استاد در بورس اوراق بهادار و بازارهای مالی

عمومی

2 مکان موجود

شرح برنامه

این استاد متخصص در حوزه مالی و اقتصادی را آموزش می دهد و به ابزارهای لازم جهت انجام تجزیه و تحلیل و مدیریت دارایی های مالی می پردازد. شما به دانش نظری و عملی بازارهای مالی و بازار سهام دست خواهید یافت.

چرا این استاد را انتخاب کنید؟

کارشناسی ارشد بورس اوراق بهادار و بازارهای مالی دانش آموز را در این منطقه کسب و کار آموزش می دهد، به او اجازه می دهد تا موقعیت بازار تجزیه و تحلیل بازار را اشغال کند.

 • شما به صورت جامع و گسترده ای از سازمان و عملکرد بازارهای مالی اصلی و همچنین محیط نظارتی که آنها را تنظیم می کند ، می دانید ،
 • این امکان را به شما می دهد تا عملکرد بازارها را یاد بگیرید و استراتژی های مختلف مدیریتی را با موفقیت توسعه و پیاده سازی کنید.
 • شما قادر خواهید بود روش های مختلف تجزیه و تحلیل سرمایه گذاری را به صورت کارآمد و عملی مدیریت کنید و از آخرین محصولات مالی مطلع شوید.
 • شما بازارهای ارز ، خطرات مرتبط با هر محصول مالی و روشهای برنامه ریزی لازم جهت تصمیم گیری صحیح را تحلیل خواهید کرد.
 • شما در یک شبیه ساز مدیریت نمونه کارها شرکت خواهید کرد که به شما امکان می دهد صلاحیت هایی با هدف تصمیم گیری واقعی را توسعه دهید.

برنامه

 1. سیستم مالی بین المللی (2.5 ECTS)
 2. مقررات مالی بین المللی (2.5 ECTS)
 3. بازار سهام (4 ECTS)
 4. گزینه ها و بازارهای آتی (3 ECTS)
 5. بازار درآمد ثابت (4 ECTS)
 6. مدیریت ریسک (3 ECTS)
 7. مدیریت نمونه کارها (3 ECTS)
 8. برنامه ریزی مالی، سیستم های پیشگیرانه، برنامه های بازنشستگی و بیمه (3 ECTS)
 9. مالیات بر سرمایه گذاری (3 ECTS)
 10. بازار ارز (3 ECTS)
 11. مالیات شرکت (3 ECTS)
 12. سرمایه گذاری های جایگزین (3 ECTS)
 13. موسسات مربوط به بازار اوراق بهادار (3 ECTS)

پایان پروژه پروژه: شبیه ساز نمونه کارها (15 ECTS)

نزدیکی و شخصی سازی

تماس دانشجویان، معلمان و معلمان از طریق پلت فرم مجازی پیوسته است، همچنین:

 • در دسترس بودن مواد (24/7).
 • هر زمان که بخواهید، شک و تردید دارید.
 • ارتباط مداوم از طریق انجمن های گفتگو.

با تشکر از این و ساختار محتوا، ارزیابی برنامه ها اساسا عملی است.

گواهی نامه

"روش تحقیق به نظر من ایده آل برای افرادی مانند من است، که در حال کار هستند و به اندازه کافی برای کلاس های چهره به چهره ندارند یا با کار و مطالعه مداوم هماهنگ نیستند." از سوی دیگر، دخالت کارکنان دانشکده و معلمان بسیار نزدیک به دانش آموز بوده اند. " Lucia Vaquero Otero

کمک تحصیلی - تامین مالی

این مؤسسه دارای یک برنامه بورسیه تحصیلی است که می تواند تا 40٪ هزینه شهریه را تأمین کند. در هر تماس تعداد محدودی بورسیه تحصیلی بر اساس وضعیت شخصی ، حرفه ای یا اقتصادی کاندیداها ارائه می شود.

همچنین شرایط مالی خاصی وجود دارد، به منظور کمک به دانش آموزان هزینه هزینه را از طریق یک سیستم از پرداخت های معوق به عهده بگیرد.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

The Instituto Europeo de Posgrado Business School is a founding member of the Spanish Association of Business Schools (AEEN) and an associate member of the International Commision on Distance Educati ... اطلاعات بیشتر

The Instituto Europeo de Posgrado Business School is a founding member of the Spanish Association of Business Schools (AEEN) and an associate member of the International Commision on Distance Education (ICODE). اطلاعات محدود
مادرید , اسپانیا آنلاین + 1 بیشتر کمتر