البته در مدیریت خرده فروشی

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

مدیریت فروشگاه های خرده فروشی مستلزم مهارت های خاص. برای برخورداری از چنین، ثبت نام در دوره مدیریت خرده فروشی ICI است. البته با بهره گیری از تکنیک های به کار توسط خرده فروشان موفق است. علاوه بر این، از آن خواهد شد از طریق آموزش از راه دور گرفته شده است، شما می توانید به راحتی از تحصیل در سرعت و مکان خود لذت ببرید.

نمای کلی دوره

در حال توسعه و به رسمیت شناختن مهارت های

شامل درس هایی در: (1) پیاده سازی آموزش کارکنان و (2) ارزیابی شایستگی محل کار پیشرو و مدیریت مردم

مدیریت منابع انسانی

شامل: (1) فراهم کردن یک محیط کاری ایمن، (2) اداره سیاست منابع انسانی، و (3) استخدام و انتخاب پرسنل

مدیریت منابع مالی

عملیات فروشگاه

شامل: (1) کنترل از فروشگاه امنیتی / از دست دادن و (2) کنترل موجودی

بازار یابی

شامل: (1) مدیریت عملیات از کالاها و فروشگاه و (2) مدیریت فروش و خدمات تحویل

چشم انداز شغلی

صنعت مدیریت خرده فروشی ارائه می دهد فرصت های شغلی پویا برای افراد واجد شرایط است. با یک آموزش ICI مدیریت خرده فروشی، شما می توانید یک فروشگاه خرده فروشی، خرده فروشی بدهید، مدیر فروش، مدیر کالا، و یا مدیر عملیات برای انواع کسب و کار. یک کارآفرین خرده فروشی و لذت بردن از یک شغل با ارزش است که هر دو سود آور و هیجان انگیز!

هیچ کمبود فرصت وجود دارد برای فارغ التحصیلان مدیریت خرده فروشی ما به عنوان آنها را تضمین می کند نشان می دهد مهارت در ایجاد، مدیریت و توسعه یک کسب و کار خرده فروشی. این که آیا شما چشم دوخته اند برای پیوستن به یک خرده فروش های محلی متوسط ​​به دست آوردن تجربه و یا ساخت یک حرفه ای با یک خرده فروش ملی شناخته شده، شما هرگز به اشتباه با برنامه مدیریت خرده فروشی رقابتی ICI است.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

The International Career Institute (ICI) is a leader in distance education with some of the most diverse course offerings available to students. It is part of a network of affiliated colleges establis ... اطلاعات بیشتر

The International Career Institute (ICI) is a leader in distance education with some of the most diverse course offerings available to students. It is part of a network of affiliated colleges established in 1978 which together educate tens of thousands of students yearly worldwide. اطلاعات محدود
از وب سایت مدرسه دیدن کنید