البته در طراحی گل

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

ICI اجازه می دهد تا شکوفه حرفه ای خود را به معنای واقعی کلمه و ظاهرا با دوره طراحی گل ما. به نگه دارید تا با استانداردهای صنعت، البته ما این است که به خصوص توسط گل با تجربه توسعه یافته است. ما را در ارائه شما آموزش گل با کیفیت به گسترش دانش خود و افزایش مهارت های خود را در زمینه اختصاص یافته است.

نمای کلی دوره

  • مقدمه
  • ایجاد ترتیبات گل
  • کار استخدام
  • شروع خود را گل فروشگاه
  • گرفتن و نگه داشتن مشتریان

چشم انداز شغلی

فارغ التحصیلان دوره های گل ما هر روز کار صرف روشن زندگی مردم با خلاقیت خود را در تنظیم گل. علاوه بر این، آنها را وادار به کسب بسیار خوبی در این کار هیجان انگیز است. این که آیا آن شدن در یک فروشگاه گل تاسیس و یا باز کردن کسب و کار گلفروش خود را برای آزادی بیشتر و سود مالی به کار، ICI می تواند کمک به شما آن را به دست آورد.

شما نیز می توانید خلاقیت خود را هنگامی که شما را با انواع شکوفه برای مناسبت های مختلف و یا حتی برای روزهای عادی کار توسعه و پیدا کردن رضایت شخصی. یک گلفروش، شما می توانید مردم احساس بهتر و افزایش روابط.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

The International Career Institute (ICI) is a leader in distance education with some of the most diverse course offerings available to students. It is part of a network of affiliated colleges establis ... اطلاعات بیشتر

The International Career Institute (ICI) is a leader in distance education with some of the most diverse course offerings available to students. It is part of a network of affiliated colleges established in 1978 which together educate tens of thousands of students yearly worldwide. اطلاعات محدود
از وب سایت مدرسه دیدن کنید