البته در امنیت سایبر: ایمنی در خانه، آنلاین، در زندگی

FutureLearn

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

البته در امنیت سایبر: ایمنی در خانه، آنلاین، در زندگی

FutureLearn

این دوره سه هفته ای رایگان آنلاین، به بررسی امنیت شبکه های رایانه ای شامل امنیت حریم خصوصی، امنیت و امنیت در خانه می پردازد.

چرا دوره ها شرکت کنید.

در جهان مدرن، امنیت اطلاعات دارای نفوذ بر همه ما: در خانه، در محل کار، آنلاین و در زندگی به طور کلی. مانند بسیاری از اختراعات که قبل از رفته اند، اینترنت و وب، ابر و اینترنت اشیاء را با آنها مزایای بسیاری است، اما همچنین باز کردن امکانات جدید برای فعالیت های جنایی. بنابراین باید از تماس با این دنیای جدید اجتناب کنید؟ این دوره آموزشی آنلاین رایگان ارائه یک جایگزین، شما را با ارائه دانش به تصمیم گیری آگاهانه.

درک موضوعات کلیدی در امنیت سایبری

این دوره شما را به برخی از موضوعات کلیدی فعلی در تحقیقات سایبرزنیک معرفی می کند و نشان می دهد که چگونه با زندگی روزمره ارتباط دارند. ما در حفظ حریم خصوصی چگونه حرکت به ذخیره سازی آنلاین اطلاعات شخصی تاثیر می گذارد، چگونه پرداخت آنلاین را می توان با خیال راحت ساخته شده، و چگونه گسترش دستگاه های "هوشمند" را تحت تاثیر قرار امنیتی است. در طی سه هفته از این دوره، ما از این موضوعات به دیدگاه های مختلف نگاه خواهیم کرد: کاربر، مهاجمان بالقوه و یک کسب و کار. ما همچنین به بحث در مورد چگونگی تحقیقات در حال انجام در دانشگاه نیوکاسل آدرس این موضوع است. حریم خصوصی آنلاین: حفظ حریم خصوصی چیست؟ ما با نگاه کردن به باورها و اعمال خود ما شروع که آن را به دادن داده های ما آنلاین می آید. ارزش از اطلاعات شخصی ما را به کسب و کار چیست؟ و چگونه می تواند به شما پیدا کردن آنچه که اطلاعات مربوط به شما به راحتی در دسترس آنلاین؟ ایمنی پرداخت: ما هر روز پرداخت می کنیم، اقلام را در فروشگاه خرید می کنیم و موارد آنلاین را خریداری می کنیم، اما این پرداخت ها چقدر امن هستند؟ پول ما چگونه است؟ تمام روش های پرداخت پول نقد، کارت اعتباری / بدهی، چک و بیت کوین، بین امنیت و راحتی است. ما به مسابقه دائما در حال تحول بین تقلب پرداخت و اقدامات امنیتی که برای جلوگیری از تقلب استفاده می شود نگاه خواهیم کرد. امنیت در خانه: با افزایش تعداد خودمختار، دستگاه های فعال اینترنتی در خانه ها و اتومبیل های ما، در مچ دست ما و در لباس های ما، چگونه می تواند آنها سوء استفاده شود؟ و آنچه می تواند ما در مورد درک انجام و پاسخ به خطرات و تهدیدات؟

از محققان و پزشکان سایبری مراقبت کنید

این دوره توسط محققان و پژوهشگران از دانشگاه نیوکاسل از علوم رایانه، یک مرکز شناخته شده علمی تعالی در تحقیقات امنیت سایبر (ACE-CSR) ارائه شده است. این گروه تحقیقاتی در زمینه هایی مانند رمزنگاری و تضمین اطالعات را با تمرکز بر درک عناصر انسانی امنیت سایبری - قربانیان، محققین و مهاجمان انجام می دهد. هر موضوع توسط یک متخصص تحقیقات در این زمینه شد. واحد منطقه جرایم سایبری منطقه شمال شرق (انگلستان) گفت: من تحت تاثیر قرار گرفتم. محتوای است که واقعا مربوطه و پویا و نه فقط راهنمایی های امنیتی اساسی خود را - کمی بیشتر به آن از آن وجود دارد. آن را بسیار کاربر تعاملی است.

چه موضوعات به شما را پوشش خواهد داد؟

 • حریم خصوصی آنلاین: حفظ حریم خصوصی چیست؟ ما با نگاه کردن به باورها و اعمال خود ما که آن را به دادن داده های ما آنلاین می آید آغاز شد. ارزش از اطلاعات شخصی ما را به کسب و کار چیست؟ و چگونه می تواند به شما پیدا کردن آنچه که اطلاعات مربوط به شما به راحتی در دسترس آنلاین؟
 • ایمنی پرداخت: ما هر روز پرداخت می کنیم، اقلام را در فروشگاه خرید می کنیم و موارد آنلاین را خریداری می کنیم، اما این پرداخت ها چقدر امن هستند؟ پول ما چگونه است؟ تمام روش های پرداخت پول نقد، کارت اعتباری / بدهی، چک و بیت کوین، بین امنیت و راحتی است. ما در مسابقه دائما در حال تحول بین تقلب پرداخت و اقدامات امنیتی مورد استفاده برای جلوگیری از تقلب قرار گرفتیم.
 • امنیت در خانه: با افزایش تعداد خودمختار، دستگاه های فعال اینترنتی در خانه ها و اتومبیل های ما، در مچ دست ما و در لباس های ما، چگونه می تواند آنها سوء استفاده شود؟ و آنچه می تواند ما در مورد درک انجام و پاسخ به خطرات و تهدیدات؟

چه شما خواهد رسیدن؟

 • کاوش تجارت آف بین امنیت و راحتی در زندگی روزمره
 • توضیح مباحث کلیدی در امنیت سایبری
 • بحث تمرین خوبی در دادن اطلاعات آنلاین
 • ارزیابی ارزش از اطلاعات شخصی به کسب و کار تجاری
 • کاوش در نبرد در حال تحول بین تقلب پرداخت و پیشگیری از تقلب
 • بررسی خطرات و mitigations در استفاده ما از دستگاه های "هوشمند"

دوره برای چه کسانی است؟

این دوره مناسب افرادی است که دارای دانش و اطلاعاتی در مورد امنیت سایبری، برخی از فناوری اطلاعات و علاقه به پیدا کردن وضعیت عمل در امنیت سایبری و همچنین مسیرهای تحقیق در آینده است.

متفرقه

 • دوره آنلاین رایگان
 • مدت زمان: 3 هفته
 • 3 ساعته
 • گواهینامه های موجود
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی
FutureLearn
مدت زمان و قیمت
این دوره Online
Start Date
تاریخ شروع
نوامبر 2019
Duration
مدت زمان
پاره وقت
تمام وقت
Price
قیمت
رایگان
دوره های آنلاین رایگان
Locations
بریتانیا - UK Online
تاریخ شروع : نوامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
نوامبر 2019
بریتانیا - UK Online
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات