توضیحات رسمی را مطالعه کنید

برنامه "نوشتن در یونانی از A تا C-B" تلاش می کند اولین تلاش آنلاین برای ارتقاء مهارت های نوشتن در زبان آموزان یونانی به عنوان زبان دوم / زبان است که به یکی از سه مرحله یادگیری A (Basic User) ، B (کاربر مستقل)، C (User Proficient) با توجه به چارچوب مشترک اروپایی برای مرجع زبان (CEFR) (CEF، 2001). این دوره برای دانشجویانی که به عنوان B (کاربر مستقل) مورد استفاده قرار می گیرند، اعمال می شود.

سطح ب (کاربر مستقل)

این مرحله دوم از مجموع 3 سطح در این فرآیند یادگیری است. پس از اتمام:

یادگیرنده می تواند پاراگراف های روشن و مفصل از افزایش پیچیدگی ساختاری را در موضوعات مختلف مربوط به حوزه ی مورد علاقه اش با افزایش درجه انتزاع بخواند و سنتز و ارزیابی اطلاعات و استدلال های تعدادی از منابع را با توضیح دیدگاه خود .

پس از ثبت نام، شما یک تست موقت دریافت خواهید کرد. شما می توانید تمرینات بسیاری را به عنوان شما می توانید، به طوری که شما تضمین صحیح تخصیص به سطح مناسب دوره.

PROFILE PARTICIPANT

مهم است که تأکید کنیم که این برنامه آنلاین نمیتواند درسهای یونانی را در یک محیط کلاس درس جایگزین کند، که یادگیرنده بدون شک در برخی مواقع در مسیر یادگیری خود حضور داشته و قبل از اینکه در این نوع آموزش آنلاین شرکت کند. این برنامه به طور انحصاری به مهارت نوشتن اشاره دارد؛ چرا که تمام واحدهای آموزش، یادگیرنده را رهبری می کنند، به عنوان مثال، برای تولید متون کارآمد و کامل با توجه به سطح زبان خود. به این معنا، "نوشتن در یونانی از A تا C از B" به آدرس:

• زبان آموزان یونانی به عنوان زبان دوم یا خارجی که دوره های زبان را به طور موازی یا قبل از زمان ثبت نام در برنامه و در آزمون رتبه بندی یا ترجیح شخصی خود قرار می دهند، یکی از دوره های سه دوره را انتخاب کنید
• مهاجرانی که در برخی مواقع به یک مدرسه زبان یونانی مراجعه کرده اند، یونانی را در یک محیط کلاس درس آموخته اند و علاقمند به بهبود مهارت های خود در تولید سخنرانی کتبی هستند.

اهداف برنامه

این برنامه اولین تلاش برای قرار دادن مقالات نظری در مورد برنامه ریزی و سازماندهی برنامه های درسی برای آموزش زبان دوم به ویژه یونانی به عنوان زبان دوم است، همانطور که در مدل های برنامه درسی جدید اشاره شده است (مرکز زبان یونانی 2015). به طور خاص، "چارچوب موضوعی از اول (A1) تا سطح مهارت های زبان (C2) پایدار می باشد و [...] وسیله ای است که اجازه می دهد تا تمام مواد (مهارت ها - اعمال گفتار - عناصر زبان شناسی - وظایف ) یک کل واحد را تشکیل می دهد که می تواند از کمترین به بالاترین عملکرد در سطح مهارت های یکسان یا متفاوت زبان درجه بندی شود "(Iakovou 2015: 149).

به این ترتیب، انتخاب 11 موضوع که "ستون فقرات" برنامه را تشکیل می داد، به شدت در تمام سطوح (A، B، C) مورد پذیرش قرار گرفت و به عنوان اصل سازمانی مشترک برای طراحی و توسعه مواد آموزشی تبدیل شد.

با این حال، این انتخاب به دنبال مشخصات هر سطح زبان می باشد، هر دو به لحاظ میزان اطلاعات، فرم ارائه، عناصر زبان شناختی مورد آزمایش قرار می گیرند، و همچنین خروجی نهایی و نوع وظایفی که دانشجویان نیاز به فعال کردن تمام اطلاعاتی دارند که آنها در واحد پیشین قرار گرفته اند.

بنابراین، هر ماژول درس عمومی یونانی به عنوان یک زبان خارجی نیست و برنامه «نوشتن در یونانی از A تا C-B» مجموعه ای از دوره های یادگیری از راه دور در سه سطح مختلف مانند آنچه که در اینترنت وجود دارد نیست. هر واحد آموزش یک مجموعه هدفمند از مواد برای تمرین تمام ابزارهای لازم زبان (دستور زبان، واژگان، قراردادهای متنی، ساختار سازمانی) است و تمام ورودی های لازم بر اساس هر سطح به منظور حمایت از تولید خروجی زبان شناسی ارزیابی می شود.

برنامه آموزش در:
انگلیسی
یونانی

مشاهده 26 برنامه دیگر ارائه شده توسط E-Learning University of Athens »

این دوره Online
Start Date
ژوئن 2019
Duration
12 
Price
350 EUR
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
ژوئن 2019
آخرین مهلت تقاضا

ژوئن 2019