توضیحات رسمی را مطالعه کنید

جهانی شدن تجارت، استفاده گسترده از تجارت الکترونیک و فشار مشتری به طور مداوم به زمان سرعتی کوتاه، بر اساس زمان و هزینه بهره وری برای شرکت ها و سازمان های معاصر رقابت شدید ایجاد کرده است.

در عین حال، روند در حال ظهور در چشم انداز کسب و کار مانند استراتژی های سفارشی سازی و استقرار انبوه، مدل های کسب و کار پاسخگو (سیستم های کشش یا مرتب سازی)، برنامه های کاربردی نوآورانه ICT، برون سپاری و غیرفعال سازی (و چندین روند دیگر در چشم انداز کسب و کار) ، الزامات جدید و چالش برانگیز تدارکاتی را مطرح می کند که متخصصان لجستیک به خوبی آموزش دیده را در بالای بهترین تمرین کنندگان قرار می دهند.

با درنظر گرفتن چالش ها و الزامات تدارکات فوق، "مدیریت زنجیره تامین" یک دوره آموزشی گسترده و افقی را در سطح متوسط ​​جزئیات / عمق فراهم می کند که برای هر دو دانش آموز / فارغ التحصیل با مطالعات پیش زمینه مربوطه و متخصصانی که تجربه تجربی کمتری در زمینه دارند، هدف قرار می گیرد.

این دوره با همکاری انجمن لجستیک هلنی طراحی شده و مسائل مدرن و موضوعات مربوط به برنامه ریزی، طراحی و بهره برداری زنجیره های عرضه معاصر شرکت ها و سازمان ها را پوشش می دهد. ترکیبی متعادل از کیفیت (بیشتر)، بلکه جنبه های کمی، دانش نظری / پس زمینه و مهارت های عملی در چارچوب واحد های مختلف موضوعی این دوره است.

شرکت کنندگان دوره قادر خواهند بود صلاحیت های دنیای واقعی را برای درخواست شغل در شرکت های صنعتی "محصول گرا"، ارائه دهندگان خدمات لجستیک (3PL / 4PL)، شرکت های مشاوره ای در تدارکات و SCM، شرکت های حمل و نقل و یا شرکت های وابسته به SCM در بخش خدمات (به عنوان مثال، بنادر / فرودگاه ها، واکنش اضطراری، حمل و نقل عمومی، بهداشت، بانک ها).

هنگامی که شرکت کننده تمام واحدهای دوره را با موفقیت انجام می دهد، گواهی آموزشی را دریافت می کند. لطفا توجه داشته باشید که می توانید انتخاب کنید، یا در حین دوره آموزشی حمایتی شخصی دارید یا از انجمن آموزشی که به آن دسترسی دارید کمک می کند. هر انتخابی برای متقاضی متفاوت است. پس از موفقیت آمیز بودن درس، شرکت کننده یک گواهینامه آموزشی دریافت خواهد کرد.

این برنامه مسائل مربوط به برنامه ریزی، طراحی و عملیات زنجیره تامین شرکت ها و سازمان ها را با همکاری EEL (انجمن یونیک لجستیک یونان) پوشش می دهد. این برنامه در دو نسخه ارائه شده است:

1) با پشتیبانی آموزشی شخصی و هزینه کل 800 €. در این صورت، متقاضیان از مدرسۀ شخصی خود حمایت کامل دانشگاهی می کنند، هر نگرانی یا اضطراب مربوط به برنامه را به اشتراک می گذارند و مطالب آموزشی مربوطه را دریافت می کنند.
2) با پشتیبانی آموزشی جامعه و هزینه کل 400 €. در این مورد، متصدیان می توانند سؤالات / پرسش های خود را در وبلاگ سفارشی برای دوره ارائه دهند. همه پرس و جو ها بازخورد از تیم دانشگاهی ما دریافت خواهند کرد.

PROFILE PARTICIPANT

البته "مدیریت زنجیره تامین" هدف 2 دسته از کارآموزان داوطلب:

  1. دانش آموزان / فارغ التحصیلان با مطالعات پیشین مربوط در زمینه های کسب و کار / مدیریت و یا مهندسی بدون در معرض تدارکات و موضوعات SCM قبلی، که مایل به دنبال یک مسیر شغلی بالقوه در تدارکات و کارهای مربوط به SCM و / یا
  2. متخصصان با تجربه تجربی کوچک (1 تا 5 سال) با هدف ارتقاء قابلیت های کاری خود در تدارکات و SCM در زمینه کسب و کار بین المللی.

اهداف برنامه

پس از اتمام دوره، شرکت کنندگان قادر خواهند بود:

  • درک مفاهیم و اصول اساسی با تاکید بر برنامه ریزی، طراحی و اجرای عملیات مدیریت زنجیره تامین (SCM)
  • یک رویکرد سیستماتیک و جامع (مدیریت زنجیره تأمین یکپارچه) را با در نظر گرفتن همزمان وابستگی های شدیدی و کم هزینه در میان توابع SCM فرد
  • انتخاب و اعمال روش های مناسب / ابزارها و فن آوری ها / سیستم های اطلاعاتی برای بهینه سازی طراحی و عملیات زنجیره تامین با تمرکز ویژه در اندازه گیری خدمات مشتری و پیش بینی تقاضا، مدل سازی حمل و نقل، موجودی و مدیریت انبار.
برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 26 برنامه دیگر ارائه شده توسط E-Learning University of Athens »

این دوره Online
Start Date
ژوئن 2019
Price
800
800 یورو (پشتیبانی آموزشی شخصی) / 400 یورو (حمایت آموزشی آموزشی)
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
ژوئن 2019
آخرین مهلت تقاضا

ژوئن 2019