توضیحات رسمی را مطالعه کنید

بررسی اجمالی

مؤسسه رهبری جهانی 36 برنامه اعتباری ترکیبی است که شامل آموزش آنلاین و اقامتگاه های فشرده دانشگاه است که برای ایجاد و ارتقای توانایی های رهبری و مدیریت در سطح جهانی طراحی شده است.

چه کسی برای آن است

این برنامه مناسب برای حرفه ای ها و مدیرانی است که در زمینه های جهانی در داخل کشور خود و یا یک محیط بین المللی کار می کنند و مایلند بیشتر در سطح جهانی، خودآگاه و انعطاف پذیر باشند. آنها قادر به کار با افراد دارای نیازهای متنوع و زمینه های فرهنگی هستند و به اهداف اجتماعی و پایداری پایبند هستند. این شامل افرادی است که کار یا مایل به کار در سازمان های جامعه، سازمان های دولتی، سازمان های غیر دولتی بین المللی، سازمان های بین المللی دولتی، سازمان های بومی، آموزش های بین المللی یا مؤسسات آموزش عالی یا سایر سازمان هایی هستند که هدف اجتماعی جهانی را هدف قرار می دهند یا ماموریت حفظ صلح .

در حالی که گزینه 24 ماهه به طور منظم اجازه می دهد تا دانش آموزان در حین تکمیل برنامه به کار ادامه دهند، گزینه ی فشرده ی 13 ماهه مناسب تر برای افرادی است که مایل به توجه کامل خود به مطالعات خود هستند یا حداقل کار در ظرفیت کمتری دارند.

مدل تحویل مخلوط

برنامه MAGL معمولا به عنوان یک برنامه 24 ماهه ارائه می شود؛ با این حال، دانش آموزان همچنین می توانند یک گزینه 13 ماهه فشرده را انتخاب کنند که در آن تعداد دوره هایی که در یک زمان انجام می شود را دو برابر می کند و تقریبا به نصف زمان می تواند برنامه خود را کامل کند.

یادگیری آنلاین

اکثر این برنامه از طریق یادگیری آنلاین تجربه می شود. دوره های آنلاین شما را قادر می سازد تا در طول تحصیل خواسته های کار و خانواده را برآورده سازید. با استفاده از پلت فرم یادگیری مبتنی بر وب ما، به مواد خواندن خود، تکالیف فردی و گروهی کامل، و همکاری با دیگر همکلاسی های خود و مدرسان، آنلاین از هر کجا، دسترسی پیدا کنید. هر دوره آنلاین با طول دوره کوتاه متفاوت است.

اقامتگاه در خوابگاه

در طی دوره دو ساله شما، یک دوره تحصیلی دو هفته ای در یک دانشگاه و یک دوره یک هفته ای در محل تحصیل در یک دانشگاه خواهید داشت. در اینجا چهره به چهره با مربیان، گروه و تیم تداخل می کنید. شما ساعت های کلاس و همچنین تکالیف و جلسات را در خارج از ساعت کلاس تنظیم می کنید، و این زمان وظیفه سنگین و پرطرفدار است.

موضوعات مورد بحث در این برنامه عبارتند از:

 • شایستگی رهبری جهانی به عنوان دانش پایه برای تمام حرفه ای ها و مدیران کسب و کار که در زمینه های بین المللی کار می کنند یا اهداف جهانی دارند،
 • رانندگان تغییرات جهانی و نحوه پاسخ به آنها
 • تجزیه و تحلیل اجتماعی-سیاسی و اقتصادی در زمینه جهانی،
 • دینامیک سازمانی هدف اجتماعی و عملکرد،
 • مدل توسعه اجتماعی
 • چگونگی مدیریت اختلاف و تنش در زمینه های چند فرهنگی
 • تجزیه و تحلیل استراتژیک و تصمیم گیری
 • ارتباطات بین فرهنگی و ایجاد مهارت، انعطاف پذیری شخصی و سازگاری.
 • مدیریت پروژه و ارزیابی، و،
 • تجزیه و تحلیل سهامداران و همکاری معتبر.

اولین دوره این برنامه آنلاین است و به مبانی رهبری جهانی می پردازد. در طول برنامه، دانش آموزان مجاز به شرکت در دو هفته اقامت در محوطه دانشگاه هستند. دوره اقامت توسط یک دوره اقامت دوم یک هفته و چهار دوره آنلاین آنلاین انتخاب می شود.

دوره های برنامه به طور خاص از توسعه دانش هسته ای، توانایی ها و مهارت های رهبری جهانی در سطوح شخصی، اجتماعی و سازمانی پشتیبانی می کند. دوره های انتخابی بیشتر از دانش آموزان حمایت خواهند کرد تا موضوعات مربوط به علاقه و / یا ارتباط در بخش های خاصی از فعالیت را بررسی کنند. پیشنهادات انتخابی نیز شامل یک سفر بین المللی برای تعبیه تجربه تجربی با نظریه است.

کارشناسی ارشد در فارغ التحصیلان رهبری جهانی صلاحیت هایی را برای رهبری و مدیریت فرآیندهای تغییر، ایجاد تیم های مشترک، ایجاد مشارکت موثر میان سازمان، برنامه ریزی و ارزیابی برنامه ها، نوآوری و خلاقیت، ایجاد ارتباطات و کار موثر و احترام در سراسر فرهنگ ها، نسل ها و زمینه ها، .78770_RoyalRoads.jpg

عواقب

فارغ التحصیلان قادر خواهند بود از ابزار و استراتژی های عملی برای رسیدگی به مسائل، چالش ها و فرصت های مربوط به رهبری جهانی از جمله؛

 • آگاهی شخصی در زمینه های جهانی کار می کند
 • منجر به یک متنوع متنوع جهانی می شود
 • رانندگی تغییرات پایدار در محیط های پیچیده، و
 • ایجاد شبکه های جهانی برای حمایت از یادگیری درازمدت، رشد مداوم و توسعه در زمینه جهانی.
برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 20 برنامه دیگر ارائه شده توسط Royal Roads University »

آخرین به روز رسانی November 13, 2018
این دوره Online & Campus Combined
Start Date
سپتامبر 24, 2019
Duration
13 - 24 
پاره وقت
تمام وقت
Price
33,460 CAD
هزینه های تحصیل برای کل برنامه: 33،460 دلار (دانشجویان بین المللی)، 27،010 دلار (دانش آموزان داخلی).
Deadline
ژوئن 24, 2019
24 Month Option | Blended Delivery
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 24, 2019
آخرین مهلت تقاضا
ژوئن 24, 2019
13 Month Option | Blended Delivery
Start Date
سپتامبر 24, 2019
آخرین مهلت تقاضا
ژوئن 24, 2019
24 Month Option | Blended Delivery

سپتامبر 24, 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
ژوئن 24, 2019
24 Month Option | Blended Delivery
End Date
آخرین مهلت تقاضا
ژوئن 24, 2019
13 Month Option | Blended Delivery
End Date

How we're different

Why Study at Royal Roads University

Why choose the Master of Arts in Global Leadership Program?

MA in Global Leadership