البته در اجرای مراسم در کران مینو: شواهد باستان شناسی و نمادین

E-Learning University of Athens

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

البته در اجرای مراسم در کران مینو: شواهد باستان شناسی و نمادین

E-Learning University of Athens

شواهد باستان شناسی و تاریخی

مینو کرت یک فرهنگ غنی، متنوع و پیچیده است که دستاوردهای آن در هر جنبه ای از زندگی مورد مطالعه قرار گرفته و هنوز در سراسر جهان مورد مطالعه قرار گرفته است. در این دوره ، ما قصد داریم بیشتر درک اهمیت آیین های مینو و ارتباط آنها با آیین های تمدن های مدرن داشته باشیم. این مراسم، مجموعی از شیوه هایی است که دارای شخصیت معنوی و یا نمایشی است. این نیز به عنوان عملکرد یک عمل با رسم و رسوم در نظر گرفته شده است.

محتوای این دوره آنلاین، فرصتی برای دیدار با جهان است که در آن خدایان، الهه ها، هیولاها، سمبول های جادویی و مذهبی نقش مهمی ایفا می کنند. فکر کنید که چگونه بسیاری از آیین های مشابه، با یک ماده رسمی، امروزه به عنوان نقاط عطف در زندگی ما عمل می کنند. تمام موارد فوق در بخش آنلاین این بخش و در بخش هنر و فرهنگ بیشتر و دقیقتر مورد تجزیه و تحلیل قرار میگیرند. پس از موفقیت آمیز بودن درس، شرکت کننده یک گواهینامه آموزشی دریافت خواهد کرد در حالی که تجربه یک تجربه شگفت انگیز را دریافت می کند.

PROFILE PARTICIPANT

این برنامه نه تنها به دانشآموزان باستانشناسی بلکه همچنین برای مردم وسیعتر، به ویژه کسانی که علاقمند به زمانهای پراستفاده / پروژستیک در منطقه دریای مدیترانه شرقی است، اهمیت دارد.

اهداف برنامه

در این برنامه ما قصد داریم به موضوع اجرای آیین Minoan که به واسطه شواهد باستان شناسی و روانشناختی مستند شده است را مورد توجه قرار دهیم. به طور کلی، روایات در محدوده های خاص، در یک رشته خاص و احتمالا در دوره های خاصی انجام شده است. فرهنگ مادری اطلاعات کافی برای فعالیت های مذهبی در فضای باز (قسمت های باز از مقبره ها، حوالی ها) و همچنین در داخل خانه ها (غارها، زیارتگاه های داخلی و مذهبی) فراهم می کند. Iconographic، به عنوان مثال نقاشی های دیواری، مهر و موم و مهر و موم، مدل های خاک رس، گلدان های سنگی و غیره، اطلاعات ما را در مورد آنچه که به عنوان اقدامات مذهبی یا آیینی شناخته شده است، غنی می کند. به دنبال مجموعه ای از معیارها می توان یک دسته بندی از مقالات Minoan: فداکاری، batiklic، costuming، flower، ritual initiation و غیره ادامه داد. با این حال، به عنوان مطالعه Minoan کرت ادامه، شواهد تصویری پیچیدگی مشکل به طور کلی ثابت می کند.

توضیحات برنامه

درس 1: مقدمه - شواهد باستان شناسی و نمادین (قربانی فاجعه)

اولا، ما مقدمه ای بر موضوع عملکرد آیینی مینو می کنیم که به واسطه شواهد باستان شناسی و نمادین، مستند شده است و پس از آن ما با امپراطوری در آیین های قربانی نیز ادامه می دهیم.

درس 2: شواهد نمادین (روایات Baetylic - Robe)

در اینجا ما قصد داریم به موضوع تمثیل آیینی Minoan اشاره کنیم که به واسطه شواهد تاریخی با تاکید بر آیین های Baetylic و Robe نشان داده شده است.

درس 3: شواهد نمادین (مراسم گل جوایز)

در این درس ما قصد داریم به موضوع تمثیل آیینی Minoan که به واسطه شواهد تاریخی و با تاکید بر مراسم گل و مقدمات آغازین، مستند شده است.

درس 4: شواهد تاریخی (ریاضی رقص- فراموشی - موسیقی)

در نهایت، ما به موضوع مسابقه آیین مینو می پردازیم که مستند از شواهد نمادین با تاکید بر رقص رقص، فرقه و موسیقی است.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی


آخرین به روز رسانی December 28, 2017
مدت زمان و قیمت
این دوره Online
Start Date
تاریخ شروع
ژوئن 2019
Duration
مدت زمان
Price
قیمت
100 EUR
Locations
یونان - Athens, Central Athens
تاریخ شروع : ژوئن 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
ژوئن 2019
یونان - Athens, Central Athens
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات