استاد مشاور (دانشگاه موناش)

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

دانشگاه موناش

ساختار و محتوا

استاد مشاوره در دانشکده آموزش یک دوره مهارت محور است که برای کسانی که علاقه به مشاوره دارند مناسب است. این توسط دانشگاهیان با تجربه گسترده به عنوان مشاوران / روانشناسان حرفه ای تدریس می شود. بسته به میزان ورود ، می تواند در 12 ماه یا 18 ماه به عنوان یک مطالعه پاره وقت تکمیل شود.

استاد مشاور دارای تخصص حرفه ای است و تجربه مشاوره قانونی را ارائه می دهد. این مناسب برای افرادی از حرفه های مختلف مانند منابع انسانی، بهداشت، رفاه اجتماعی و آموزش و پرورش است.

یک جزء لاینفک این دوره 200 ساعت قرار دادن حرفه ای است که شامل ساعات تماسی و غیر تماسی می باشد. ساعات غیر تماسی شامل هرگونه وظیفه مربوط به مشاوره درمورد مرکز قرار گیری است که شامل مشاوره در مورد مشتری نمی شود. مثالها شامل وظایف اداری ، مشاهده گروهها یا فعالیتها ، نوشتن یادداشتهای پرونده ، تحقیق در مورد خاص یا شرکت در جلسات است. ساعات تماس شامل مشاوره مشتری یا بحث در مورد مدیران پرونده ، معلمان ، مددکاران اجتماعی و یا اعضای خانواده است.

فرصت های شغلی

فارغ التحصیلان در زمینه های مختلف از جمله مشاوره شغلی، آموزش و پرورش، خدمات کودک و خانواده، خدمات محافظت از کودکان، روانشناسی کودک، سیاست های بهداشتی، مشاوره، مشاوره خانواده، مدیریت خدمات بهداشتی و مشاوره توانبخشی کار می کنند.

ساختار دوره

این دوره شامل هشت واحد 12 درس و یک واحد تجربه حرفه ای 0 امتیاز است. دانش آموزان باید تکمیل شوند:

 • مقدمه ای بر مسائل بهداشت روانی
 • مشاوره کودکان و نوجوانان
 • مهارت های مشاوره برای افراد، زوج ها و گروه ها
 • درمان رفتار شناختی
 • اخلاق برای مشاوران
 • اطلاعرسانی از طریق تحقیق
 • نظارت بر مشاوره حرفه ای حرفه ای

سرپرستی تمرین مشاوره حرفه ای یک رشته محل (prakticum) است که طیف وسیعی از مهارت های حرفه ای را توسعه می دهد و دانشجویان را با موضوعات اخلاق حرفه ای و تمرین در امر مشاوره آشنا می کند. دانش آموزان موظف هستند که در کل 200 ساعت محل کار را انجام دهند ، که 100 ساعت آن ساعت "تماس" (مشاوره حضوری) و 100 ساعت "غیر تماسی" (به عنوان مثال مشاهده) است. دانش آموزان همچنین موظف هستند در طول مدت زمان قرارگیری در گروه های بحث و گفتگوی آنلاین آنلاین شرکت کنند.

شرایط ورود

مدت زمان: 18 ماه نیمه وقت (6 واحد، 72 امتیاز برای تکمیل)

 • یک مدرک لیسانس در یک رشته مرتبط.
 • مدرک کارشناسی در هر رشته و حداقل دو سال تجربه حرفه ای مربوطه.
 • متقاضیان با مدارک حرفه ای دیگر و تجربه کاری در مورد مورد خاص در نظر گرفته خواهند شد.

مدت زمان: 12 ماه نیمه وقت (4 واحد، 48 امتیاز برای تکمیل)

 • مدرک کارشناسی در رشته مرتبط و حداقل دو سال تجربه حرفه ای مربوطه.
 • چهار ساله مدرک کارشناسی (افتخارات) و یا گواهی فارغ التحصیل و / یا دیپلم فارغ التحصیل در هر رشته و حداقل دو سال تجربه حرفه ای مربوطه.
 • متقاضیان با مدارک حرفه ای دیگر و تجربه کاری در مورد مورد خاص در نظر گرفته خواهند شد.

متقاضیانی که از پذیرش کارشناسی ارباب رعایت نمی شوند ممکن است به گواهی تحصیلات تکمیلی تحصیلات داده شوند. پس از تکمیل گواهی تحصیلات تکمیلی تحصیلات با میانگین اعتبار، دانش آموزان به طور مستقیم به استاد 4 واحد واگذار خواهند شد.

روش تحویل

هر دوره یک دوره 3 ماهه است که دوره ی یک دوره را پوشش می دهد. هر واحد شامل 20 ساعت تماس می باشد و در هفته 4 یا 5 هفته دوره، از پنجشنبه تا یکشنبه بعد از ساعت اداری در شب و / یا تعطیلات آخر هفته / تعطیل عمومی انجام می شود. مداخله در زمینه تجربه حرفه ای و سیاست حمایت.

روش های ارزیابی

درسهای 100٪

فارغ التحصیلی و درجه

دانشجویانی که ماژولهای تعیین شده در ساختار دوره را با موفقیت تکمیل و تصویب می کنند ، از دانشگاه موناش به استاد مشاوره اعطا می شوند.

جوایز تحصیلی همانند آنهایی است که به فارغ التحصیلان دانشگاه اعطا می شوند.

هزینه های برنامه

هزینه کل شامل ثبت نام دانشگاه ، سخنرانی / آموزش / کارگاه آموزشی و ارزیابی هایی از قبیل تکالیف / تست / امتحانات / پروژه ها (در صورت امکان) ، مواد برنامه با فرمت دیجیتالی ، درجه (در صورت کسب درآمد) و متن می باشد.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Kaplan’s vision is to become Singapore’s “Private Education Institute of Choice”, and we are committed to helping our students achieve their career and educational goals through lifelong learning oppo ... اطلاعات بیشتر

Kaplan’s vision is to become Singapore’s “Private Education Institute of Choice”, and we are committed to helping our students achieve their career and educational goals through lifelong learning opportunities. اطلاعات محدود
سنگاپور , سنگاپور , سنگاپور + 2 بیشتر کمتر