های مورد نیاز برای اجرای یک کسب و کار در یک محیط چند فرهنگی، با استفاده از تمرینات و موقعیت هایی که شرکت کنندگان با چالش کار در زمینه های جهانی همراه با فرهنگ های مختلف مواجه هستند.
 • 3. تجربه ها را با شرکت کنندگان در سراسر جهان، همیشه با کمک کارشناسان از معلمان سطح بالا در رشته های مختلف، دانش، دانش و تجربیات خود را از طریق رسانه های عملی، آموزشی و تعاملی به اشتراک بگذارید.

دانش و تجربه ما به نیازهای حرفه ای شما اعمال می شود

اعتبار و شهرت ما توسط رتبه بندی مدرسه کسب و کار مالی تایمز به رسمیت شناخته شده است. ESCP Europe رتبه چهارم جهان در زمینه استاد مدیریت است.

چهار دوره و دو دیپلم برای انتخاب در یک برنامه واحد EMIB / استاد کارشناسی ارشد بین المللی کسب و کار

#NO انتخاب ESCP Europe EMIB ESCP Europe / مدیر اجرایی در کسب و کار بین المللی، شما از:

 1. یکی از بهترین برنامه های مدیریت کسب و کار آنلاین در یکی از بهترین مدارس کسب و کار در اروپا است
 2. یک شبکه بین المللی موثر برای مطالعه در کلاس درس چند فرهنگی
 3. انعطاف پذیری ارائه شده توسط این برنامه 100٪ آنلاین به شما امکان دسترسی به دوره درس 24/7 را می دهد
 4. ارائه شده توسط اساتید استاد شبکه شبکه استادان 6 محوطه دانشگاه ESCP Europe
 5. یک روش یادگیری توسط انجام، با یک روش آموزشی که از تمرین به تئوری تغییر می کند و اجازه می دهد فورا استفاده از دانش جدید در محیط حرفه ای

ESCP Europe یکی از قدیمی ترین و بزرگترین مدارس تجاری در جهان است که در سال 1819 تاسیس شده است. مأموریت آن آموزش نسل بعدی کارآفرینان فراملی است و آماده سازی آنها برای به دست آوردن فرصت های ارائه شده توسط تنوع فرهنگی است.

تنها 1٪ از مدارس تجاری در سراسر جهان دارای اعتبار سه گانه هستند ، و ESCP Europe یکی از آنها است با AACSB، EQUIS و AMBA. سهم اعتباری

برلین، لندن، مادرید، پاریس، تورین، وارزاو - 6 قله اوراسیا ESCP Europe

مدل ESCP Europe که توسط یک ساختار چند دانشگاهی مشخص می شود، ماهیت هویت اروپایی ما را به خود جلب می کند. ESCP Europe با 6 محوطه دانشگاهی که در شهرهای بزرگ اروپایی قرار دارد، به طور جدی به توسعه یک فرهنگ مدرن اروپایی کمک می کند و دانش آموزان خود را برای آموزش های منحصر به فرد در مدیریت بین فرهنگی ارائه می دهد.

50،000 فارغ التحصیل در 150 کشور جهان

5000 مدیر در برنامه های آموزشی هر سال

140 استاد در تحقیقاتی که بیش از 20 ملیت را نمایندگی می کنند

120 انجمن علمی در اروپا و جهان

آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

Established in 1819, ESCP Europe is the oldest business school in the world. Its mission is to develop the next generation of transnational business leaders, preparing them to embrace the opportunitie ... اطلاعات بیشتر

Established in 1819, ESCP Europe is the oldest business school in the world. Its mission is to develop the next generation of transnational business leaders, preparing them to embrace the opportunities offered by cultural diversity. اطلاعات محدود
اسپانیا آنلاین , مادرید + 1 بیشتر کمتر

اعتیار سنجی ها