توضیحات رسمی را مطالعه کنید

شراب بخشی از میراث فرهنگی یونان است ، تولید آن و سنت همراه آن برای بیش از 4،000 سال وجود دارد! در اساطیر یونانی، ما خدایان المپیک را که قاعده کیهان هستند، پیدا می کنیم. یکی از دوازده نفر دیونیسوس است که به عنوان خدای رحم و شراب شناخته می شود، همچنین به عنوان باکوس شناخته می شود. علاوه بر این، یونانی ها نقل قول های فلسفی زیادی در مورد شراب داشتند. افلاطون معتقد بود که "شراب با شجاعت قلب را پر می کند" و Euripides که "جایی که شراب وجود دارد هیچ عشق وجود دارد".

در این دوره آنلاین، شما در مورد تاریخ فرهنگی شراب و نحوه تولید آن اولا یاد خواهید گرفت. شما همچنین فرصتی برای یادگیری اسرار و تکنیک های مورد نیاز برای استفاده از شراب خود خواهید داشت.

علاوه بر این، البته به ارزش غذایی شراب، چگونگی ترکیب و ترکیب غذا و چگونگی سودمندی آن برای سلامت شما میرسد. این دوره به طور کامل برای هر کس که دوست دارد تمام جزئیات تاریخی و اسطوره مربوط به محصول الهی را یاد بگیرد.

سرانجام، این تمرکز بر اهداف تولید شراب، به عنوان منبع الهام و یا به عنوان کمک مالی متمرکز است. بخش الهام بخش به نحوی با فرهنگ و دین همراه است، همانطور که در آثار هنری مانند نقاشی، مجسمه ها و سرامیک به تصویر کشیده شده است. تمام موارد فوق در بخش آنلاین این بخش و در بخش هنر و فرهنگ بیشتر و دقیقتر مورد تجزیه و تحلیل قرار میگیرند. پس از موفقیت آمیز بودن درس، شرکت کننده یک گواهینامه آموزشی دریافت خواهد کرد.

PROFILE PARTICIPANT

این دوره در راستای منافع هر کسی در شراب، تاریخ آن و بعد فرهنگی آن است. سخنرانی در مورد انواع مختلف شراب و همچنین تولید و مزه آن نیز به هر کسی که با علائق آشنا به آن اشاره شده است.

اهداف برنامه

از زمان قدیم، شراب به شدت ارزشمند بوده و نقش مهمی در مذهب و عبادت مسیحی ایفا کرده است. امروزه، توسط تسترهای تجربه شده مورد ارزیابی قرار گرفته است. این می تواند به میزان قابل توجهی وعده غذایی ما را افزایش داده و سلامت ما را حفظ کند. و حتی اگر در حین ساخت و ساز چیزی اشتباه باشد، می توان آن را بسیار آسان تنظیم کرد.

این برنامه با هدف آشنایی دانش آموزان با:

  • تاریخ شراب
  • اهمیت شراب و شراب برای دین مسیحی
  • خصوصیات شراب در هنگام آزمایش مورد ارزیابی قرار گرفت
  • دسته اصلی از شراب یونانی
  • چگونه شراب با غذا هماهنگ می کند
  • اثر شراب بر سلامت چیست؟
  • نحوه ساخت، چگونگی نوشیدن و نحوه سقوط شراب

هر کسی که علاقه مند به موضوعات فوق باشد، به عنوان یک دانش آموز بالقوه در نظر گرفته می شود.

توضیحات برنامه

این برنامه شامل 2 ماژول است. ماژول 1 به 2 درس تقسیم می شود در حالی که ماژول 2 به 2 به صورت زیر تقسیم می شود:

MODULLE 1 تاریخچه فرهنگی شراب

درس 1 تاریخچه
در این درس، ما یک سفر هیجان انگیز با شراب یونانی را به عنوان راهنمای ما انجام می دهیم. ویجت و تولید شراب در یونان یک تاریخ طولانی دارد که طولانی تر از هر کشور دیگری در جهان است و ریشه های آنها در غبار زمان گم شده است. این فعالیت ها هزاران سال پیش در دوران ماقبل تاریخ آغاز شده و تا امروز ادامه دارد.

درس 2 فرهنگ شراب و یونانی
در درس دوم ما فرصتی برای بررسی تاثیر شراب و ارتباط آن با فرهنگ و مذهب یونان خواهیم داشت. در همین حال، ما بحث خواهیم کرد که چگونه فرهنگ شراب یونانی بر روی آثار هنری متعددی مانند نقاشی ها، مجسمه ها و سرامیک تصویر می شود. بدون شک، می توان گفت که شراب، نیروی محرکه فرهنگ روشنفکرانه بوده است، چرا که منبع الهام و یا کمک مالی بود.

MODULLE 2 چطور می توانم شراب خودم و کلاه های عظیم را به منظور استفاده از آن

هدف ماژول این است که در مورد شراب و اسرار مورد نیاز برای شناختن و لذت بردن از شراب ویژه و قطعا منحصر به فرد خود یاد بگیرند.

درس 1 اجازه دهید یکدیگر را بهتر بدانیم
در درس اول ما می دانیم که تست ارگانوپاتی شراب و ویژگی های آن، که در طول مزه ارزیابی می شود. علاوه بر این، ما خود را با دسته های شراب یونانی آشنا می کنیم و از طریق مناطق وحشی یونان هدایت می کنیم.

علاوه بر این، ما کشف جهان جادویی ترکیبات غذایی و شراب، و همچنین مزایای بی شماری از انگور و شراب برای سلامتی است. در نهایت، ما کشف آنچه گوگرد است، که در برچسب شراب ذکر شده است و یک عنصر آن است.

درس 2 تولید، پیری و ... نوشیدن
در نهایت، ما تبدیل به شرابداران می شویم، زیرا این چیزی است که بسیار آسان است و نتایج آن ما را واقعا افتخار می کند! ما یاد می گیریم که چه تجهیزاتی برای تولید شراب خود و نحوه تولید آبزیان، بسته به رنگ شراب، مورد نیاز است. ما اسرار حفظ و پیری شراب را کشف می کنیم و، البته، چگونه از آن لذت ببریم!

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 26 برنامه دیگر ارائه شده توسط E-Learning University of Athens »

این دوره Online
Start Date
ژوئن 2019
Duration
Price
120 EUR
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
ژوئن 2019
آخرین مهلت تقاضا

ژوئن 2019