البته در دین و درگیری

FutureLearn

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

البته در دین و درگیری

FutureLearn

بسیاری از درگیری در جهان امروز از نظر مذهبی قاب است، اما بحث های زیادی و سردرگمی در مورد دقیق نمایشنامه دین نقشی در این درگیری وجود دارد. به گفته برخی، درگیری و خشونت ذاتی دین است. دیگران ادعا که دین تنها پوشش که تحت آن درگیری های اجتماعی، اقتصادی یا سیاسی می جنگید از. اولین قدم برای حل اختلافات مذهبی قاب درک نقش مذهب در آنها، و این چیزی است که این دوره آنلاین رایگان است در مورد.

نقطه عزیمت ما این است که دین به معنی چیزهای مختلف در شرایط مختلف و به مختلف (گروه) مردم است. لذا هدف از این دوره این است که نشان دهد چگونه یک درگیری مذهبی قاب را می توان در زمینه های فرهنگی و سیاسی گسترده تر از این درگیری مطالعه قرار گرفت. در مواد البته، ما به تنظیمات مختلف مذهبی، فرهنگی و سیاسی اشاره خواهیم کرد. علاوه بر این، ما از شما دعوت به شرکت در برخی از فعالیت های تحقیقاتی نسبتا کم در محیط خود و مقایسه یافته های خود را با کسانی که از دانشجویان همکار.

در دو هفته اول، ما در مورد چگونگی مفاهیم دین، درگیری و خشونت به لحاظ تاریخی و متقابل فرهنگی را درک شده، و پرداختن به این پرسش که چگونه آنها مرتبط است. این شما را قادر به فراتر از فکر کردن در مورد دین به صورت یک علت غیر قابل اجتناب برای درگیری و یا صرفا بهانه ای برای پنهان درگیری دنیوی تر از علاقه است.

هفته سوم در این سوال که چرا درگیری های مذهبی به نظر می رسد برای افزایش در اواخر قرن 21 و اوایل 20، تمرکز دارد. در هفته چهارم، ما مطالعات موردی مانند اختلافات بر سر سیاست های سقط جنین در ایالات متحده و ظهور در شرق میانه تجزیه و تحلیل. در هفته پنج، ما توجه خود را به نقش دین در ایجاد صلح و آشتی تغییر.

البته نتیجه گیری با انتساب که در آن شما ابزار تحلیلی تازه به دست آورد خود را اعمال برای نوشتن یک مقاله جلسه در نقش دین در یک وضعیت درگیری خاص از انتخاب خود شما.

نقش های مختلف از دین در درگیری: پس از تکمیل این دوره، شما دانش و مهارت های تحلیلی به توسعه تفکر منتقدانه را به یکی از فوری ترین مسائل جهان امروز به دست آورد.

چه شما خواهد رسیدن؟

  • توصیف توسعه تاریخی تعاریف دین
  • شناسایی عوامل مختلف است که به درگیری مذهبی قاب کمک
  • ارزیابی امروزی درگیری مذهبی قاب در، زمینه اجتماعی و فرهنگی و سیاسی تاریخی خود
  • شناسایی متون اصلی در مطالعه ی دین و درگیری
  • مهارت های خواندن انتقادی برای تجزیه و تحلیل متون پیچیده علمی
  • توضیح ایده های پیچیده به مخاطبان عام

دوره برای چه کسانی است؟

این دوره برای زبان آموزان مقطع کارشناسی که علاقه مند به تجزیه و تحلیل رابطه بین دین و درگیری از دیدگاه علوم اجتماعی طراحی شده است. اگر چه هر کسی که با علاقه به موضوع می توانید بپیوندید.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
FutureLearn
مدت زمان و قیمت
این دوره Online
Start Date
تاریخ شروع
اکتبر 2019
Duration
مدت زمان
پاره وقت
Price
قیمت
رایگان
Locations
بریتانیا - UK Online
تاریخ شروع : اکتبر 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
اکتبر 2019
بریتانیا - UK Online
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات