استاد مدیریت پروژه

عمومی

شرح برنامه

این استاد شامل روش ها و ابزارهای مدیریت پروژه می شود. شامل شبیه ساز حرفه ای مدیریت پروژه (PMP) ® برای تهیه گواهینامه موسسه مدیریت پروژه ® و کسب گواهی ISO21500 داخلی حسابرس صادر شده توسط Bureau Veritas می باشد.

دوبلین دانشگاه Summa

با تشکر از توافق بین موسسه فارغ التحصیلان اروپایی و دانشگاه Summa، شما می توانید تحصیلات خود را با تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد آمریکایی با این برنامه مطالعه کنید. شناختن و شایستگی هر دو موسسه، یک تشکیل معتبر در سطح بین المللی است .

چرا این استاد را انتخاب کنید؟

موسسه فارغ التحصیلان اروپایی توسط موسسه مدیریت پروژه (PMI) ® ، سازمان اصلی جهانی اختصاص یافته به مدیریت پروژه، به نام REP (Provider of Registered Education Provider) نامگذاری شده است. برنامه ما کنترل کیفی دقیق محتویات، طراحی دوره های آن و آموزش مدرسان خود را به تصویب رسانده است.

 • کارشناسی ارشد مدیریت پروژه به دانش آموز اجازه می دهد تا گواهینامه حسابرس داخلی ISO 21500 را که توسط Bureau Veritas صادر شده است به دست آورد.
 • از آنجا که این ابزار شما را با ابزارهای نظری و عملی که با استانداردهای بین المللی پشتیبانی می شوند، فراهم می کند که به شما امکان می دهد تا به سرعت و به طور موثر به مشکلات در هر زمینه ای از فعالیت های مدیریتی پاسخ دهید.
 • از آنجا که به شما یک چشم انداز جهانی از این شرکت را می دهد، که به شما امکان می دهد تا یک استراتژی جامع را که در آن تمامی زمینه های کسب و کار درگیر هستند طراحی کنید.
 • شامل PMP ® مدرک آمادگی آزمون گواهینامه.
 • این شامل یک ماژول پروژه های اجتماعی است که در آن ایده های جدید برای بهبود شرایط زندگی جوامع که با مشکلات اقتصادی و اجتماعی مواجه می شوند، در معرض دید قرار دارند.

برنامه

 1. رهبری تیم های بسیار کارآمد (4 ECTS)
 2. مدیریت پروژه PMI (I) (4 ECTS)
 3. مدیریت کیفیت (4 ECTS)
 4. تدارکات بین المللی (4 ECTS)
 5. مدیریت پروژه PMI (II) (4 ECTS)
 6. دفتر مدیریت پروژه (PMO) یا دفتر مدیریت پروژه (4 ECTS)
 7. برنامه ریزی و کنترل پروژه با پروژه مایکروسافت (4 ECTS)
 8. مدیریت استراتژیک: جستجو برای تعالی رقابتی (4 ECTS)
 9. مدیریت ریسک پروژه (4 ECTS)
 10. ارزش گذاری پروژه (4 ECTS)
 11. نظارت بر پروژه (4 ECTS)
 12. مدیریت چابک (4 ECTS)
 13. تجزیه و تحلیل کسب و کار و داده های بزرگ (4 ECTS)
 14. پایان پروژه پروژه (8 ECTS)

علاوه بر این موضوعات، دانش آموزان به منابع متعدد مورد علاقه در ارتباط با منطقه پروژه ها و شرکت دسترسی خواهند داشت.

نزدیکی و شخصی سازی

تماس دانشجویان، معلمان و معلمان از طریق پلت فرم مجازی پیوسته است، همچنین:

 • در دسترس بودن مواد 24 ساعت در روز، 7 روز در هفته.
 • هر زمان که بخواهید، شک و تردید دارید.
 • ارتباط مداوم از طریق انجمن های گفتگو.

با تشکر از این و ساختار محتوا، ارزیابی برنامه ها اساسا عملی است.

گواهی نامه

"تجربه من با استاد در مدیریت پروژه عالی بود! من موفق به گسترش دانش من، من یک فرد حرفه ای تر است، و تمام موضوعات که تحت پوشش، خدمت به دانش در زندگی روزمره حرفه ای و شخصی است. خوشبختانه می توانم بگویم که توانستم انتظارات حرفه ای و تحصیلیم را برآورده کنم. " مریلین مورالس

کمک تحصیلی - تامین مالی

این موسسه دارای یک برنامه بورس تحصیلی است که می تواند تا 65٪ هزینه های تحصیل را پوشش دهد . در هر تماس، تعداد محدودی از بورس تحصیلی براساس وضعیت شخصی، حرفه ای یا اقتصادی نامزدها ارائه می شود.

همچنین شرایط مالی خاصی وجود دارد، به منظور کمک به دانش آموزان هزینه هزینه را از طریق یک سیستم از پرداخت های معوق به عهده بگیرد.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

Based in Spain, the Instituto Europeo de Posgrado is a Business School that offers a wide range of Online MBA and Masters designed to meet the requirements of its students. Over 1 million hours of cla ... اطلاعات بیشتر

Based in Spain, the Instituto Europeo de Posgrado is a Business School that offers a wide range of Online MBA and Masters designed to meet the requirements of its students. Over 1 million hours of classes are given each year through its on-line platform to students from different countries by teachers of the most prestigious Universities and Business Schools. The On-line Campus allows both teachers and students to... اطلاعات محدود
مادرید , اسپانیا آنلاین + 1 بیشتر کمتر