توضیحات رسمی را مطالعه کنید

تحصیلات حرفه ای

دوره آموزشی آنلاین "مدیریت پروژه پیشرفته - حرفه ای آموزش و پرورش" بر اساس استانداردهای مدیریت بین المللی مدیریت پروژه (IPMA) است.

یک درس اضافی آموزش اختیاری نیز در دسترس است (با هزینه اضافی 150 €)، به منظور آموزش کاندیداهای آزمون IPMA سطح D (گواهینامه مدیریت پروژه)، که توسط سازمان صدور گواهینامه مدیریت پروژه های هلندی IPMA (Authorized Hellenic IPMA) PMGCert) در آتن، یونان.

مواد آموزشی شامل متن گسترده، سخنرانی ها و سخنرانی های ویدئویی و راه حل تست های دانش در دست بررسی است و با مفاهیم و توضیحات معلم ترکیب شده است. این دوره در بخش تجارت - اقتصاد از دوره های آنلاین ما شامل می شود و از طریق یک پلت فرم آموزشی کاربر پسند اجرا می شود.

هنگامی که شرکت کننده تمام واحدهای را با موفقیت کامل می کند، گواهی آموزش های تخصصی دریافت می کند.

PROFILE PARTICIPANT

این برنامه به آدرس:

  • فارغ التحصیلان دانشگاهی از تمام بخش ها و دانشجویان سال آخر دانشگاه هایی که دوره 5 ساله را تحویل می دهند و یا تجربه کاری در زمینه مدیریت پروژه را تجربه می کنند.
  • - مدیران ممتاز که می خواهند در مدیریت پروژه گواهی بگیرند.
  • - مدیران ارشد که حامی و یا اختصاص پروژه در سازمان خود هستند.
  • - سازمان مدیریت و مشاوران پروژه.

اهداف برنامه

دوره آموزشی "مدیریت پیشرفته پروژه - آموزش حرفه ای" مجموعه ای جامع از دانش در مورد وضعیت هنر برای مدیریت پروژه و سازمان های پروژه گرا فراهم می کند. این بر اساس استانداردهای بین المللی مدیریت پروژه (IPMA) و استاندارد ملی مدیریت اتریشی "Projekt Management اتریش" است که به عنوان استاندارد ملی هلنیک توسط انجمن اعضای هلنی "PM-Greece" پذیرفته شده است.

تمرکز اصلی بر استاندارد بین المللی صلاحیت پایه (ICB-ver4.0) و استاندارد پایه ملی اتریش (PMB- ver4.0) است که عناصر حیاتی صلاحیت مدیریت پروژه را پوشش می دهد. این عناصر به سه حوزه اصلی تقسیم می شوند: تمرین، مردم و چشم انداز.

در چهارده (14) اولین عناصر، مهارت های مدیریت فنی ضروری فنی را توصیف می کنند. این عناصر پایه ای از مدیریت خوب پروژه است. یک مدیر پروژه که فرماندهی خوبی از بخش عمده این تکنیک ها دارد، می تواند به طور صحیح ساختار پروژه را انجام دهد و این ساختار را برای مدت زمان پروژه حفظ کند. این شرایط مهمی برای موفقیت است اما کافی نیست.

سپس ده (10) عناصر رفتار را پوشش می دهند که ارتباط بین تکنیک و رفتار اجتماعی را به وجود می آورند. آخرین پنج (5) عناصر ارتباط بین سازمان پروژه موقت و سازمان دائمی که توسط پروژه ها فعالیت می کنند را پوشش می دهد. مدیر پروژه نیاز به مقدار مشخصی از دانش مدیریت عمومی دارد.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 26 برنامه دیگر ارائه شده توسط E-Learning University of Athens »

این دوره Online
Start Date
ژوئن 2019
Duration
20 
Price
750 EUR
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
ژوئن 2019
آخرین مهلت تقاضا

ژوئن 2019