البته در بیوانفورماتیک بالینی: باز کردن قفل ژنومیک در بهداشت و درمان

FutureLearn

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

البته در بیوانفورماتیک بالینی: باز کردن قفل ژنومیک در بهداشت و درمان

FutureLearn

این دوره آموزشی آنلاین رایگان با هدف بالا بردن آگاهی در میان متخصصان مراقبت های بهداشتی از نقش بیوانفورماتیک بالینی و ژنومیک در بهداشت و درمان امروز. ما نشان خواهد داد که چگونه نظم و انضباط بالینی بیوانفورماتیک یک پل مهم بین علم لبه برش و تحویل دارو ژنومی در عمل بالینی فراهم می کند. با درک نقش یک انفورماتیسین زیستی بالینی آن روشن خواهد شد که چگونه جدایی ناپذیر آنها به حصول اطمینان از فرصت سودمند از طب ژنومی به طور کامل در مراقبت از بیمار متوجه می شود.

کشف پتانسیل بیوانفورماتیک بالینی

این هم هیجان انگیز است. ما در حال حاضر شروع به توالی ژنوم کامل در درمانگاه، اطلاعات شخصی ترین ما می توانیم در یک بیمار است. ما می توانید شروع به ببینید که چگونه انواع ژنوم ممکن است بر سلامت تاثیر و ما می توانیم دارو واقعا دقیق به بیماران منحصر به فرد به طور مستقیم. این است که بدون چالش های آن است. ژنوم یک مقدار زیادی از اطلاعات است. شناسایی نوع مسبب (بخش در ژنوم است که می تواند یک تغییر در سلامتی شود) است که به دنبال یک سوزن در انبار کاه. اما آنچه این عبارت در واقع چیست؟ این دوره شما را به جهان از انفورماتیسین زیستی بالینی را و شما نشان می دهد آنچه در پشت صحنه در هنگام پیدا کردن که سوزن در داده های ژنومی است. آن را نیز به شما نشان می دهد چه اتفاقی می افتد بالینی بعدی و سهم مهم انفورماتیسین زیستی به سفر بیمار.

کاوش در روش بیوانفورماتیک بالینی

بیوانفورماتیک بالینی شامل ابزار و فن آوری است که نیاز به یک مجموعه ای از مهارت ها و تخصص. با استفاده از تکنیک تعیین توالی نسل بعدی و تجزیه و تحلیل داده ها اجازه می دهد تا انفورماتیسین زیستی برای فیلتر کردن و طبقه بندی اطلاعات از ژنوم انسان است. این دوره این روش ها و فرآیندهای به زندگی با استفاده از مطالعات موردی، مصاحبه با bioinformaticians و یک میزبان از فعالیت برای کمک به شما در درک اصول اولیه بیوانفورماتیک بالینی به ارمغان بیاورد.

بررسی نقش بیوانفورماتیک بالینی در مراقبت های بهداشتی

نقش بیوانفورماتیک بالینی می تواند به عنوان ارائه یک لینک بین علوم رایانه و زیست شناسی دیده می شود و این کار مستلزم ابزار و فن آوری است که نیاز به مهارت و تخصص خاص. با استفاده از تکنیک نسل بعدی توالی (NGS) و bioinformaticians تجزیه و تحلیل داده و دانشمندان بالینی می تواند شناسایی، فیلتر و طبقه بندی انواع موجود در ژنوم انسان در ارتباط با بیماری ژنتیکی است. این دوره این روش ها و فرآیندهای به زندگی با استفاده از مطالعات موردی، مصاحبه با bioinformaticians و یک میزبان از فعالیت برای کمک به شما در نقش و اهمیت آن در بهداشت و درمان ژنومی درک است. همچنین شما می خواهد قادر به دیدن مزایا و چالش های به بیوانفورماتیک بالینی در رابطه با مسائل اخلاقی گسترده تر مانند کسانی که مربوط به مدیریت داده ها می شود - ما می شود پرسیدن سوال در مورد چگونه داده های بیمار ذخیره شده است و که به آن دسترسی دارد.

ادامه توسعه حرفه ای

در این دوره شما یک فرصت برای خرید یک بیانیه مشارکت که هر دو یک رکورد فیزیکی و دیجیتال مشارکت خود را ارائه خواهد کرد. شما ممکن است این مفید برای نشان دادن شواهد رسمی ادامه توسعه حرفه ای (CPD)، تعهد به کار خود را، و یا از آگاهی خود را از مسائل در مورد یک موضوع خاص را پیدا

چه موضوعات به شما را پوشش خواهد داد؟

 • ژنومیک و بیوانفورماتیک
 • داده ها و تشخیص
 • ابزار و گردش کار
 • داده ها و اخلاق
 • مطالعات موردی

چه شما خواهد رسیدن؟

 • نقش یک انفورماتیسین زیستی بالینی توصیف در ساخت یک تفاوت در سفر بیمار
 • توضیح دهید که چگونه بیوانفورماتیک بالینی یک پل مهم میان پژوهش لبه برش از ژنومی پزشکی با نکات و حساسیت از یک محیط بالینی فراهم می کند
 • شناسایی انواع ابزار و فن آوری انفورماتیسین زیستی بالینی با استفاده از فیلتر و طبقه بندی اطلاعات از ژنوم انسان
 • کاوش در مراحل بیوانفورماتیک گردش کار بالینی
 • استفاده از دانش بیوانفورماتیک بالینی به مطالعات مورد بالینی
 • توضیح ملاحظات اخلاقی که نیاز به ساخته شده در هنگام کار با داده های ژنومی
 • بررسی چالش های روزانه معمولی در حال توسعه بیوانفورماتیک حمایت از انقلاب ژنومی در بهداشت و درمان

دوره برای چه کسانی است؟

این دوره است که در متخصصان مراقبت های بهداشتی فعلی، که علاقه مند به یادگیری بیشتر در مورد نقش بیوانفورماتیک بالینی و همچنین با توجه به در استفاده از ژنتیک در بهداشت و درمان قابل اجرا به مردم است.

آن است که لازم نیست به تجربه قبلی یا دانش بیوانفورماتیک یا ژنومیک اگرچه اصطلاحات پزشکی استفاده می شود و البته طراحی شده است که قابل اجرا به تمرین متخصصان مراقبت های بهداشتی.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی
FutureLearn
مدت زمان و قیمت
این دوره Online
Start Date
تاریخ شروع
نوامبر 2019
Duration
مدت زمان
پاره وقت
Price
قیمت
رایگان
Locations
بریتانیا - UK Online
تاریخ شروع : نوامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
نوامبر 2019
بریتانیا - UK Online
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات