البته در موجودات هیبریدی و هیولا در پیکرنگاری مینا

E-Learning University of Athens

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

البته در موجودات هیبریدی و هیولا در پیکرنگاری مینا

E-Learning University of Athens

احساس هیجان همیشه در حال حاضر، زمانی که ما با اسطوره ها و افسانه های موجودات هیجان انگیز و موجودات خیالی ارتباط برقرار می کنیم. این اتفاق به دلیل تصویر آنها و نحوه توضیح بودن آنها است.

در این دوره آنلاین ، شما می توانید فرصتی برای دیدار با موجودات اساطیر یونانی محبوب ترین ، موجود در Minono Iconography، که توسط متخصصین مختلف شناخته شده و مورد مطالعه قرار گرفته است. برخی از هیولاهای عجیب و غریب که در طی این دوره ملاقات خواهید کرد، Sphinx، Minotaur، Gorgoneion، and Dragon هستند. نگاهی عمیق به اساطیر یونان و کشف موجوداتی که به سختی می توانید تصور کنید یا عکس بگیرید.

پس از همه، آیا درست نیست که بسیاری از ما مانند افسانه ها با هیولاها و اژدها ها، حتی در نسخه مدرن چاپ شده و / یا سینمایی خود را؟ همه موارد فوق در این دوره آنلاین قابل توجهی که در رده هنر و فرهنگ قرار دارند، بیشتر و جزئیات بیشتری را بررسی می کنند.

پس از اتمام موفقیت آمیز درس، شرکت کننده یک گواهینامه آموزشی دریافت خواهد کرد در حالی که تجربه یک تجربه با شکوه را دریافت می کند.

PROFILE PARTICIPANT

این برنامه نه تنها به دانشآموزان باستانشناسی بلکه همچنین برای مردم وسیعتر، به ویژه کسانی که علاقمند به زمانهای پراستفاده / پروژستیک در منطقه دریای مدیترانه شرقی است، اهمیت دارد.

اهداف برنامه

پیکرنگاری Minoan در بازنماییهای چهره های هیبریدی و هیولا غنی است که در تخیل کرتین های ماقبل تاریخ ایجاد شده است. به نظر می رسد جهان مینو همچنین مجموعه ای از موجودات اسطوره ای را شامل می شود که بعضی از آنها از مصر و خاورمیانه وارد شده و سازگار بوده اند، در حالی که دیگران الهام بخش محلی هستند. تمام این موجودات به هر شیوه آیینی، و همچنین به کارگیری قدرت و اقتدار مرتبط بودند.

این برنامه با هدف بحث در مورد هر مخلوق جداگانه و به تاریخچه تحقیق، علت احتمالی هر نوع تاریخنگاری، توسعه تاریخی و تایپولوژیک و در نهایت معنای آن اشاره دارد. منابع اصلی اطلاعات عبارتند از: هنر گلیپتیک (مهر و موم، مهر و موم و حلقه زنجیر طلایی)، نقاشی دیواری، طلا، عاج و کارهای فینگر و غیره.

توضیحات برنامه

درس 1: GRIFFIN-UNICA-SPHINX
این درس بازنمودهای گریفین-یونیکا-اسفینکس را در پیکرنگاری مینو بررسی می کند.

درس 2: MINOAN GENIUS - MINOAN DRAGON
این درس بازنمودهای نابغه و اژدها را در نمادین مینو بررسی می کند.

درس 3: ساختارهای موش صحرایی -نظامیان- BIPOD-CREATURES-GORGONEION
در این درس، بازنمایی موجودات پرنده انسان، میناتوور، موجودات بیپود و gorgoneion در نمادین مینو بررسی می شود.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی


آخرین به روز رسانی December 28, 2017
مدت زمان و قیمت
این دوره Online
Start Date
تاریخ شروع
ژوئن 2019
Duration
مدت زمان
Price
قیمت
100 EUR
Locations
یونان - Athens, Central Athens
تاریخ شروع : ژوئن 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
ژوئن 2019
یونان - Athens, Central Athens
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات