توضیحات رسمی را مطالعه کنید

بررسی اجمالی

این برنامه تحت تأیید نهایی وزارت آموزش عالی بریتیش کلمبیا قرار دارد.

در یک بخش عدلی در حال تغییر و به طور فزاینده ای وابسته، گسترش دانش شما کلید موفقیت در یک چشم انداز عدالت در حال رشد است.

برنامه منحصر به فرد ما بر اساس یک رویکرد بین رشته ای به مطالعات عدلی برای حل مسائل پیچیده اجتماعی، متمرکز بر مشكلات است و از رشته های گوناگون برای كمك به شما برای مقابله با مشکلات در حال رشد در شیوه های متمركز بر عملكرد، راه حل و متمركز است.

کارشناسی ارشد مطالعات عدالت یک برنامه فارغ التحصیل بین رشته ای دو ساله است و بر اهمیت یک رویکرد متمرکز و مشکوک به عدالت تأکید دارد. با درک جنبه های چند مشکلاتی از مسائل پیچیده اجتماعی، این رویکرد بین رشته ای در درک پیچیدگی یک مشکل و در ایجاد راه حل های موثر که اغلب در معرض روش های سنتی تر نسبت به عدالت قرار می گیرند ضروری است.

یک دیپلم فارغ التحصیلی در مطالعات عدلی نیز ارائه شده است.

چه کسی برای آن است

ایده آل برای کسانی که به دنبال پیشرفت حرفه ای در یک نهاد یا سازمان مربوط به عدالت هستند، از جمله دولت، پلیس، اصلاحات، آداب و رسوم و مهاجرت، DND و گارد ساحلی، برای سودآوری / غیر انتفاعی، و سازمان های بین المللی و برای دانش آموزانی که به دنبال ادامه تحصیلات تکمیلی در تحصیلات عدلی.

متقاضیانی که تحصیلات رسمی تحصیلی خود را برای پذیرش پذیری در اختیار ندارند، می توانند بر مبنای آموزش رسمی و یادگیری غیررسمی خود، مطابق با فرایند پذیرش انعطاف پذیر، ارزیابی شوند. برنامه ها بر اساس یک مورد مورد بررسی قرار می گیرند. برای اطلاعات بیشتر، لطفا از صفحه پذیرش برنامه ما دیدن کنید.

مدل تحویل

یادگیری آنلاین

اکثر این برنامه از طریق یادگیری آنلاین تجربه می شود. دوره های آنلاین شما را قادر می سازد تا در طول تحصیل خواسته های کار و خانواده را برآورده سازید. با استفاده از پلت فرم یادگیری مبتنی بر وب، شما به مواد خواندن خود دسترسی پیدا خواهید کرد، تکالیف فردی و گروهی را کامل کنید و با بقیه همکلاسی ها و مربیانتان همکاری کنید؛ آنلاین از هر کجا. هر دوره آنلاین 9 هفته طول خواهد کشید، با گذشت دو هفته از بین دوره ها.

اقامتگاه در خوابگاه

در طول دوره دو ساله شما، شما در دو دوره اقامت در محوطه دانشگاهی دو هفته حضور خواهید داشت. در اینجا چهره به چهره با مربیان، گروه و تیم تداخل می کنید. شما ساعت های کلاس و همچنین تکالیف و جلسات را در خارج از ساعت کلاس تنظیم می کنید، و این زمان وظیفه سنگین و پرطرفدار است.

گزینه های تکمیل

در طول سال اول تحصیل، تمام دانشجویان یکسان مجموعه ای از دوره ها را می گیرند. در طول سال دوم، دانش آموزان می توانند از گزینه های زیر انتخاب کنند:

  1. رشته کارشناسی: دانشجویانی که دوره ریاضی را در طول دوره ریاست دوم خود در نظر می گیرند مورد نیاز است.
  2. Track-based Tracking: دانش آموزانی که مسیر پیاده روی مبتنی بر دوره را طی می کنند، می توانند طی سال دوم تحصیل خود را به صورت آنلاین ادامه دهند و از مجموعه ای از گزینه های طراحی شده برای تجدید نظر به دانش آموزان در هر سه برنامه تحصیلات تکمیلی بشردوستانه استفاده کنند.
  3. مسیر مبتنی بر دوره با کارآموزی: در مسیر مبتنی بر دوره، دانش آموزان ممکن است یک مدرک 6 اعتبار را انتخاب کنند. دانش آموزانی که یک دوره کارآموزی را انتخاب می کنند تجربه تجربه ای را کسب خواهند کرد. این یادگیری تجربی کمک خواهد کرد که دانش آموزان دانش تئوری خود را با نشان دادن توانایی های خود در محیط واقعی در دنیای واقعی و تجارب خود ثبت کنند.
برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 20 برنامه دیگر ارائه شده توسط Royal Roads University »

آخرین به روز رسانی November 14, 2018
این دوره Online & Campus Combined
Start Date
ژانویه 7, 2020
Duration
پاره وقت
Price
31,240 CAD
$ 24،790 (داخلی) $ 31،240 (بین المللی)
Deadline
آگوست 31, 2019
2 Years | Blended Delivery
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
ژانویه 7, 2020
آخرین مهلت تقاضا
آگوست 31, 2019
2 Years | Blended Delivery

ژانویه 7, 2020

Location
آخرین مهلت تقاضا
آگوست 31, 2019
2 Years | Blended Delivery
End Date