استاد هنر در ارتباطات بازاریابی یکپارچه

عمومی

برای خواندن اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب‌سایت مؤسسه مراجعه کنید

شرح برنامه

در کارشناسی ارشد هنرهای آنلاین در ارتباطات بازاریابی یکپارچه دانشگاه West Alabama ، شما خود را برای یک حرفه هیجان انگیز و پردرآمد در تقاطع تجارت ، بازاریابی و ارتباطات آماده می کنید. تنها برنامه در سطح تحصیلات تکمیلی از نوع خود در منطقه ، برنامه MA اطلاعات عملی است که به طور مستقیم به محل کار قابل انتقال است.

در کمتر از یک سال می توانید تمام دوره های درسی مورد نیاز برای رسیدن به مدرک را به پایان برسانید. نکته مهم ، این برنامه به عنوان یکی از مقرون به صرفه ترین دانشگاه های منطقه ، کاملاً به منابع آموزشی باز متکی است ، بدین معنی که دانشجویان مسئولیتی در قبال خرید کتاب های درسی نخواهند داشت. علاوه بر این ، برای کمک به دانش آموزان در تسلط بر ابزارهای مورد نیاز برای موفقیت در صنعت ، دسترسی رایگان به Adobe Creative Suite خواهید داشت.

از طریق راهنمایی دانشکده متخصص با موفقیت در این زمینه و یک برنامه درسی متعادل ، آماده ورود به نقش های تبلیغاتی و ارتباطی و همچنین تحقیقات کامل در بازار ، تعیین مخاطبان هدف و ایجاد کارهای چندرسانه ای موثر خواهید بود. اگر قبلاً در یکی از این تنظیمات کار می کنید ، می توانید از تجربه کاری خود در زمینه اعتبار کارآموزی به عنوان بخشی از برنامه استفاده کنید.

در قالب کاملاً انعطاف پذیر و آنلاین این برنامه ، شما توانایی تعادل راحت بین کار و تعهدات شخصی خود را خواهید داشت. پس از فارغ التحصیلی ، شما برای نقش های رهبری در بازاریابی ، ارتباطات ، روزنامه نگاری ، رسانه ها ، تبلیغات ، روابط عمومی ، رسانه های اجتماعی و موارد دیگر آماده خواهید بود. امروز اطلاعات بیشتری در مورد برنامه درخواست کنید.

آخرین به روز رسانی اکتبر 2020

درباره این دانشگاه

The University of West Alabama Online is dedicated to making your education as affordable as possible. Discover what it will cost — and how much you’ll save.

The University of West Alabama Online is dedicated to making your education as affordable as possible. Discover what it will cost — and how much you’ll save. اطلاعات محدود