استاد هنر در روانشناسی بالینی با تاکید در ازدواج و خانواده درمانی

عمومی

شرح برنامه

برجسته برنامه های کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی آنلاین

 • 8-12 جلسه
 • 62-68 واحد
 • 4 جلسه محل قرارگیری میدانی

برنامه های کارشناسی ارشد آنلاین هر سال در بهار ، تابستان ، پاییز و زمستان تاریخ شروع گروه را ارائه می دهند. آخرین مهلت ارسال برای گروه تابستانی جمعه 8 اردیبهشت است.

در 24 ماه دیگر ، شما آماده خواهید شد تا روی سلامتی و بهزیستی افراد نیازمند تأثیر مثبت بگذارد.

کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی به صورت آنلاین از دانشکده آموزش و روانشناسی فارغ التحصیل Pepperdine این قدرت را به شما می دهد تا راهنمایی های بی طرفانه مورد نیاز برای خانواده ها و زوج ها را برای ایجاد روابط شادتر و سالم تر ارائه دهید.

از طریق دوره آموزشی تعاملی آنلاین که توسط دانشکده برجسته Pepperdine و آموزش بالینی در مجاورت جامعه خود انجام می شود ، شما آماده خواهید بود که حداقل 24 ماه کار را به عنوان LMFT دنبال کنید.

ازدواج و خانواده درمانی چه می کند؟

مشاوران ازدواج به خانواده ها و زوجین كمك می كنند تا درمورد مسائل و درگیری هایی كه بر روابط ، سلامت روان و بهزیستی آنها تأثیر می گذارد ، برخورد كنند. در حالی که هیچ دو مشتری نیازهای یکسانی ندارند ، برخی از مسائل متداول وجود دارد که می توان انتظار داشت به عنوان یک درمانگر خانواده بتواند در حل آن کمک کند.

به عنوان مشاور ازدواج یا خانواده درمانی ممکن است مشتریانی را ببینید که:

 • رنج از افسردگی.
 • تحت تأثیر سوء مصرف مواد از شریک زندگی یا یکی از اعضای خانواده.
 • تحت تأثیر اختلالات روانی شریک زندگی یا اعضای خانواده قرار می گیرد.
 • گذر از استرس زناشویی یا درگیری خانوادگی ناشی از اندوه ، درد عاطفی ، ترس ، عصبانیت ، گناه یا جدا کردن شیوه زندگی.

شما به مشتریان خود کمک خواهید کرد:

 • شنونده بی طرف بودن
 • مشاهده چگونگی تعامل اعضای خانواده و زوجین با یکدیگر.
 • برجسته کردن الگوهای رابطه ای و رفتاری مسئله دار.
 • ارزیابی و یافتن قطعنامه های موثر و عملی برای مشکلات.
 • کمک به جایگزین کردن رفتارهای ناکارآمد با گزینه های سالم تر.

بررسی پذیرش

OnlineP Psychology @ Pepperdine به دنبال دانش آموزانی است که ضمن پیشرفت توانایی خود برای خدمت به افراد نیازمند ، در درک عمیق از رفتار انسان متعهد هستند. ما برنامه های کاربردی را به صورت متحرک پذیرش می کنیم و به شما گزینه ای را برای شروع به دست آوردن مدرک روانشناسی خود در زمانهای مختلف در طول سال ارائه می دهیم.

برای درخواست ، شما باید یک مدرک لیسانس از یک موسسه معتبر منطقه ای داشته باشید. شما نیازی به ارائه نمرات GRE به عنوان بخشی از برنامه خود ندارید. متقاضیانی که از مهلت ارسال اولویت بهره مند می شوند ، هزینه درخواست خود را از دست داده اند.

شرایط مجوز LMFT

برای دنبال کردن حرفه ای به عنوان LMFT ، ابتدا باید مدرک لیسانس کسب کرده باشید. دانش آموزان از همه سوابق تحصیلی قادر به درخواست هستند. سپس لازم است:

 • استاد خود را در روانشناسی بالینی کسب کنید.
 • مقدار مشخصی از ساعات کار میدانی را طبق درخواست هیئت صدور مجوز کشور خود انجام دهید.
 • پیگیری مجوز به عنوان یک مجوز ازدواج و خانواده درمانی را بگیرید.

الزامات مربوط به صدور مجوز در ایالت متفاوت است.

مشاغل در ازدواج و خانواده درمانی

گزینه های شغلی LMFT بسیار است. مشاوران ازدواج می توانند در بیمارستان ها ، مدارس یا آژانس های خدمات اجتماعی مشغول به کار شوند یا حتی عمل خود را شروع کنند. بسیاری از مشاوران نیز تصمیم می گیرند با یک جمعیت خاص مانند کودکان یا افراد مسن کار کنند.

