البته به زبان انگلیسی در اوایل دوران کودکی: یادگیری زبان و توسعه

FutureLearn

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

البته به زبان انگلیسی در اوایل دوران کودکی: یادگیری زبان و توسعه

FutureLearn

چرا دوره ها شرکت کنید.

چگونه کودکان بسیار جوان بهترین یادگیری زبان انگلیسی به عنوان یک زبان اضافی در حالی که آنها هنوز هم یادگیری زبان مادری خود را؟ چگونه و چرا کودکان بهترین طریق بازی یاد بگیرند؟ چه کاری می تواند پدر و مادر و پزشکان را به کودکان را قادر به دریافت بیشتر از یک تجربه یادگیری؟

این دوره آموزشی آنلاین رایگان برای پدر و مادر و پزشکان کشف خواهد کرد که چگونه به کودکان خردسال یادگیری زبان انگلیسی و بررسی بسیاری از جنبه های بیشتری از یادگیری اوایل دوران کودکی و توسعه است.

ایجاد بهترین محیط برای کودکان به یادگیری زبان انگلیسی

مربیان شورای بریتانیا خواهد بینش و تجربیات خود را به اشتراک بگذارید، به طوری که شما می توانند یاد بگیرند که چگونه به بهترین به کودکان صحبت؛ چگونه برای ایجاد بهترین محیط برای آنها به یادگیری زبان انگلیسی به عنوان یک زبان اضافی. و چگونه به نظارت بر پیشرفت خود را به طور موثر.

از طریق مقالات، فیلم ها و حوادث زندگی می کنند شما را از کارشناسان اوایل دوران کودکی و پدر و مادر را بشنود، و خودتان ببینید که چگونه کودکان خردسال در داخل کلاس درس سال اوایل یاد بگیرند. در هر مرحله، به شما خواهد شد راهنمایی، مشاوره و منابع دانلود ارائه شده است.

شما خواهید بحث در مورد رشد کودک و اوایل دوران کودکی یادگیری زبان انگلیسی بپیوندید، به طوری که به شما این فرصت را به تعامل زنده با مربیان با تجربه ما داشته باشد. در اینجا شما همچنین قادر خواهد بود برای به اشتراک گذاشتن نظرات، ایده ها و پرسش با دیگر شرکت کنندگان باشد.

قرعه کشی در آموزش تخصص انگلیسی شورای بریتانیا

این دوره آموزشی آنلاین رایگان تساوی در تخصص شورای بریتانیا در آموزش زبان انگلیسی به زبان آموزان در همه سنین از جمله کودکان بسیار جوان است. همچنین از تجربه ما در ایجاد دوره یادگیری با مراکز آموزشی Shaun & Timmy، که کودکان دو تا شش ساله زبان انگلیسی را از طریق بازی و برنامه های آموزشی یاد می گیرند، از مزایای آن بهره مند شوند.

چه موضوعات به شما را پوشش خواهد داد؟

نحوه یادگیری کودکان - توسعه دوران کودکی - یادگیری کودکان و زبان یادگیری از طریق بازی - اهمیت بازی - ایجاد محیط مناسب برای بازی - ایجاد زبان از طریق بازی چگونه با کودکان جوان صحبت کنیم - تشویق رشد احساسی - توسعه زبان از طریق تعامل یادگیری: انگلیسی و همه چیز - توسعه کل کودک - یادگیری زبان انگلیسی در زمینه - هدایت تجربه یادگیری روابط مثبت و محیط های فعال - کمک به کودکان احساس امنیت و شاد - اهمیت دانستن کودک به خوبی مشاهده کودکان یادگیری - هر کودک منحصر به فرد است - مشاهده - ارزیابی در سالهای اولیه - برنامه ریزی: ساختن بر آنچه کودکان می توانند انجام دهند

چه شما خواهد رسیدن؟

  • بررسی چگونگی یادگیری کودکان و چگونه آنها زبان به دست آوردن
  • بحث در مورد اهمیت بازی و در فرصت های توسعه زبان نگاه
  • تأمل در راه هایی برای برقراری ارتباط موثر با فرزندان جوان
  • کاوش یادگیری معنی دار و زبان در حال توسعه در زمینه
  • نشان دادن ارتباط بین یادگیری و یک کودک رفاه
  • شناسایی راه هایی برای حمایت و کودکان را به چالش بکشد، و اندازه گیری پیشرفت خود

دوره برای چه کسانی است؟

این دوره از علاقه شما باشد اگر شما: پدر و مادر کودکان که مایل به حمایت از فرزند خود را در یادگیری یک زبان اضافی. یک معلم انگلیسی و یا یک پزشک در دوران کودکی؛ و یا کسی که علاقه مند در زمینه رشد کودک و اکتساب زبان است.

اگر زبان انگلیسی زبان اول شما نیست لطفا مطمئن شود که این دوره مناسب برای کسانی که انگلیسی به اطراف سطح متوسط ​​(حدود B1 در GER) به دست داده است.

اصول یادگیری یک زبان اضافی در اوایل کودکی به همه زبان ها اعمال می شود، بنابراین اگر شما پدر و مادر، معلم یا پزشک علاقه مند در آموزش زبان های غیر از زبان انگلیسی هستند، شما مقدار زیادی از روش های مربوط در این دوره پیدا

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
FutureLearn
مدت زمان و قیمت
این دوره Online
Start Date
تاریخ شروع
نوامبر 2019
Duration
مدت زمان
پاره وقت
Price
قیمت
رایگان
Locations
بریتانیا - UK Online
تاریخ شروع : نوامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
نوامبر 2019
بریتانیا - UK Online
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات