استاد مطالعات اقتصاد سلامت (MaHE)

عمومی

شرح برنامه

دوره آموزش از راه دور به اقتصاد کارشناسی ارشد بهداشت و درمان (MaHE) به طور خاص طراحی شده است برای ارائه دانش آکادمیک مربوط به مرتبط با صنعت در صنعت بهداشت و درمان. در انجام این کار، شما یک نماینده پس از آن خواهید یافت که موفق به تغییر مسیر جهت رشد بخش سلامت می شود. در ترکیب با تجربه کار قبلی شما، شما یک مدرک دانشگاهی دیگر دریافت خواهید کرد، که در سطح بین المللی بسیار مورد توجه قرار گرفته است. این ملاحظات قبلی شما را با اقتصاد سلامت، مدیریت کسب و کار، ارتباطات، دانش سازمانی و قانونی تکمیل می کند. این مسیرهای حرفه ای جدیدی برای شما باز می شود و همچنین دانشگاه هایی که به خوبی آموزش دیده اند در بخش مراقبت های بهداشتی آینده مورد نیاز است.

دانشمندان همه نوارها مدارک کلیدی را با کارشناسی ارشد اقتصاد سلامت (MAHE) دریافت می کنند تا شکاف در عملکرد های مراقبت های بهداشتی ارشد را برطرف کنند.

 • تکنیک های مشاوره برای مشاوره در امور اقتصادی
 • مهارت های مدیریت جامع برای مدیریت تسهیلات بهداشتی / پروژه هایی مانند: ب
  • تکنیک های ارتباطی حرفه ای
  • مدیریت کیفیت و مدیریت فرآیند
  • راهبردهای حل مسئله بین رشته ای
 • مدیریت و کنترل مالی و همچنین سخنرانی، به منظور بررسی آخرین یافته های تحقیق و علم و همچنین ارائه آنها به وضوح

محتوای مطالعه

کارشناسی ارشد اقتصاد بهداشت (MAHE) به شما می دهد مهارت های لازم برای درک ساختارهای کلیدی، سازوکارها و تغییرات سیاست در صنعت. مطالب نظری این دوره با تمرین از طریق تمرینات معمول منظم مرتبط است. شما در مورد وضعیت های معمول مشکل در مراکز مراقبت های بهداشتی، نحوه عملکرد بازار، بازیگران که باید در نظر گرفته شود و با چه وسیله ای می توانید به روش خلاقانه عمل کنید، یاد بگیرید. با برنامه درسی که توسط پزشکان بهداشتی ایجاد شده است، Apollon Hochschule همه دانش آموزان سکولار را یک پایگاه قوی برای یک تغییر جهت حرفه ای ارائه می دهد. با تشکر از گزینه های، شما می توانید به دقیقا همان جایی که شما می توانید بهترین مهارت ها و قواعد موجود خود را به بازار مراقبت های بهداشتی را به ارمغان بیاورد.

تمرکز فنی بر محتوای صنعت مربوطه است:

 • روابط اقتصادی سلامت
 • مشاوره و مدیریت فناوری اطلاعات
 • مدیریت و کنترل مالی
 • دانش فنی ساختاری در سیستم بهداشتی نیز هست
 • دانش بهداشت عمومی
 • تحقیقات خدمات بهداشتی کاربردی

مهارت های نرم افزاری نیز نقش مهمی ایفا می کنند. با استفاده از این مخلوط، می توانید مهارت های آموزشی خود را به یک پروفیل تبدیل کنید که در انتساب عملکرد مدیریت به بازار مراقبت های بهداشتی در آینده اهمیت دارد.

شرایط پذیرش

برای کسب کارشناسی ارشد اقتصاد سلامت (MaHE)، شما از طریق یک برنامه آموزش عالی ادامه خواهید داد. برای انجام این کار، باید مدرک لیسانس خود را در آلمان یا مدرک تحصیلی در یک برنامه تحصیلی سنتی و یکساله (مدرک کارشناسی، دیپلم، اولین امتحان دولتی یا درجه تحصیلی، مدرک پزشکی) و حداقل 2 سال تجربه حرفه ای شناخت. به خصوص برای دانشگاهیان از حرفه های دیگر، استاد اقتصاد بهداشت (MaHE) ارائه دسترسی آموزشی مناسب به بازار مراقبت های بهداشتی در حال رشد است.

پایه

هر زمان

اتمام

آنها در زمینه اقتصاد سلامت شناخته شده بین المللی Master of Health Economics (MAHE) را دریافت می کنند.

دوره مطالعه

دوره استاندارد مطالعه 24 ماه یا 32 ماه (120 واحد).

مطالعه آزمون

با ثبت نام خود در Apollon Hochschule می توانید به صورت رایگان برای 4 هفته تست کنید. در این زمان می توانید ثبت نام خود را در هر زمان لغو کنید. هیچ هزینه ای برای شما وجود ندارد

مجوز رسمی

برنامه اقتصاد استراتژیک (MaHE) توسط آژانس بین المللی تضمین کیفیت و اعتباربخشی برنامه های آموزشی و موسسات (FIBAA) تأیید شده است.

فرمت آزاد

تا 50٪ از نوع مطالعه انتخاب شده (12 یا 16 ماه).

http://www.apollon-hochschule.de/redirect.php؟id=1248

آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

Seit ihrer Gründung im Herbst 2005 hat sich die staatlich anerkannte APOLLON Hochschule der Gesundheitswirtschaft auf Fernstudiengänge (Bachelor, Master und Zertifikatskurse) für das Gesundheitswesen ... اطلاعات بیشتر

Seit ihrer Gründung im Herbst 2005 hat sich die staatlich anerkannte APOLLON Hochschule der Gesundheitswirtschaft auf Fernstudiengänge (Bachelor, Master und Zertifikatskurse) für das Gesundheitswesen spezialisiert. Die mehrfach ausgezeichnete Hochschule mit Sitz in Bremen gehört zur leistungsstarken Klett Gruppe, zu der auch die Euro-FH gehört. Die junge Hochschule freut sich über zahlreiche Auszeichnungen wie z.B. "beliebteste Fernhochschule" und "Fernkurs des Jahres 2014"... اطلاعات محدود