البته در مدیریت پروژه پیشرفته

E-Learning University of Athens

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

البته در مدیریت پروژه پیشرفته

E-Learning University of Athens

تحصیلات حرفه ای

دوره آموزشی آنلاین "مدیریت پروژه پیشرفته - حرفه ای آموزش و پرورش" بر اساس استانداردهای مدیریت بین المللی مدیریت پروژه (IPMA) است.

یک درس اضافی آموزش اختیاری نیز در دسترس است (با هزینه اضافی 150 €)، به منظور آموزش کاندیداهای آزمون IPMA سطح D (گواهینامه مدیریت پروژه)، که توسط سازمان صدور گواهینامه مدیریت پروژه های هلندی IPMA (Authorized Hellenic IPMA) PMGCert) در آتن، یونان.

مواد آموزشی شامل متن گسترده، سخنرانی ها و سخنرانی های ویدئویی و راه حل تست های دانش در دست بررسی است و با مفاهیم و توضیحات معلم ترکیب شده است. این دوره در بخش تجارت - اقتصاد از دوره های آنلاین ما شامل می شود و از طریق یک پلت فرم آموزشی کاربر پسند اجرا می شود.

هنگامی که شرکت کننده تمام واحدهای را با موفقیت کامل می کند، گواهی آموزش های تخصصی دریافت می کند.

PROFILE PARTICIPANT

این برنامه به آدرس:

  • فارغ التحصیلان دانشگاهی از تمام بخش ها و دانشجویان سال آخر دانشگاه هایی که دوره 5 ساله را تحویل می دهند و یا تجربه کاری در زمینه مدیریت پروژه را تجربه می کنند.
  • - مدیران ممتاز که می خواهند در مدیریت پروژه گواهی بگیرند.
  • - مدیران ارشد که حامی و یا اختصاص پروژه در سازمان خود هستند.
  • - سازمان مدیریت و مشاوران پروژه.

اهداف برنامه

دوره آموزشی "مدیریت پیشرفته پروژه - آموزش حرفه ای" مجموعه ای جامع از دانش در مورد وضعیت هنر برای مدیریت پروژه و سازمان های پروژه گرا فراهم می کند. این بر اساس استانداردهای بین المللی مدیریت پروژه (IPMA) و استاندارد ملی مدیریت اتریشی "Projekt Management اتریش" است که به عنوان استاندارد ملی هلنیک توسط انجمن اعضای هلنی "PM-Greece" پذیرفته شده است.

تمرکز اصلی بر استاندارد بین المللی صلاحیت پایه (ICB-ver4.0) و استاندارد پایه ملی اتریش (PMB- ver4.0) است که عناصر حیاتی صلاحیت مدیریت پروژه را پوشش می دهد. این عناصر به سه حوزه اصلی تقسیم می شوند: تمرین، مردم و چشم انداز.

در چهارده (14) اولین عناصر، مهارت های مدیریت فنی ضروری فنی را توصیف می کنند. این عناصر پایه ای از مدیریت خوب پروژه است. یک مدیر پروژه که فرماندهی خوبی از بخش عمده این تکنیک ها دارد، می تواند به طور صحیح ساختار پروژه را انجام دهد و این ساختار را برای مدت زمان پروژه حفظ کند. این شرایط مهمی برای موفقیت است اما کافی نیست.

سپس ده (10) عناصر رفتار را پوشش می دهند که ارتباط بین تکنیک و رفتار اجتماعی را به وجود می آورند. آخرین پنج (5) عناصر ارتباط بین سازمان پروژه موقت و سازمان دائمی که توسط پروژه ها فعالیت می کنند را پوشش می دهد. مدیر پروژه نیاز به مقدار مشخصی از دانش مدیریت عمومی دارد.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی


آخرین به روز رسانی December 28, 2017
مدت زمان و قیمت
این دوره Online
Start Date
تاریخ شروع
ژوئن 2019
Duration
مدت زمان
20 
Price
قیمت
750 EUR
Locations
یونان - Athens, Central Athens
تاریخ شروع : ژوئن 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
ژوئن 2019
یونان - Athens, Central Athens
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات