توضیحات رسمی را مطالعه کنید

امروزه ما نسبت به محصولات زیبایی که ما استفاده می کنیم و مواد شیمیایی که در معرض آن قرار می گیریم، به طور فزاینده ای شک می کنیم. از آنجا که تنوع زیستی (یا تنوع زیستی) فلور در زمین بسیار زیاد است، تعداد زیادی از این گیاهان معطر و گیاهان دارویی برای اهداف زیبایی استفاده می شود.

مردم از زمان سحرگاه تاریخ بشر از محصولات طبیعی استفاده کرده اند. با این حال، فقط در انتهای قرن نوزدهم، ما شروع به دانستن چیزی درباره شیمی برخی از این محصولات کردیم. با افزایش دانش ما در مورد شیمی و علوم مرتبط، ما شروع به تکرار برخی از مواد شیمیایی طبیعی و در عین حال تغییر در این ترکیبات، و یا گاهی اوقات تولید کاملا جدید است.

در طول دهه گذشته علاقه شدید به استفاده از محصولات طبیعی، به ویژه در غذاها، لوازم آرایشی و طب مکمل و جایگزین، خصوصا پس از تصویب قانون بهداشت و آموزش مکمل غذایی (DSHEA) در سال 1994، افزایش یافته است . امید است که این برنامه به عنوان یک مرجع مفید و مفید برای اعضای فنی و غیر فنی فنی صنایع لوازم آرایشی و بهداشتی، معلمان و دانشجویان علوم و زمینه های مرتبط و همچنین عموم مردم که می خواهند بیشتر بدانند در مورد مواد طبیعی در زیبایی علوم پایه.

PROFILE PARTICIPANT

تحصیلات عالی و حرفه ای با منافع مربوطه و تجربه کاری و عموم مردم که می خواهند بیشتر در مورد مواد طبیعی در علم زیبایی شناختن داشته باشند .. لازم به ذکر است که این برنامه نیاز به دانش شیمی اولیه دارد.

پذیرش یا رد درخواست به متقاضیان آینده نگر به صورت جداگانه از طریق ایمیل صورت می گیرد.

اهداف برنامه

هدف از این برنامه، اطلاع رسانی به شرکت کنندگان در مورد گیاهان معطر و دارویی و نحوه استفاده از آنها برای تولید محصولات آرایشی است. این شرکت کننده با دنیای شگفت انگیز زیبایی صورت می گیرد.

زیبایی شناسی علم در مورد محصولات آرایشی، تحقیقات زیبایی و برنامه های کاربردی آنها است. بعضی از سوالات در اینجا مطرح شده است: یک محصول آرایشی، چه شرایطی از چنین فرمولاسيوني، چگونگی آن از یک دارو متفاوت است.

در چارچوب این برنامه، شرکت کنندگان یاد می گیرند که از زمان های قدیم، انسان ها به راحتی و به لحاظ اقتصادی می توانند لوازم آرایشی طبیعی برای سلامتی و مراقبت از پوست و بدن را با استفاده از مواد اولیه خام طبیعی تولید کنند.

در طول برنامه های ما، شرکت کنندگان در مورد مواد و تجهیزات را برای تولید و ساخت آرایشی موفق و ایمن یاد می گیرند.

شرکت کنندگان با گیاهان معطر و گیاهی اندمیک یونان و همچنین برخی از گیاهان و روغن های ضروری مورد استفاده قرار می گیرند. تجزیه و تحلیل عمیق جهان آروماتراپی و استفاده از روغن های ضروری نیز موجود است.

از طریق ماژول های این برنامه، دانش آموز یاد می گیرد که چگونه اسانس ها، گیاهان اصلی آروماتیک، خواص مفید آنها و همچنین نحوه کشت گیاهان را بدست آورند.

مرجع گسترده ای در مورد نحوه استفاده از تمام ترکیبات مفید از گیاهان معطر و دارویی و نحوه ترکیب این مواد در محصولات آرایشی می شود.

از این رو، مواد آموزشی ارائه شده، به غیر از دانش نظری و تعاریف، شامل دستورالعمل های آزمایش شده و دستورالعمل های گام به گام در مورد چگونگی تهیه لوازم آرایشی با استفاده از این مواد طبیعی (صابون، کرم صورت و بدن، شامپو و ژل دوش، روغن های ویژه و غیره).

این برنامه به فارغ التحصیلان تحصیلات عالی مانند بیولوژیست ها، متخصصان کشاورزی، پزشکان، داروسازان، فیزیوتر، شیمی، زیبایی، فیزیوتراپیست ها، متخصصان تغذیه و متخصصین دیگر از رشته های مرتبط با تجربه حرفه ای و عموم مردم که می خواهند بیشتر بدانند، در مورد مواد طبیعی در علم زیبایی

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 26 برنامه دیگر ارائه شده توسط E-Learning University of Athens »

این دوره Online
Start Date
ژوئن 2019
Duration
13 
Price
350 EUR
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
ژوئن 2019
آخرین مهلت تقاضا

ژوئن 2019