البته در باستان شناسی: از حفاری به آزمایشگاه و فراتر از آن

FutureLearn

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

البته در باستان شناسی: از حفاری به آزمایشگاه و فراتر از آن

FutureLearn

مطلع مقدمه مطالعه باستان شناسی، کاوش اکتشافات هیجان انگیز در واله از Pewsey را، نزدیک به استون هنج و Avebury.

نگاهی به سفر مجازی به درست واله از Pewsey را

ما می شود به شما نشان در اطراف مدرسه در مزرعه ما - یک حفاری یک ماهه در واله از Pewsey را، که یک سایت نسبتا دست نخورده در مقایسه با همسایگان در جهان مشهور است، استون هنج و Avebury.

واله از Pewsey را قفسه سینه گنج باستان شناسی است و گوهر تاج آن ماردن است. ساخته شده در اطراف 2400 قبل از میلاد، ماردن بزرگترین هنج در کشور و یکی از مهم ترین آثار تاریخی اما حداقل درک ماقبل تاریخ بریتانیا است.

هر شی دارای یک داستان به ما بگویید و ما را بررسی چگونه باستان شناسان رنگ یک تصویر زنده از آنچه که زندگی در دوران نوسنگی از طریق مجموعه ای حیرت انگیز از کشفیاتی که در این بخش زیبا از انگلستان بود.

کاوش در هر جنبه ای از باستان شناسی

حفاری های باستان شناسی است و نه فقط رسوندند تا با ماله به حفاری. نقاشی بر روی مطالعات موردی از مدرسه در مزرعه ما، شما پیدا کردن در مورد هر جنبه ای از باستان شناسی، از تصمیم گیری در آن به حفاری به جمع آوری، ثبت و ذخیره سازی ساخته شده است.

ما تکنیک های حفاری مانند نقشه برداری توپوگرافی و معادن سنگ باز علمی بررسی می کنیم. و از طریق اکتشافات مشخص در واله از Pewsey را، ما یک نگاه دقیقتری به آنچه شما می توانید با یک مصنوع کار را هنگامی که شما آن را پیدا کرده ام.

یاد بگیرند که چگونه می توانید باستان شناسی مردگان

یکی از یافته های جذاب ترین و چشم باز از همه یک سایت دفن و یا قبر، فراهم می کند که بینش جذاب به گذشته است. در هفته 2، ما از روش های باستان شناسی به کار در این مطالعه از مردگان را بررسی کند. چه کاری می تواند بقایای اسکلت ما را در مورد که در آن کسی زندگی می کردند، شغل و سلامت خود بگویید؟

چه شما خواهد رسیدن؟

  • توضیح دهید که چگونه یک حفاری باستان شناسی کار می کند، از مراحل برنامه ریزی، از طریق حفاری، به تجزیه و تحلیل و ذخیره سازی از آثار باستانی
  • خلاصه ویژگی های اساسی از تمام دوره های باستان شناسی از میانسنگی به دوره پس از قرون وسطی (c.8000 BC-AD 1900)
  • توصیف راه های اصلی که در آن باستان شناسان تجزیه و تحلیل اسکلت انسان
  • بحث برخی از مسائل کلیدی پیش روی باستان شناسی امروز

دوره برای چه کسانی است؟

هیچ تجربه قبلی از باستان شناسی مورد نیاز است. این دوره برای هر کسی علاقه مند به تحصیل در رشته باستان شناسی در دانشگاه طراحی شده است. با این حال، هر کسی با توجه مشتاق در باستان شناسی بسیار خوش آمدید به پیوستن به ما بیش از حد.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
FutureLearn
مدت زمان و قیمت
این دوره Online
Start Date
تاریخ شروع
نوامبر 2019
Duration
مدت زمان
پاره وقت
Locations
بریتانیا - UK Online
تاریخ شروع : نوامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
نوامبر 2019
بریتانیا - UK Online
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات