استاد هنر در امنیت انسانی و صلح سازی

Royal Roads University

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

استاد هنر در امنیت انسانی و صلح سازی

Royal Roads University

بررسی اجمالی

برنامه کارشناسی ارشد امنیت انسانی و صلح یک برنامه 36 دبیرستان، دو ساله، بین رشته ای است که به افزایش تقاضا برای رهبری در کمک های بشردوستانه، بازسازی اجتماعی، مدیریت منازعات و ایجاد صلح در زمینه های بین المللی پاسخ می دهد. ایجاد صلح به عنوان یک مفهوم وسیع که بر تحولات اجتماعی متمرکز است، یکپارچه سازی ابتکارات کوتاه مدت (توسعه) در روند درازمدت و پایدار صلح است. این برنامه کارشناسان حرفه ای و یا افرادی که مشتاق کار در این زمینه هستند، با مهارت های نظری و عملی لازم برای کمک به بازگرداندن صلح و جامعه مدنی در زمینه های پس از جنگ است.

یک ساله دیپلم فارغ التحصیل درمورد امنیت انسانی

چه کسی برای آن است

بسیاری از دانش آموزان ما در محیط های اضطراری پیچیده، در محیط داخلی یا بین المللی در سازمان های غیر دولتی، دولتی و نظامی، و همچنین اولی ملل یا جمعیت بومی کار می کنند. این متخصصان در زمینه امنیت و ایجاد صلح در کشور تجربه کرده اند و اکنون به دنبال توسعه بیشتر درک خود از ارتباط پیچیده بین توسعه اقتصادی، سیاسی و اجتماعی و امنیت انسانی هستند. این برنامه آنها را قادر می سازد تا حرفه های حرفه ای خود را در زمینه های مرتبط با پیچیدگی های پیش رو ارتقا دهند.

متقاضیانی که تحصیلات رسمی تحصیلی خود را برای پذیرش پذیری در اختیار ندارند، می توانند بر مبنای آموزش رسمی و یادگیری غیررسمی خود، مطابق با فرایند پذیرش انعطاف پذیر، ارزیابی شوند. برنامه ها بر اساس یک مورد مورد بررسی قرار می گیرند.

مدل تحویل

آموزش آنلاین

اکثر این برنامه از طریق یادگیری آنلاین تجربه می شود. دوره های آنلاین شما را قادر می سازد تا در طول تحصیل خواسته های کار و خانواده را برآورده سازید. با استفاده از پلت فرم یادگیری مبتنی بر وب، شما به مواد خواندن خود دسترسی پیدا خواهید کرد، تکالیف فردی و گروهی را کامل کنید و با بقیه همکلاسی ها و مربیانتان همکاری کنید؛ آنلاین از هر کجا. هر دوره آنلاین 9 هفته طول خواهد کشید، با گذشت دو هفته از بین دوره ها.

اقامت

در طول دوره دو ساله شما، شما در دو دوره اقامت در محوطه دانشگاهی دو هفته حضور خواهید داشت. در اینجا چهره به چهره با مربیان، گروه و تیم تداخل می کنید. شما ساعت های کلاس و همچنین تکالیف و جلسات را در خارج از ساعت کلاس تنظیم می کنید، و این زمان وظیفه سنگین و پرطرفدار است.

گزینه های تکمیل

در طول سال اول تحصیل، تمام دانشجویان یکسان مجموعه ای از دوره ها را می گیرند. در طول سال دوم، دانش آموزان می توانند از گزینه های زیر انتخاب کنند:

  1. رشته کارشناسی: دانشجویانی که دوره ریاضی را در طول دوره ریاست دوم خود در نظر می گیرند مورد نیاز است.
  2. دوره آموزشی مبتنی بر درس: دانش آموزانی که مسیر پیگیری را به صورت دوره ای می توانند در طول سال دوم به طور آنلاین ادامه تحصیل دهند، انتخاب می شوند از مجموعه ای از گزینه های طراحی شده برای درخواست تجدید نظر به دانش آموزان در هر سه برنامه فارغ التحصیل مطالعات بشردوستانه
  3. پیاده روی مبتنی بر دوره با استقرار: در مسیر مبتنی بر دوره، دانش آموزان ممکن است یک مدرک 6 اعتبار در کانادا یا خارج از کشور را انتخاب کنند. دانش آموزانی که یک دوره کارآموزی را انتخاب می کنند تجربه تجربه ای را کسب خواهند کرد. این یادگیری تجربی کمک خواهد کرد که دانش آموزان دانش تئوری خود را با نشان دادن توانایی های خود در محیط واقعی در دنیای واقعی و تجارب خود ثبت کنند.78761_RRULIC.jpg
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی


آخرین به روز رسانی November 14, 2018
مدت زمان و قیمت
این دوره Online & Campus Combined
Start Date
تاریخ شروع
ژانویه 7, 2020
Duration
مدت زمان
پاره وقت
Price
قیمت
31,240 CAD
هزینه های تحصیل برای کل برنامه: 30،740 دلار (دانشجویان بین المللی)، 24،290 دلار (دانش آموزان داخلی).
Information
Deadline
آگوست 31, 2019
2 Years | Blended Delivery
Locations
کانادا - Victoria, British Columbia
تاریخ شروع : ژانویه 7, 2020
آخرین مهلت تقاضا آگوست 31, 2019
2 Years | Blended Delivery
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
ژانویه 7, 2020
کانادا - Victoria, British Columbia
آخرین مهلت تقاضا آگوست 31, 2019
2 Years | Blended Delivery
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
ویدئو ها

How we're different

Why Study at Royal Roads University

Make a world of difference - MA in Human Security and Peacebuilding

Make a world of difference - MA in Human Security and Peacebuilding - Faculty