استاد هنر در تاریخ

عمومی

شرح برنامه

گروه تاریخ یکی از بزرگترین و متنوع ترین بخش های دانشگاه شمال آلباما است. این بخش دارای مدرک کارشناسی ارشد تاریخ هنر و همچنین دارای مدرک کارشناسی ارشد هنر در تاریخ عمومی است.

دانش آموزان ما توسط معلمان و دانشمندان برجسته تدریس می شوند. دپارتمان تاریخ با داشتن جوایز برای تحقیقات و تدریس خود دارای تعداد زیادی دانشکده است. ما یک گروه از دانشمندان فعال و معلمان با استعداد هستیم. حوزه های تخصصی ما شامل ایالات متحده ، آمریکای لاتین و اروپا می شود و تاریخ دیپلماتیک ، سیاسی ، نظامی ، مذهبی ، فکری ، اجتماعی و فرهنگی را در بر می گیرد. هرچه علاقه شما باشد ، احتمالاً می توانید آنها را با ما کشف کنید.

ما به دانشجویان تحصیلات تکمیلی خود افتخار می کنیم. آنها در مدرسه و فراتر از آن برتری دارند. به عنوان دانشجویان ، آنها در رشته ما فعال هستند ، به طور معمول در تحصیل در خارج از کشور شرکت می کنند ، تحقیقات خود را در کنفرانس های معتبر ارائه می دهند و در جامعه ما خدمت می کنند. به عنوان فارغ التحصیلان ، آنها در مقطع دکتری معتبر پذیرفته شده اند. برنامه ها ، بعنوان مربیان برجسته خدمت می کردند و ارزش تاریخ را برای عموم مردم نشان می دادند.

امیدواریم با پیگیری تحصیلات تکمیلی در دانشگاه شمال آلباما به تعداد پویای آنها بپیوندید.

از هر مکانی کارشناسی ارشد تاریخ کسب کنید

اگر شما در زمینه تدریس تاریخ شغلی را دنبال می کنید یا می خواهید پیشرفت فکری و حرفه ای خود را بیشتر کنید ، MA در تاریخ در UNA یک برنامه برجسته و دارای برچسب قیمت مناسب ارائه می دهد. کلاس ها در پردیس تاریخی ما واقع در منطقه ای غنی از علائم مربوط به حقوق شهروندی ، میادین جنگ داخلی و مسیر Trail of Tears آموزش داده می شوند ، یا ممکن است کلاسهای خود را از موقعیت مکانی خود بگذرانید.

کارشناسی ارشد UNA در تاریخ به عنوان یک برنامه عمومی با تأکید بر تاریخ ایالات متحده طراحی شده و فارغ التحصیلان را برای تدریس در مقطع متوسطه و فراتر از آن آماده می کند. دوره ها توسط اساتید ماهر و دارای مجلات متعدد و طیف گسترده ای از علایق تحقیق تدریس می شود. تخصص آنها تجربه غنی اما قابل دستیابی فارغ التحصیل را به دانشجویان ارائه می دهد.

دانش آموزان می توانند گزینه های پایان نامه و غیر پایان نامه را برای کارشناسی ارشد در رشته تاریخ انتخاب کنند.

کارشناسی ارشد تاریخ ، دانشجویان را برای تدریس در مقطع متوسطه و فراتر از آن ، ادامه می دهد تا دکتری خود را دنبال کنند. تحصیلات ، و دستیابی به شغل یا پیشرفت حقوق یا تحصیلات بیشتر در زمینه های آموزش ، حقوق ، علوم کتابخانه ، روزنامه نگاری ، آموزش های علمیه ، دولت و تجارت.

الزامات برنامه

مقطع کارشناسی ارشد تاریخ هنر به حداقل 33 ساعت ترم نیاز دارد و شامل اصلی و گزینه های زیر است:

دوره های اصلی تحصیل (15 ساعت )

  • HI 605 - تاریخ نگاری و روش شناسی (3)
  • HI 611 - سمینار تاریخ ایالات متحده تا 1877 (3)
  • HI 612 - سمینار تاریخ ایالات متحده از سال 1877 (3)
  • HI 621 - سمینار تاریخ جهانی تا 1815 (3)
  • HI 622 - سمینار تاریخ جهانی از سال 1815 (3)
  • HI 698 - آزمون جامع (0)

دوره های انتخابی تحصیل (18 ساعت )

مورد نیاز مهارت تحقیق: کارشناسی ارشد در تاریخ نیاز به نمایش مهارت های تحقیق دارد. دانشجویان با تکمیل موفقیت در دوره های تحصیلات تکمیلی در مهارت خواندن زبان خارجی یا با موفقیت موفقیت آمیز در آزمون مهارت خواندن که از طریق گروه زبانهای خارجی اداره می شود ، نیاز به مهارت تحقیق را برآورده می کنند. دانشجو همچنین می تواند از طریق تکمیل موفقیت آمیز دروس مقطع فوقانی که مصوب کمیته فارغ التحصیلان گروه تاریخ است تصویب کند ، مهارت مهارت پژوهشی را برآورده کند.

کل: 33 ساعت

گزینه غیر پایان نامه: دانشجویانی که گزینه غیر پایان نامه را انتخاب می کنند باید شش ساعت HI 640 ، تحقیق و مطالعه کارگردانی را علاوه بر هسته و 12 ساعت ترم اضافی از برگزیدگان تاریخ سطح 500-600 به پایان برسانند. امتحان جامع: دانشجویانی که گزینه غیر پایان نامه را انتخاب می کنند باید HI 698 ، امتحان جامع را بطور کامل و رضایت بخش ثبت نام کنند.

  • HI 640 - پژوهش و مطالعه کارگردانی (3-6)

گزینه پایان نامه: دانشجویان انتخاب گزینه پایان نامه باید حداقل شش ساعت ترم HI 695 ، پایان نامه را علاوه بر هسته و 12 ساعت ترم اضافی از برگزیدگان تاریخ سطح 500-600 به پایان برسانند. دفاع پایان نامه: دانشجویانی که گزینه پایان نامه را انتخاب می کنند باید HI 699 ، دفاع پایان نامه را ثبت کنند و رضایت بخش دهند.

  • HI 695 - پایان نامه (3-6)
  • HI 699 - دفاع پایان نامه (0)

شرایط عمومی کلیه برنامه های تحصیلات تکمیلی

رونوشت های رسمی اعتبار - کارشناسی یا کارشناسی ارشد - از موسسه اعطای مدرک. الزامات اضافی برای رونوشت ممکن است براساس برنامه تحصیلات تکمیلی متفاوت باشد. (ممکن است دانشجویان دریافت کمک های مالی برای ارسال نسخه های رسمی از کالج هایی که قبلاً در آن شرکت کرده بودند ، ارسال کنند ، خواه مدرکی از آن موسسه دریافت کرده باشد.)

آخرین به روز رسانی سپتامبر 2020

درباره این دانشگاه

The College of Science, Technology, Engineering, Arts and Mathematics, 19 different departments with an array of majors, minors and certificate programs working independently and together to ignite th ... اطلاعات بیشتر

The College of Science, Technology, Engineering, Arts and Mathematics, 19 different departments with an array of majors, minors and certificate programs working independently and together to ignite the dream that creates the steam that powers your future. Join us and get ahead! اطلاعات محدود