استاد هنر در امنیت انسانی و صلح سازی

Royal Roads University

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

استاد هنر در امنیت انسانی و صلح سازی

Royal Roads University

بررسی اجمالی

برنامه کارشناسی ارشد امنیت انساندوستانه و صلح یک برنامه دوساله رشته بین المللی است که به تقاضای روزافزون رهبری در زمینه کمک های بشردوستانه، بازسازی اجتماعی، مدیریت منازعات و ایجاد صلح در زمینه های بین المللی پاسخ می دهد. ایجاد صلح به عنوان یک مفهوم وسیع که بر تحولات اجتماعی متمرکز است، یکپارچه سازی ابتکارات کوتاه مدت (توسعه) در روند درازمدت و پایدار صلح است. این برنامه کارشناسان حرفه ای و یا افرادی که مشتاق کار در این زمینه هستند، با مهارت های نظری و عملی لازم برای کمک به بازگرداندن صلح و جامعه مدنی در زمینه های پس از جنگ است.

یک ساله دیپلم فارغ التحصیل درمورد امنیت انسانی

مدل تحویل

آموزش آنلاین

اکثر این برنامه از طریق یادگیری آنلاین تجربه می شود. دوره های آنلاین شما را قادر می سازد تا در طول تحصیل خواسته های کار و خانواده را برآورده سازید. با استفاده از پلت فرم یادگیری مبتنی بر وب، شما به مواد خواندن خود دسترسی پیدا خواهید کرد، تکالیف فردی و گروهی را کامل کنید و با بقیه همکلاسی ها و مربیانتان همکاری کنید؛ آنلاین از هر کجا. هر دوره آنلاین 9 هفته طول خواهد کشید، با گذشت دو هفته از بین دوره ها.

اقامت

در طول دوره دو ساله شما، شما در دو دوره اقامت در محوطه دانشگاهی دو هفته حضور خواهید داشت. در اینجا چهره به چهره با مربیان، گروه و تیم تداخل می کنید. شما ساعت های کلاس و همچنین تکالیف و جلسات را در خارج از ساعت کلاس تنظیم می کنید، و این زمان وظیفه سنگین و پرطرفدار است.

گزینه های تکمیل

در طول سال اول تحصیل، تمام دانشجویان یکسان مجموعه ای از دوره ها را می گیرند. در طول سال دوم، دانش آموزان می توانند از گزینه های زیر انتخاب کنند:

ردیابی THESIS

دانش آموزانی که ریاست پایان نامه را دریافت می کنند، در طول دوره تحصیلی دوم خود، یک دوره تحقیق دوم را خواهند داشت.

مسیر مبتنی بر درس

دانش آموزان مبتنی بر دوره مبتنی بر دوره قادر به ادامه تحصیلات خود در اینترنت در طول سال دوم، انتخاب از مجموعه ای از انتخابی طراحی شده برای درخواست تجدید نظر به دانش آموزان در تمام 3 برنامه های تحصیلات تکمیلی بشردوستانه.

مبتنی بر درس با مدرک

در مسیر مبتنی بر دوره، دانش آموزان ممکن است یک مدرک 6 اعتبار را انتخاب کنند. دانش آموزانی که یک دوره کارآموزی را انتخاب می کنند تجربه تجربه ای را کسب خواهند کرد. این یادگیری تجربی کمک خواهد کرد که دانش آموزان دانش تئوری خود را با نشان دادن توانایی های خود در محیط واقعی در دنیای واقعی و تجارب خود ثبت کنند.

نتایج یادگیری

Royal Roads University با یک مدل یادگیری مبتنی بر نتایج کار می کند. نتایج یادگیری واضح است، توصیفگرهای زبان ساده از دانش و کارایی عملکرد که دانش آموزان برای موفقیت کامل یک برنامه نشان می دهند.

در مركز مديريت امنيت بشري و صلح، پنج حوزه مهم در زمينه يادگيري وجود دارد:

  1. تفکر انتقادی
  2. ارتباطات
  3. پژوهش
  4. دانش
  5. مهارتهای حرفه ای

استفاده از نتایج یادگیری کمک می کند تا برای روشن شدن تمرکز برنامه کمک کند، دانش آموزان برنامه خود را به محل کار خود متصل می کنند، برای ارزیابی / ارزیابی تمرکز می کنند و به کارفرمایان مزایای برنامه را درک می کنند.

چه کسی برای آن است

بسیاری از دانش آموزان ما در محیط های اضطراری پیچیده، در محیط داخلی یا بین المللی در سازمان های غیر دولتی، دولتی و نظامی، و همچنین اولی ملل یا جمعیت بومی کار می کنند. این متخصصان در زمینه امنیت و ایجاد صلح در کشور تجربه کرده اند و اکنون به دنبال توسعه بیشتر درک خود از ارتباط پیچیده بین توسعه اقتصادی، سیاسی و اجتماعی و امنیت انسانی هستند. این برنامه آنها را قادر می سازد تا حرفه های حرفه ای خود را در زمینه های مرتبط با پیچیدگی های پیش رو ارتقا دهند.

متقاضیانی که تحصیلات رسمی تحصیلی خود را برای پذیرش پذیری در اختیار ندارند، می توانند بر مبنای آموزش رسمی و یادگیری غیررسمی خود، مطابق با فرایند پذیرش انعطاف پذیر، ارزیابی شوند. برنامه ها بر اساس یک مورد مورد بررسی قرار می گیرند.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی


آخرین به روز رسانی July 4, 2018
مدت زمان و قیمت
این دوره Online & Campus Combined
Start Date
تاریخ شروع
ژانویه 7, 2019
Duration
مدت زمان
تمام وقت
Price
قیمت
31,240 CAD
هزینه های تحصیل برای کل برنامه: 30،740 دلار (دانشجویان بین المللی)، 24،290 دلار (دانش آموزان داخلی).
Locations
کانادا - Victoria, British Columbia
تاریخ شروع : ژانویه 7, 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان مارس 7, 2021
Dates
ژانویه 7, 2019
کانادا - Victoria, British Columbia
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان مارس 7, 2021
ویدئو ها

How we're different

Why Study at Royal Roads University

Make a world of difference - MA in Human Security and Peacebuilding

Make a world of difference - MA in Human Security and Peacebuilding - Faculty