استاد هنر در آموزش (MAT) آنلاین

عمومی

شرح برنامه

آینده را شکل دهید. تغییر دنیا.

آموزش مهم است و شما آن را می دانید. و اکنون ، شما آماده هستید که در زمینه تخصص خود متخصص شوید ، حرفه خود را پیشرفت دهید و از مزایای یک برنامه سختگیرانه MAT استفاده کنید که گواهینامه معلم را با مدرک کارشناسی ارشد ادغام می کند. آنچه اکنون انجام می دهید آینده را رقم می زند. در مسیر تغییر جهان شروع کنید.

یا مدرک کارشناسی ارشد آنلاین هنر شما در تدریس؟

مناطق مدرسه ای مدتهاست که به دلیل مهارت و شخصیت خود به دنبال معلمان تحصیل کرده SPU هستند. بسیاری از فارغ التحصیلان مسیرهای جدیدی را در حوزه آموزش به راه انداخته و حتی جایزه بهترین معلم سال در ایالت واشنگتن را کسب کرده اند ، افتخاری که فقط سالانه به یک معلم برجسته واشنگتن اعطا می شود. برنامه Master of Arts in Teaching (MAT) برای ادغام گواهینامه معلم با مدرک کارشناسی ارشد در یک برنامه دو ساله برای متخصصان کار ایجاد شده است. از جمله مزایای دیگر ، فارغ التحصیلان این برنامه گواهی معلم اقامت واشنگتن خود را کسب می کنند ، در برنامه حقوق و دستمزد جایگاه بالاتری کسب می کنند و برای راهنمایی دانش آموزان از هر زمینه و توانایی برای دستیابی به برتری مجهز می شوند. علاوه بر این ، دانشکده آموزش SPU برنامه های یک ساله آموزش مسیر جایگزین ، از جمله AMAT و AMTMS را ارائه می دهد.

دانشکده تکمیل شده

متخصص ، اعضای هیئت علمی مراقبت می خواهند به دانشجویان کمک کنند تا موفق شوند. دانشکده ها به دلیل راهنمایی دانشجویان خود در طول برنامه های آموزشی و پیگیری آنها شناخته می شوند. این اساتید یادگیری مادام العمر را از طریق فعالیت های علمی خودشان ، انتشار مكرر و ارائه در كنفرانس های حرفه ای ، مدل می كنند.

عضویت در AACU

سیاتل اقیانوس آرام عضو انجمن کالج ها و دانشگاه های آمریکا و انجمن کالج های آمریکایی برای آموزش معلمان است. برنامه های صدور گواهینامه SPU توسط هیئت استانداردهای مربی حرفه ای ایالت واشنگتن تأیید می شود. دانشکده تعلیم و تربیت همچنین عضوی از انجمن کالج های هنرهای لیبرال مستقل برای تربیت معلم است و دارای یک فصل ، سیگما فی آپسیلون ، از چی سیگما یوتا ، یک جامعه افتخاری بین المللی است که به برتری علمی و تخصصی در مشاوره اهمیت می دهد.

تأکید عمیق شخصیت

برنامه های تحصیلات تکمیلی در SPU که بر اساس یک بنیاد آموزش شخصیت ساخته شده است ، آموزش درجه یک را از دریچه ایمان و ارزشهای مسیحی ارائه می دهد. دانش آموزان دوره های اخلاقی را می گذرانند و مسائل مربوط به شخصیت در کل برنامه درسی ادغام می شوند.

قالب انعطاف پذیر

این برنامه که برای افراد متخصص کار طراحی شده است ، کاملاً آنلاین است.

فارغ التحصیلان متصل

فارغ التحصیلان دانشکده آموزش و پرورش به سمت مشاغل هدفمند در مدارس و رهبری در سطح متمایز در سراسر کشور حرکت می کنند. هنگامی که از دانشکده آموزش SPU مدرک تحصیلات تکمیلی دریافت می کنید ، به جامعه فارغ التحصیلان پیوسته می پیوندید.

آخرین به روز رسانی سپتامبر 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

Do you want to become an educator with both the competence and the character to bring hope into the lives of students? Is it your goal to become a leader in making our schools work for all children, n ... اطلاعات بیشتر

Do you want to become an educator with both the competence and the character to bring hope into the lives of students? Is it your goal to become a leader in making our schools work for all children, not just some children? Graduates of the School of Education at Seattle Pacific University are among today’s most sought-after educators, expertly prepared to meet the challenges of their field and serve their communities. اطلاعات محدود