البته مختصر در تولید آب میوه فناوری آنلاین

عمومی

شرح برنامه

این سیستم یادگیری مبتنی بر وب (آنلاین) نرم افزاری موثر برای به حداکثر رساندن درک محتوای آموزشی در هر یادگیری دانش آموزان فراهم می کند.

برنامه ما طراحی شده است به طوری که پیشرفت هر دانش آموز است توسط مدرسان و دانش آموزان نظارت می تواند به راحتی با آنها مشورت کنید. اگر یک دانش آموز است که با داشتن مشکل فهم یک دم مفهوم پیشرفته، مربیان با آن شخص کار برای اطمینان از درک کامل از این موضوع است. به همین دلیل این سیستم نشان دهنده یک "رویکرد دانشجو محور."

این دوره آموزشی آنلاین مختصر دوره ایده آل است ...

  1. ماشین منگنه کارمندانی که آموزش های اضافی در آب جوش تئوری نیاز دارند.
  2. تامین کننده صنعت دم.
  3. توزیع آبجو کارکنان به دنبال بهبود دانش خود را از چگونه آبجو است.
  4. افرادی که قصد شرکت صنعت دم، از جمله صاحبان آینده از میکرو کارخانه های لبنی.
  5. افرادی که مایل به آماده شدن برای دوره های پیشرفته در سطح ما، مانند سطح دانشیار، دیپلم یا کارشناسی ارشد آبجو.

مربیان

تیم از مدرسان این دوره دارای یک طیف خوبی از تجربیات از microbreweries به برخی از بزرگ ترین شرکت های تولید آب میوه در سراسر جهان.

دکتر هوگو پاتینیو نظارت بر تیم آموزشی و شرکت در آموزش این دوره است. دکتر پاتینیو توابع مهم فنی در زمینه های تضمین کیفیت، تحقیقات و آزمایشگاه توسعه و خدمات فنی، مهندسی و توسعه در کارخانه های لبنی کورز تولید آب میوه شرکت Molson (کلرادو، ایالات متحده) و ها Cerveceria کائوتموک بازی (مکزیک).

او همچنین عضو هیئت علمی در دانشگاه کالیفرنیا دیویس و موسسه فن آوری مونتری (مکزیک) بود. درجه علمی او عبارتند از دکتری در مهندسی شیمی از دانشگاه واترلو (کانادا) و مهندسی شیمی در Tecnológico د مونتری (مکزیک).

آخرین به روز رسانی فوریه 2018

درباره این دانشگاه

Siebel Institute of Technology is approved by the Division of Private Business and Vocational Schools of the Illinois Board of Higher Education.

Siebel Institute of Technology is approved by the Division of Private Business and Vocational Schools of the Illinois Board of Higher Education. اطلاعات محدود
شیکاگو , مونترال , مونیخ + 2 بیشتر کمتر