استاد کار اجتماعی

عمومی

برای خواندن اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب‌سایت مؤسسه مراجعه کنید

شرح برنامه

استاد آنلاین کار اجتماعی کالج Utica (MSW) تنها برنامه در کارهای اجتماعی بالینی در کشور است که از تئوری ها ، ارزش ها و مهارت های بهبودی ، دانش آموزان را برای ارتقا dignity عزت ، استقلال و بهداشت روانی در میان جمعیت های مختلف و ساختن بیشتر به دست می آورد. جامعه انسانی در جهان در این برنامه کاملاً آنلاین ، شما می آموزید که چگونه راه حل های ابتکاری برای بهداشت روان و مسائل پیچیده اجتماعی ایجاد کنید. این برنامه درسی ساخته شده است تا یک آموزش بالینی دقیق ، در عین حال انعطاف پذیر باشد ، به شما این امکان را می دهد که ضمن پیگیری اهداف علمی و شغلی خود ، یک راحتی کار ، زندگی و تعادل خانوادگی را حفظ کنید. فارغ التحصیلان این برنامه آماده می شوند تا در امتحانات پروانه ایالت خود شرکت کنند.

برنامه آنلاین MSW هیچگونه شرایط اقامتی ندارد و می تواند در مدت 24-32 ماه 100٪ بصورت آنلاین تکمیل شود. برنامه 60 واحدی اعتباری ما شامل دوره هایی در تمرین آگاه از آسیب ، مصاحبه انگیزشی ، نظریه های روان پویایی و درمان های شناختی-رفتاری است. حتی دوره های تحقیق و سیاست گذاری برای بهبود مهارت های شما به عنوان یک پزشک بهداشت روان طراحی شده اند.

از آنجا که برنامه درسی توسط اساتیدی تهیه شده است که از مربیان و مجریان باتجربه در خدمات اجتماعی و حرفه ای حرفه ای هستند ، دوره های عملی تئوری بازیابی را با تئوری های سنتی مددکاری اجتماعی ادغام می کنند و به طور منحصر به فرد مددکاران اجتماعی بالینی را برای ارتقا health سلامت روان در افراد ، خانواده ها و گروه ها آماده می کنند.

هدف ما این است که مددکاران اجتماعی را به عنوان یک پزشک عالی پزشکی آموزش دهیم ، بنابراین شما با قدردانی عمیق تر از سفر طولانی به رشد در خود و دیگران فارغ التحصیل خواهید شد. امروز درباره برنامه آنلاین MSW کالج Utica بیشتر بدانید.

آخرین به روز رسانی ژانویه 2021

درباره این دانشگاه

Utica College, founded in 1946, is a comprehensive private institution located in upstate central New York. The College offers regionally accredited online certificates, bachelors, masters, and docto ... اطلاعات بیشتر

Utica College, founded in 1946, is a comprehensive private institution located in upstate central New York. The College offers regionally accredited online certificates, bachelors, masters, and doctoral degrees in healthcare, cybersecurity, financial crime, nursing, physical therapy, business, criminal justice, and data science. All courses are taught by credentialed, highly experienced faculty with significant and ongoing accomplishments in their respective fields. اطلاعات محدود