Read the Official Description

اگر بخواهید در سطح آکادمیک در بخش مراقبت های بهداشتی به طور گسترده ای واجد شرایط باشید، شما با دوره ی تحصیلات لیسانس اقتصاد سلامت (BA) خیلی خوب می دانید:

اقتصاد پایه سلامت در این برنامه تحصیلی غیر حرفه ای با تخصص سازمانی، ارتباطی و حقوقی همراه خواهد بود. برنامه تحصیلی ابزارهایی را برای موقعیت های مدیریتی در صنعت مراقبت های بهداشتی فراهم می کند، مهارت هایی را برای انجام وظایف پیچیده و مسئولانه فراهم می کند و دانش آموزان را به عنوان یک مدیر رابط بسیار مورد پسند قرار می دهد. محدوده برنامه های کاربردی بعدی ممکن است همانگونه که مطالعه باشد متفاوت باشد. فارغ التحصیلان، برای مثال، در مشاوره به عنوان یک مشاور اقتصادی یا به عنوان مدیر پروژه در انجمن ها، شرکت ها و موسسات بیمه اجتماعی کار می کنند. اقتصاددانان بهداشت نیز در کلینیک ها یا خانه های پرستاری استفاده می شوند. پس از اتمام مدرک لیسانس خود، شما فرصتی برای تقویت دانش تخصصی خود را با مدرک کارشناسی ارشد در زمینه اقتصاد سلامت (MA) خواهید داشت.

مدارک کلیدی

Apollon Hochschule یک لیسانس از اقتصاد سلامت (BA) را توسعه داده است که به طور جامع فارغ التحصیلان را برای چالش های جدید در بازار مراقبت های بهداشتی واجد شرایط می کند. این بخش مقطعی از اقتصاد سلامت را ارائه می دهد که شما را قادر می سازد به طور مطلوب به تغییرات سریع در بازار مراقبت های بهداشتی پاسخ دهد و کارهای پیچیده و مسئولیت پذیر را انجام دهد.

مطالب این دوره

از طريق برنامه درسي متفاوت با محتواي عملي، شايستگي کاري مستقل و موثر در مديريت مياني و بالاي صنعت سلامت را به دست مي آورند. با موضوعات اختیاری، شما همچنین موضوعاتی را به صورت جداگانه تنظیم کنید. محتوای حرفه ای مربوطه در مرکز توجه قرار دارد:

  • کنترل و کنترل ابزار
  • فرایند و مدیریت کیفیت
  • دانش فنی ساختاری در سیستم های بهداشتی و بهداشت عمومی
  • علم اقتصاد
  • سرمایه گذاری و تامین مالی

علاوه بر دانش فني در زمينه فرآيندهاي اقتصادي و بهداشتي عمومي، شيوه هاي روش شناختي و اجتماعي در اين مطالعه عميق تر مي شود:

  • مدیریت پروژه، سازمان های پرسنلی و تکنیک های مشاوره
  • مکالمه و ارتباطات شرکتی

شرایط پذیرش

پیش نیازهای پذیرش در رشته کارشناسی توسط قانون دانشگاه برمن (BremHG) تنظیم می شود. سپس، تحت شرایط خاص، می توانید بدون دیپلم دبیرستان یا مدرک تحصیلی کالج تحصیل کنید.

پایه

هر زمان

اتمام

شما لیسانس هنرهای بین المللی را در زمینه اقتصاد سلامت به دست می آورید. با این درجه شما به شدت برای مدیریت و نقش رهبری در صنعت مراقبت های بهداشتی واجد شرایط هستید.

دوره مطالعه

دوره استاندارد مطالعه 36 ماه یا 48 ماه (180 اعتبار).

مطالعه آزمون

با ثبت نام خود در Apollon Hochschule می توانید به صورت رایگان برای 4 هفته تست کنید. در این زمان می توانید ثبت نام خود را در هر زمان لغو کنید. هیچ هزینه ای برای شما وجود ندارد

مجوز رسمی

برنامه کارشناسی در اقتصاد سلامت (BA) توسط آژانس بین المللی تضمین کیفیت و اعتباربخشی برنامه های آموزشی و موسسات (FIBAA) تأیید شده است.

فرمت آزاد

تا 50٪ از نوع مطالعه انتخاب شده (18 یا 24 ماه).

http://www.apollon-hochschule.de/redirect.php؟id=1239

Program taught in:
آلمانی

See 4 more programs offered by Apollon Hochschule »

Last updated June 13, 2018
این دوره Online
Start Date
Open Enrollment
Duration
36 - 48 
پاره وقت
By locations
By date
Start Date
Open Enrollment
Application deadline

Open Enrollment