اندازه گیری رسانه های اجتماعی رویه

Edureka

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

اندازه گیری رسانه های اجتماعی رویه

Edureka

یک دوره گام به گام طراحی شده برای تسلط بر مفاهیم رسانه های اجتماعی مختلف، از جمله استراتژی، ارتباطات، هزینه ها و منافع و کسب تجربه مناسب در اندازه گیری ROI رسانه های اجتماعی.

دوره ی اندازه گیری رسانه های اجتماعی EDureka را در درک مفاهیم ROI رسانه های اجتماعی کمک می کند که بازاریابان، حرفه ای های PR و مدیران کسب و کار می توانند برای تعیین موفقیت برنامه های بازاریابی و رسانه های اجتماعی خود استفاده کنند. این دوره همچنین استراتژی هایی را برای استقرار ساختار اندازه گیری پوشش می دهد. این کلاس درس استاد است که شامل چهار ساعت سخنرانی است که مفاهیمی را که شما نیاز دارید برای گسترش حضور رسانه های اجتماعی، از جمله ارتباط با استراتژی، بازاریابی، ارتباطات و نتایج مالی، توضیح دهید. قسمت دوم ROI بر روی ظاهر سخت افزاری سخت افزاری خود شامل: هزینه ها و مزایای رسانه های اجتماعی.

اهداف دوره

پس از اتمام درس "اندازه گیری رسانه های اجتماعی ROI" در Edureka، شما قادر خواهید بود: 1. درک نحوه ارتباط رسانه های اجتماعی با استراتژی شرکت 2. می دانید که چگونه رسانه های اجتماعی می توانند بر نتایج شرکت تأثیر بگذارند 3. یاد بگیرید چگونه تعریف، اندازه گیری و محاسبه ROI رسانه های اجتماعی 4. کارت امتیازی متوازن و استراتژی شما را برنامه ریزی کنید. دانستن در مورد بازاریابی و توانمند سازی 4 P 6. کدام مدل فروش برای شما کار می کند 7. کسب و کار خود را با موفقیت درک کنید: 9 ناحیه 8 را جستجو کنید. درک برنامه های رسانه های اجتماعی 9. هزینه رسانه های اجتماعی 10. هزینه رسانه های اجتماعی تعریف شده از نظر منابع انسانی و فناوری 11. مزایای رسانه های اجتماعی و تعریف مشتری 12. طول عمر ارزش 13 تعریف MEV (معادل ارزش رسانه) 14. رسانه های اجتماعی و حقوق و دستمزد 15. یک مطالعه واقعی در مورد چگونگی استفاده از برنامه ریزی و ابزارهای ROI در رسانه های اجتماعی

چرا یاد بگیرید اندازه گیری ROI رسانه های اجتماعی؟

امروزه ROI رسانه های اجتماعی یکی از موضوعات مورد بحث و در حال حاضر در مورد بازاریابی، ارتباطات و متخصصان رسانه های دیجیتال است. در اینجا، ما شما را به اصول اولیه ROI رسانه های اجتماعی معرفی می کنیم، بنابراین می توانید سفر یادگیری خود را در این دوره شروع کنید.

ROI از رسانه های اجتماعی به شما این امکان را می دهد تا موفقیت کمپین های خود را بیابید و آنها را با سایر کمپین ها یا حتی دیگر پروژه های غیر بازاریابی در سازمان خود مقایسه کنید. این زیبایی ROI، قابلیت مقایسه آن در حوزه های مختلف است.

چه کسی باید برای این دوره است؟

این دوره پایه محکم برای متخصصان رسانه های اجتماعی، بازاریابان، مدیران روابط عمومی و ارتباطات، و همچنین کارفرمایان و صاحبان کسب و کار است.

پیش نیازهای این دوره چیست؟

دانش پایه ای از رسانه های اجتماعی، و حداقل تجربه کاربر در برخی از سیستم های اصلی (یعنی فیس بوک، توییتر، LinkedIn).

Certification Edureka

در پایان دوره شما، شما در یک پروژه زمان واقعی کار خواهید کرد. شما یک بیانیه مشکلی همراه با یک مجموعه داده برای کار دریافت خواهید کرد.

هنگامی که با پروژه (با استفاده از یک متخصص) با موفقیت انجام می شود، یک گواهی با رتبه بندی عملکردی به شما داده می شود.

اگر پروژه شما در مرحله اول مورد تایید قرار نگیرد، می توانید کمک بیشتری کنید تا مفاهیم را بهتر درک کنید و پروژه را بدون هزینه صرف کنید.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
مدت زمان و قیمت
این دوره Online
Start Date
تاریخ شروع
زمان ثبت نام باز است
Duration
مدت زمان
پاره وقت
Price
قیمت
119 USD
Locations
هندوستان - India Online
تاریخ شروع : زمان ثبت نام باز است
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
زمان ثبت نام باز است
هندوستان - India Online
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات