استاد مدیریت و حفاظت از محیط زیست

عمومی

شرح برنامه

در حال حاضر به طور گسترده ای پذیرفته شده است که سلامت و سلامت انسان به کیفیت محیط بستگی دارد که تحت فشار روزانه منشاء انسانی قرار دارد. مدیریت پايدار منابع طبيعی، توسعه تکنولوژي های تصفيه خانه، استفاده از منابع انرژی تجدید پذیر و توسعه روش های مناسب، تنها برخی از مسائل مورد نیاز برای مدیریت مناسب محیط زیست است.

برنامه کارشناسی ارشد "مدیریت و حفاظت از محیط زیست" با استفاده از رویکرد بین رشته ای و روش شناسی آموزش باز و فاصله ای، تلاش می کند تا به ارتقاء محیط زیست در سطح اجتماعی و دولتی کمک کند و دانش آموزان سطح بالا دانش لازم را برای مدیریت زیست محیطی . هدف این است که به دنبال هر دو راه حل مدیریت و فنی، و همچنین برای محافظت از محیط زیست از سوء رفتار.

چه کسی علاقه مند به برنامه تحصیلات تکمیلی مدیریت و حفاظت از محیط زیست است؟

برنامه تحصیلات تکمیلی مطالعات مدیریت و حفاظت از محیط زیست به آدرس:

 • فارغ التحصیلان در موضوعات مرتبط با محیط زیست، به ویژه فارغ التحصیلان دانشگاه و یا زمینه های فن آوری در جنگلداری، کشاورزی، زیست شناسی، زمین شناسی، فیزیک، شیمی، علوم محیطی و مهندسی.
 • کارمندان در خدمات عمومی مربوط به محیط زیست
 • کارمندان در سازمان های غیر دولتی زیست محیطی
 • فارغ التحصیلان دیگر با منافع گسترده تر در زمینه مسائل زیست محیطی و مدیریت زیست محیطی

چه می توانم با استاد در "مدیریت و حفاظت از محیط زیست" انجام دهم؟

 • برای استفاده از ابزار و تکنیک های قابل قبول برای حل مشکلات زیست محیطی.
 • همانطور که درجه اول شما را با حق رسمی مربوطه فراهم می کند، مدرک کارشناسی ارشد به شما فرصت های ضروری برای کار به عنوان طراح، با انجام مطالعات تاثیر زیست محیطی و یا طراحی برنامه های کاربردی مانند گیاهان فتوولتائیک و مزارع باد می دهد.
 • روش های مدرن ارزیابی و حفاظت از محیط زیست را اعمال کنید.
 • برای به دست آوردن مهارت برای تعامل با محیط زیست در سطح تحقیق.
 • از رویکرد بین رشته ای برای حل مشکلات پیچیده زیست محیطی استفاده کنید.
 • تجربه کاری خود را با روند مدرن مدیریت زیست محیطی و حفاظت ترکیب کنید.

ساختار برنامه

برنامه کارشناسی ارشد مدیریت و حفاظت از محیط زیست دارای دو (2) جهت تخصص است:

 1. انرژی و آلودگی
 2. مدیریت اکوسیستم های زمینی

این برنامه شامل دو ماژول موضوعی اجباری است:

 • "مدیریت و حفاظت از منابع طبیعی"
 • "روش شناسی و تکنیک های تحقیقات محیط زیست"

با اتمام موفقیت آمیز این دو دوره اجباری، دانشجویان یکی از واحدهای موضوعی انتخاب شده را بر اساس جهت تخصص خود انتخاب می کنند:

 • انرژی و آلودگی
 • مدیریت و حفاظت از اکوسیستم های زمینی

علاوه بر این، برای رسیدن به مدرک کارشناسی ارشد، استدلال کارشناسی ارشد نیز برای رساله موفق، پس از مشورت و با همکاری معلمین برنامه لازم است.

بنابراین، شرایط برای به دست آوردن عنوان تحصیلات تکمیلی به شرح زیر است: (1) موفقیت و آزمون در سه (3) ماژول های موضوعی (2) پایان نامه کارشناسی ارشد موفق.

هر دانش آموز می تواند از یک تا دو نفر در هر سال تحصیلی را انتخاب کند. این دوره در ابتدای ماه اکتبر آغاز می شود و در ماه ژوئن به پایان می رسد و امتحان نهایی کتبی به پایان می رسد.

شرایط پذیرش

برای پذیرش در برنامه تحصیلات تکمیلی، لازم است که دارای مدرک تحصیلی از موسسه عالی آموزشی باشد. همچنین با توجه به ماهیت یادگیری از راه دور، برای مطالعه کلیه برنامه های آموزشی دانشگاه باز از قبرس، پیش نیاز است آشنایی با رایانه ها و توانایی استفاده از ایمیل و اینترنت باشد.

متقاضیان علاوه بر این باید:

 1. آنها فارغ التحصیلان دانشگاه و یا زمینه های فن آوری جنگلداری، کشاورزی، زیست شناسی، زمین شناسی، فیزیک، شیمی، مهندسان زیست محیطی و مهندسان شیمی، مهندسین عمران، توپوگرافی، مهندسان برق، مهندسین محیط زیست، معماران، مهندسان مکانیک و علوم مرتبط از یک موسسه تحصیلات عالی یا بقیه دنیا

آنها دانش بسیار خوبی از انگلیسی دارند : استاد به طور گسترده در ادبیات علمی به زبان انگلیسی (مقالات علمی و کتاب ها) استفاده می شود. بنابراین لازم است که دانش آموزان به راحتی زبان انگلیسی برای مطالعه چنین متون، بلکه سخنرانی کنند. به ویژه در پایان نامه دیپلم، دانش آموزان به طور عمده از کتابشناسی انگلیسی استفاده می کنند. دانش آموزان ملزم نخواهند به زبان انگلیسی به زبان انگلیسی نوشته شوند.

برنامه های کاربردی

برنامه ها فقط از طریق وب سایت FSSY می توانند بصورت الکترونیکی از طریق لینک زیر ارسال شوند: https://applications.ouc.ac.cy/admissionions؟sap-language=EN

آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

As the second public University, established in 2002, the Open University Cyprus (OUC) aims to fill an important gap in the Cypriot higher education system, offering accredited distance learning degre ... اطلاعات بیشتر

As the second public University, established in 2002, the Open University Cyprus (OUC) aims to fill an important gap in the Cypriot higher education system, offering accredited distance learning degrees at all levels (undergraduate, master and doctoral). Building on its origins as the country’s only University dedicated to distance education, OUC is growing quickly in academic stature and overall reputation. Today’s challenging realities have widened OUC’s horizons, helping to bring Cyprus near towards its strategic goal: to be established as a regional educational and research center and hub for international scholars and students alike in the Eastern Mediterranean basin. اطلاعات محدود