توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درختان زیتون و روغن زیتون در حوضه دریای مدیترانه به عنوان انسانهایی که مقدس هستند به عنوان روایات باستانی، ارزشمند هستند و به عنوان هدیه خداوند به انسان محسوب می شوند و به چشم اندازهای حاکم بر آن می رسند. این دوره به تاریخ و فرهنگ درخت زیتون و روغن زیتون مربوط می شود، در حالیکه بر ارزش غذاییشان تأکید دارد.

در این دوره آنلاین شما خواهید آموخت که چگونه روغن زیتون را طبق مشخصات کیفی آن و نحوه تولید روغن زیتون با کیفیت بالا طبقه بندی کنید. شما همچنین خواهید آموخت که چگونه روغن زیتون منبع الهام و نحوه استفاده چند هنرمند از آن برای ایجاد آثار هنری از زمان های قدیم تا امروز است. محتوای این دوره، ارقام و ویژگی های زیتون و انواع مختلف روغن زیتون را ارائه می دهد که به منظور مصرف و استفاده از دستورالعمل های رژیم مدیترانه ای مدیترانه مورد استفاده قرار می گیرند.

آخرین و مهمترین نکته این درس این است که چگونه روغن زیتون مهم است، چگونه می تواند رژیم غذایی روزانه ما را به دست آورد و علاوه بر این، چگونه می تواند به حفظ یک شیوه زندگی سالم کمک کند. تمام موارد فوق در بخش آنلاین این بخش و در بخش هنر و فرهنگ بیشتر و دقیقتر مورد تجزیه و تحلیل قرار میگیرند.

PROFILE PARTICIPANT

این دوره مربوط به کسانی است که علاقه خاصی به تاریخ و فرهنگ درخت زیتون و روغن زیتون و ارزش غذایی آن دارند.

اهداف برنامه

هدف اصلی این دوره این است که الیورر را در تماس با زیتون و روغن زیتون دریافت کنید تا بتوانید اهمیت و مزایای زندگی روزانه خود را تشخیص دهید.

به طور خاص، دوره تمرکز بر:

  • مسیر روغن زیتون و زیتون از طریق سنین و اهمیت آنها در زندگی روزمره یونان باستان و مدرن با توجه به تغذیه، سلامت، هنر، فرهنگ، سنت و مذهب.
  • انواع زیتون های رشد شده در یونان و ویژگی های زیتون.
  • انواع مختلف روغن زیتون به بازار عرضه می شود (باکره، باکره فوق العاده، تصفیه شده، روغن زیتون PDO، ارگانیک و غیره) بسته به ترکیبات و ویژگی های کیفیت
  • تولید نفت با کیفیت بالا و انواع اصلی آسیاب ها
  • ویژگی های رژیم مدیترانه ای و نقش نفت در این
  • مزایای روغن زیتون در رژیم غذایی روزانه و سهم آن در سلامت

توضیحات برنامه

رشد زیتون یکی از مهمترین فرهنگ های مرتبط با زندگی و تکامل بشریت است. حضور درخت زیتون از زمان ظهور زندگی انسان در سیاره ما بخش مهمی از تغذیه روزانه است. اما زیتون در مدیترانه چگونه بود؟ تاریخچه فرهنگی و استفاده از آن در دوران باستان چیست؟ سنت تاریخی آن، پیوندهای آن با دین و هنر چیست؟ چگونه می توانیم روغن زیتون را طبقه بندی کنیم، برای تشخیص و نحوه تولید روغن زیتون با کیفیت بالا؟ ارزش تغذیه ای این محصولات و خواص بیولوژیکی آنها چیست؟ در نهایت، روغن زیتون بخش مهمی از رژیم مدیترانه ای و منافع مصرف آن است؟

این برنامه با هدف پاسخ به تمام این سوالات از طریق اطلاعات بر اساس حقایق علمی و تاریخی، مقالات پژوهشی، فیلم ها و مصاحبه ها طراحی شده است تا دانش آموزان را به دنیای جادویی زیتون و روغن زیتون تبدیل کند.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 26 برنامه دیگر ارائه شده توسط E-Learning University of Athens »

این دوره Online
Start Date
ژوئن 2019
Duration
Price
150 EUR
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
ژوئن 2019
آخرین مهلت تقاضا

ژوئن 2019