البته: ذهن چیست؟

FutureLearn

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

البته: ذهن چیست؟

FutureLearn

این دوره آنلاین رایگان، یادگیرندگان و تمرینکنندگان را به ذهن متبادر می کند که چگونه ذهن کار می کند. هدف آن ایجاد پل هایی است که بین رویکردهای مخالف سنتی برای درک ذهن است.

ذهن چیست؟

این سوال فیلسوفان، دانشمندان، مورخان و مردم عادی را در طول زمان و فرهنگ فرا گرفته است.

در حالی که پیشرفت در درک پزشکی از اینکه چگونه عملکرد توابع مغز می تواند نور را بر توابع و اختلالات عصبی روشن، سوال اصلی از آنچه که ذهن صحبت می کند به یک مشکل متفاوت است.

این مسئله را نمی توان با درک صرفا علمی مغز، و نه با روشی صرفا فلسفی یا روحی پاسخ داد. بسیاری از رشته ها تلاش کرده اند تا به این سوال پاسخ دهند، و پاسخ های چندگانه و گاه غیرمستقیم به ارمغان می آورد.

درک جدید از ذهن

در این دوره، پروفسور مارک سولمزز، رئیس بخش روانشناسی در دانشگاه کیپ تاون، رویکرد چند رشته ای را اتخاذ می کند.

وی از طیف وسیعی از رشته ها به چشم اندازها می پردازد تا چهار جنبه خاص ذهن، ذهنیت، قصد، آگاهی و آژانس را بررسی کند. با هم، این ها به ما در مورد مسائل اساسی فکر می کنند: چه چیزی باید ذهن باشد، چرا ما ذهن و ذهن خودمان را درک می کنیم.

شما می توانید در پست های پروفسور مارک سولمزز برای وبلاگ FutureLearn بیشتر بیاموزید: "ذهن چیست؟ یکی از اسرار بزرگ زمان ما "و" تفکر و احساس: تفاوت چیست؟ "

دوره برای چه کسانی است؟

این دوره برای هر کسی که علاقه مند به روانشناسی و ذهن است، هدف قرار گرفته است. این دوره همچنین به تمرینکنندگان، دانشآموزان و محققان از طیف وسیعی از رشتهها که کارشان مستقیما یا غیرمستقیم به ذهن و مغز نگاه میکند، تجدید نظر میکند. این شامل، اما نه محدود به علوم اعصاب، روانشناسی، روانکاوی، فلسفه، روانپزشکی و نورولوژی است.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
FutureLearn
مدت زمان و قیمت
این دوره Online
Start Date
تاریخ شروع
ژانویه 2019
Duration
مدت زمان
پاره وقت
تمام وقت
Price
قیمت
رایگان
Locations
بریتانیا - UK Online
تاریخ شروع : ژانویه 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
ژانویه 2019
بریتانیا - UK Online
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات