البته حرفه ای آرایش

عمومی

شرح برنامه

دوره های حرفه ای گریم

اگر می خواهید چیزی بیش از آرایش معمولی آنلاین البته، شما در پیدا کردن آنچه شما نیاز دارید فقط. همراه با درس آرایش حرفه ای ما در CPA آنلاین ارائه آماده به کار در بخش سمعی و بصری. این دوره آرایش که در آن شما یاد می گیرید به افتراق بین آرایش خود از هر رسانه سمعی و بصری است. خصوصیات از شخصیت های دوره، جلوه های ویژه آرایش و مهارت های دیگر نیاز به به عنوان یک هنرمند آرایش در بخش سمعی و بصری کار را می دانم. این دوره از آرایش جامع و حرفه ای، که در آن شما خواهد آموخت که برای انجام صدمات را در زمان است، فرآیندهای پیری ... شما می دانید که چگونه به انجام آرایش در هر بخش سمعی و بصری (عکس، فیلم، ویدئو، تئاتر، تلویزیون، عکاسی ...). با انجام بسیاری از تمرین های عملی شما آماده را کبیسه به بازار کار هستیم.این بخش که خواستار فرصت های شغلی کافی در حرفه ای آرایش حرفه ای است. دوست دارید به یکی از آنها شامل جنس: شما یک کیت کامل برس حرفه ای جمع و جور و عملکردی، که با آن شما می توانید با قرار دادن به عمل دانش به دست آورد یادگیری دریافت خواهید کرد.

دستور کار

  1. آشنایی با آرایش
  2. مقدمه به آرایشگاه
  3. مو و آرایش توابع در مرحله تولید
  4. آرایش برای فیلم و تلویزیون
  5. آرایشگاه برای فیلم و تلویزیون
  6. مو و آرایش برای تئاتر
  7. مو و آرایش برای تبلیغات لی>

مطالب عملی

روز حضور داوطلبانه در مادرید تجربه کاری گرا علاوه بر محتوای برنامه ساخته شده خواهد شد.
آخرین به روز رسانی May 2015

درباره این دانشگاه

CPA Salduie nace fruto del acuerdo entre CPA (Centro de Formación Audiovisual) y la Fundación San Valero, una entidad con más de 60 años de experiencia docente.

CPA Salduie nace fruto del acuerdo entre CPA (Centro de Formación Audiovisual) y la Fundación San Valero, una entidad con más de 60 años de experiencia docente. اطلاعات محدود