در حالی که کارشناسی ارشد خود را به دست می آورید و ساعات کار میدانی خود را به پایان می رسانید ، باید وقت خود را برای کشف مناطق مورد علاقه خود در این زمینه جستجو کنید.

طبق اعلام دفتر آمار کار (BLS) ، پیش بینی می شود اشتغال برای ازدواج و خانواده درمانی ، 22 تا 2018 از 22 درصد رشد کند.

اصول برنامه درسی

برنامه درسی ما بر روی روشهای کاربردی فعلی روان درمانی متمرکز است و یک دوره آموزشی مبتنی بر تمرین را با آموزش بالینی در جامعه یا در نزدیکی شما ارائه می دهد. با موضوعات مختلفی از جمله پیامدهای اجتماعی و روانی اقتصاد اجتماعی و چگونگی تأثیر فقر و استرس اجتماعی بر توانایی افراد ، زوج ها و خانواده ها در شکوفایی آشنا می شوید.

صرف نظر از مسیر پروانه ای که می خواهید پیگیری کنید ، دوره های بنیاد ما نیز یکسان است. شما این فرصت را خواهید داشت که انتخاب کننده هایی را انتخاب کنید که بیشترین علاقه را در طول برنامه دارند.

پس از فارغ التحصیلی ، شما می دانید که چگونه مشتری را تشخیص دهید ، موارد بالینی را تدوین کنید ، برنامه های درمانی تهیه کنید و فرآیندهای درمانی را تسهیل کنید.

کار دوره آنلاین

کاتالوگ دوره شامل 6 واحد دروس اصلی است که پایه و اساس آموزش روانشناسی بالینی شما را بنا می کند و مفاهیمی را که در طول برنامه کاوش می کنید قاب می کند. پس از اتمام این دوره های پایه و اساس ، 62 واحد دروس سطح کارشناسی ارشد را تکمیل خواهید کرد که شما را در معرض آخرین تئوری ها و پیشرفت هایی که امروز در این زمینه بحث می شود قرار می دهد.

دوره های اصلی موضوعات اصلی مانند مشاوره چند فرهنگی ، تمایلات جنسی و صمیمیت و درمان سوء مصرف مواد را در بر می گیرد.

دوره های بنیاد شامل روانشناسی آسیب شناسی PSY 657 ، اصول رفتاری PSY 659 و نظریه های یادگیری است. در صورت گذراندن دوره های کارشناسی خود ، ممکن است بتوانید از این دوره های پایه خودداری کنید. برای واجد شرایط بودن برای چشم پوشی ، کار دوره باید طی هفت سال گذشته در یک موسسه معتبر منطقه ای به پایان رسیده باشد ، و شما باید یک درجه "B" یا بهتر از آن کسب کرده اید.

آموزش بالینی

به عنوان بخشی از برنامه ، شما چهار اصطلاح بالینی را طی می کنید ، جایی که تحت نظارت یک درمانگر یا مشاور مجاز در یک سایت بالینی تأیید شده در نزدیکی جامعه خود ، آموزش بالینی دریافت خواهید کرد. پیش از تمرین بالینی خود ، دوره آمادگی برای Practicum را طی خواهید کرد ، که شما را با مهارت های اصلی مورد نیاز هنگام کار مستقیم با مشتری آشنا می کند.

برای دانشجویانی که در کالیفرنیا قصد دارند مجوز فعالیت را به عنوان یک ازدواج و خانواده درمانی (LMFT) دنبال کنند ، 225 ساعت باید به طور مستقیم با مشتری ها سپری شود. برای دانش آموزان در کالیفرنیا که قصد دارند به عنوان مشاور بالینی حرفه ای (LPC) مجوز فعالیت را کسب کنند ، 280 ساعت باید به طور مستقیم با مشتری ها سپری شود.

کلیه دانشجویان خارج از کالیفرنیا موظفند 700 ساعت درج محل اعم از 225 ساعت (LMFT) یا 280 (LPC) را بطور مستقیم با مشتریان بگذرانند.

آخرین به روز رسانی May 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

Pepperdine University Graduate School of Education and Psychology (GSEP) provides innovative academic programs dedicated to building scholar-practitioners through hands-on learning. We shape individua ... اطلاعات بیشتر

Pepperdine University Graduate School of Education and Psychology (GSEP) provides innovative academic programs dedicated to building scholar-practitioners through hands-on learning. We shape individuals who will be catalysts for inspiration and change. اطلاعات محدود