البته در شکسپیر و جهان خود را

FutureLearn

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

البته در شکسپیر و جهان خود را

FutureLearn

ویلیام شکسپیر یکی از نویسندگان معروف ترین از همه زمان ها است. 2016 سالگرد 400 از مرگ او، کلمات او الهام گرفته اند و مردم از سراسر جهان برای قرن ها نقل مکان کرد.

چقدر ما در مورد زمینه های فرهنگی شکسپیر و تأثیرات و به همین دلیل آثار او را تحمل کرده اند می دانید؟ برای به دست آوردن یک حس واقعی از چگونه جهان بارد اند در واقع نگاه و احساس، مشهور استاد دانشگاهی شکسپیر جاناتان باته خواهد شد کاوش مجموعه تحسین شده از شکسپیر محل تولد اعتماد. استاد باته همچنین آموزش سرب، با دکتر پائولا بایرن، در ادبیات جدید و سلامت روان: خواندن برای سلامت البته FutureLearn از وارویک.

هر هفته، استاد باته یک بازی خاص و تم های فرهنگی در کنار مجموعه ای از گنجینه های از آرشیو اعتماد در استراتفورد را بررسی کند. مواد یادگیری هفتگی خواهد شد را به شش بخش ویدئو شکسته، هر بررسی انواع آثار باستانی و بازی عصاره. این دوره با یک مقدمه به شکسپیر و زندگی خود را و محیط کار باز خواهد شد، در حال حرکت بر روی تم گسترده تر فرهنگی و مسائل مورد بررسی در نمایشنامه های او و با پایان دادن اکتشاف میراث او.

این البته نتیجه یک همکاری جدید هیجان انگیز بین دانشگاه وارویک و شکسپیر محل تولد اعتماد، موسسه خیریه پیشرو در جهان در ترویج آثار، زندگی و زمان ویلیام شکسپیر است. این دوره دسترسی بی سابقه ای به مجموعه تاریخی جذاب اعتماد از موزه، کتابخانه و آرشیو وضعیت ها ارائه می کنند. شما این شانس را به داخل خزانه شکسپیر محل تولد اعتماد که در آن هزاران نفر از آثار باستانی نگهداری می شوند نگاه کنید. این دوره همچنین شما را به برخی از مکان های کلیدی مرتبط با شکسپیر که از اعتماد نگاه کرد، از جمله خانه ای که او متولد شد و رشد کرد است.

این یک فرصت عالی برای تعامل با یک موضوع است که مردم برای قرن ها گرفتار، یادگیری از یک متخصص جهان در زمینه و لذت بردن از دسترسی منحصر به فرد در پشت صحنه تاریخی است.

دوره برای چه کسانی است؟

این دوره است که در هر کسی با توجه به شکسپیر با هدف؛ شما ممکن است یک دانش آموز دبیرستان و یا دانشجوی دانشگاه یا یک بازی قدم به طور منظم که مایل به کسب اطلاعات بیشتر در مورد شکسپیر. هیچ دانش قبلی از زندگی شکسپیر، تئاتر و جهان فرض بر این است: این چیزی است که شما را از این دوره یاد بگیرند. تنها پیش شرط تمایل به خواندن و تماشای نمایشنامه است.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
FutureLearn
مدت زمان و قیمت
این دوره Online
Start Date
تاریخ شروع
زمان ثبت نام باز است
Duration
مدت زمان
10 
پاره وقت
Price
قیمت
رایگان
Locations
بریتانیا - UK Online
تاریخ شروع : زمان ثبت نام باز است
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
زمان ثبت نام باز است
بریتانیا - UK Online
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات